robotworstwo

leksykon, neologizmy, desygnaty wlasnego autorstwa
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

robotworstwo

Post autor: fobiak »

widzisz marcinku powoli kapujesz
popraw tu sobie bledy

robotwórstwo - proces edukacji i indoktrynacji, dotyczący obywateli polskich, których świadomość ze względu na młody wiek, kształtowana była i jest po 1989 roku, mająca na celu stworzenie robotworów , w skrajnych zaś wypadkach robakotworów
Głównym ośrodkiem tego procederu jest Gazeta Wyborcza.

gazeta nie jest osrodkiem
dajcie zyc grabarzom
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

niby czemu?
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

gazeta jest srodkiem medilanym, informacyjnym, propagandowym ale zadnym osrodkiem
dajcie zyc grabarzom
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

jak dla mnie może być ośrodkiem
niech się Lila wypowie
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

napisz np '' proceder ten dokonuje sie głownie na łamach gazety..." i bedzie spokoj
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

z tego , co piszesz, nie wynika, czy uważasz ,ze moje zdanie jest poprawne albo nie

[ Dodano: 2008-02-27, 10:06 ]
z resztą to oczywiste jest, że jest poprawne, więc nic nie będę zmieniał
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

nie podniecaj sie marcinku bo teraz polecimy z reszta

Robotwór jest ściśle wyspecjalizowany w jednej dziedzinie, nie ma zaś pojęcia o innych. w jakiej dziedzinie i jakich innych

Bycie Polakiem uważa za coś wstydliwego nic nowego stereotypy eruropejskie wielu ludzi do tego zmuszaja, rowniez zachowanie polakow za granica obecnie potwierdza ten sterotyp

i czuje się zobowiązany do ciągłego przepraszania za Holocaust, za który jako Polak jest odpowiedzialny. kwasniewski, mazowiecki, walesa bartoszewski to glowni sprawcy (nigdy kaczynscy), ze polakow sie obwinia, oskarza, depcze i pociaga do odpowiedzialnosci za wypowiedzienie wojny, odradzajacy sie faszyzm i odszkowania dla zydow czy niemcow za utracone majatki jest rowniez ich sprawa, nie bede wspominal o bojownikach ktorych sie rowniez depcze

Nie zna polskiej historii i poznać nie zamierza. to jest sprawa politykow lizodupkow faszystowskich i ue, ale jak komus na tym zalezy to moze sam zasiegac informacji

Jest zwolennikiem usankcjonowania związków homoseksualnych, a w przyszłości także pedofilskich. Uważa się za człowieka postępowego i głosuje na PO. takie problemy sa w kazdym panstwie a po jest dzisiaj, jutro zniknie, to po co to haslo, tylko na kadencje?


Jego autorytetami są Tomasz Lis, Adam Michnik, Jacek Â?akowski i tym podobna swołocz.
W skrajnych wypadkach powstaje robakotwór, który zasadniczo powiela cechy robotwora, z tą jednak różnicą, że głosuje na LID. Degradacja intelektualna takiej jednostki charakteryzuje się między innymi ciągłym powtarzaniem hasła, że stan wojenny uchronił nas przed interwencją Armii Czerwonej i był mniejszym złem. Tu z kolei do autorytetów dochodzi jeszcze Aleksander Kwaśniewski, Joanna Senyszyn i inni. tutaj jest groch z kapusta i nie bede sie bawil w ciucibabke z toba

jak myslisz, ze ja bede sprawdzal twoje bzdury to sie grubo mylisz, nic nie ma tu nowego oprocz nazwy, na chuj to wklejasz, ten termin jest do wywalenia
dajcie zyc grabarzom
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

ty jesteś pierdolnięty, koleś
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

u hu hu hu... ale odkrycie
dajcie zyc grabarzom
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

mam dla ciebie propozycje
rozpędź się z całej siły i jebnij głową w ścianę
może ci sie coś w tym pustym łbie naprostuje
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

marcinku mi z tym dobrze, to tobie przeszkadza
nie dziwie sie, ze nie wiesz kto sie ma rozpedzac
i nie dziwi mnie
ze tak samo tobie powiedzial jhvh i mogwai na czarnej
aby cos swojego wymyslec musisz jeszcze raz przeczytac 4000 tych samych ksiazek
bawic to sie mozesz w pitoeniu lub chlewiku, juz napisalem dla kogo jest ten dzial
dajcie zyc grabarzom
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

bredzisz
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości