lejkosówka

leksykon, neologizmy, desygnaty wlasnego autorstwa
ann13

lejkosówka

Post autor: ann13 »

hahha, marcinku, to gdzie byś mnie połozył?
i w którym podzbiorze umieścił?
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

no musiałbym miec informacje na temat twoich zachowań w łózku tudziez miec możliwośc obserwowac twoje uszy :lol:
ann13

Post autor: ann13 »

heh, w łózku tylko sapię przerwanym westchnieniem ;)
od czasu do czasu tylko mi się wyrwie

tak mi rób...
i szybciej...
albo... mam orgazm.. hahha
dobra to teraz może coś o

lejkosłówku przemądrzałym
lejkosłówku podniecającym
i lejkosłówku ciekawskim

to będzie gatunek mężczyzny :)
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

chetnie poczytam
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

lejkosówka - gatunek kobiety, który charakteryzuje sie ciągłym używaniem lejkosłowu, rozróżniamy trzy gatunki lejkosówek

-) lejkosówka klasyczna - kobieta, która nigdy nie przestaje mówić, co powoduje zamęczenie osób w jej otoczeniu, jest obiektem pożądania wielu mężczyzn, bo wadomym jest, że lejkosówka klasyczna przestaje sie odzywać tylko w trakcie stosunku płciowego, mężczyźni chcąc choć raz doprowadzić lejkosówkę klasyczną do tego , by przestała artkułować dźwieki ,zmierzają do zaciągnięcia jej do łózka, co z kolei czyni lejkosówkę klasyczną bardzo szczęsliwą
-) lejkosówka sromotnikowa - kobieta , która tak jak lejkosówka klasyczna nigdy nie przestaje mówić, jednak dotyczy to także stosunków płciowych, co powoduje , że meżczyźni uciekają od tego typu kobiet i lejkosówki sromotnikowe są czesto samotne i odrzucane.Należy zauważyć, że lejkosówki sromotnikowe starają sie w trakcie stosunku milczeć, by podszyć się pod lejkosówki klasyczne. Rozpoznanie takiej kobiety polega na tym , że nie jest ona w chwili szczytowania w stanie powstrzymać sie przed kilkakrotnym wykrzyknięciem "oj tak" Mężczyźni, którzy maja kompleksy, na punkcie swoich umiejętności seksualnych, chodzą do łózka z lejkosówkami sromotnikowymi, by policzyć ile razy wykrzyknie ona "oj tak" Czym więcej razy , tym bardziej zadowolona jest kobieta, która nie może sie powstrzymac przed krzyknięciem. Rekord padł w Wołgogradzie w 1978 roku , kiedy to Wasylij Longinow doprowadził lejkosówkę sromotnikową do siedemdziesieciu dwóch powtórzeń sformułowania " oj tak "
-) lejkosówka oszustka - kobieta , która nie wykazuje predyspozycji do ciągłej gadaniny, jednak zazdrości lejkosówkom klasycznym powodzenia u mężczyzn, co powoduje, że ciągle mówi. Próba rozpoznania oszustki w łóżku nie przynosi wyselekcjonowania żadnych charakterystycznych zachowań. Próba rozpoznania po wnikliwym wsłuchiwaniu sie w słowa też jest bezcelowa, bo wszystkie lejksówki mają jedną rzecz wspólną, gadają bez sensu. Przed kilku laty na Uniwersytecie Columbia udało się jednak znaleźć metodę. Lejkosówkom oszustkom ciągła gadanina w odróżnieniu od poprzedniczek przynosi zmęczenie, co łatwo rozpoznać po czerownych plamkach, które pojawiają się dwa centymetry od ucha w kierunku kości policzkowej.

marcinku czyli to nie jest twoje, nazwales tylko na nowo, ty chyba sie zakochales, bo nic nie kapujesz o co w tym dziale chodzi
wszystko ma byc nowe i nazwa i to co definiujesz
_________________
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

Ty, no uszy mi nie wachlują

jak drgajaca szczytówka :)

az je w lustrze dosć dokładnie obejrzałam
wywijając małzowinę z prawej na lewą;P)

[ Dodano: 2006-11-12, 14:06 ]
no ale, fobiak powiedział...
ze nie mozna rozszerzać pół_słówek ;(
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

mysłe że nalezysz do pierwszego lub drugiego gatunku, z cała pewnoscią paplanina jest ci naturalna :lol:
ann13

Post autor: ann13 »

fobiak, to na czerwono, to on przepisał?
bo nie kapuję, no
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

fobiak pisze:lejkosówka - gatunek kobiety, który charakteryzuje sie ciągłym używaniem lejkosłowu, rozróżniamy trzy gatunki lejkosówek

-) lejkosówka klasyczna - kobieta, która nigdy nie przestaje mówić, co powoduje zamęczenie osób w jej otoczeniu, jest obiektem pożądania wielu mężczyzn, bo wadomym jest, że lejkosówka klasyczna przestaje sie odzywać tylko w trakcie stosunku płciowego, mężczyźni chcąc choć raz doprowadzić lejkosówkę klasyczną do tego , by przestała artkułować dźwieki ,zmierzają do zaciągnięcia jej do łózka, co z kolei czyni lejkosówkę klasyczną bardzo szczęsliwą
-) lejkosówka sromotnikowa - kobieta , która tak jak lejkosówka klasyczna nigdy nie przestaje mówić, jednak dotyczy to także stosunków płciowych, co powoduje , że meżczyźni uciekają od tego typu kobiet i lejkosówki sromotnikowe są czesto samotne i odrzucane.Należy zauważyć, że lejkosówki sromotnikowe starają sie w trakcie stosunku milczeć, by podszyć się pod lejkosówki klasyczne. Rozpoznanie takiej kobiety polega na tym , że nie jest ona w chwili szczytowania w stanie powstrzymać sie przed kilkakrotnym wykrzyknięciem "oj tak" Mężczyźni, którzy maja kompleksy, na punkcie swoich umiejętności seksualnych, chodzą do łózka z lejkosówkami sromotnikowymi, by policzyć ile razy wykrzyknie ona "oj tak" Czym więcej razy , tym bardziej zadowolona jest kobieta, która nie może sie powstrzymac przed krzyknięciem. Rekord padł w Wołgogradzie w 1978 roku , kiedy to Wasylij Longinow doprowadził lejkosówkę sromotnikową do siedemdziesieciu dwóch powtórzeń sformułowania " oj tak "
-) lejkosówka oszustka - kobieta , która nie wykazuje predyspozycji do ciągłej gadaniny, jednak zazdrości lejkosówkom klasycznym powodzenia u mężczyzn, co powoduje, że ciągle mówi. Próba rozpoznania oszustki w łóżku nie przynosi wyselekcjonowania żadnych charakterystycznych zachowań. Próba rozpoznania po wnikliwym wsłuchiwaniu sie w słowa też jest bezcelowa, bo wszystkie lejksówki mają jedną rzecz wspólną, gadają bez sensu. Przed kilku laty na Uniwersytecie Columbia udało się jednak znaleźć metodę. Lejkosówkom oszustkom ciągła gadanina w odróżnieniu od poprzedniczek przynosi zmęczenie, co łatwo rozpoznać po czerownych plamkach, które pojawiają się dwa centymetry od ucha w kierunku kości policzkowej.

marcinku czyli to nie jest twoje, nazwales tylko na nowo, ty chyba sie zakochales, bo nic nie kapujesz o co w tym dziale chodzi
wszystko ma byc nowe i nazwa i to co definiujesz
_________________
to co jest na czerwono jest moim wymysłem ,co łatwo sie domyslec
idź do litery M
ann13

Post autor: ann13 »

no to nie zdaradzając przynalezności, dość oględnie powiem,
że zamykam się czasem :)

jak w myslach liczę barany, hahha
i trenuję milczenie owiec :)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

2) to co zaznaczyłeś czerwonym kolorem jest jak łatwo sie domyślic wymysłem moim

marcinku jak moze byc twoim jak w 1978 roku cie na swiecie w wolgogradzie nie bylo, na uniwersytecie w columbii tez tego nie wynalazles, taki opis mozna znalezc w opisach stanow psychicznych np. depresyjnych lub u robina bekera
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

no to o co idzie, jak to jest Twoje?
ja już niec z tego nie rozumiem :(

[ Dodano: 2006-11-12, 14:16 ]
fobiak , a mozna rozszerzać definicje?
no powiedzmy (marcinek trochę pozmieniał)
lejkosłów..lejkosłówka, lub lejkosówka?
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

Fobiak, słuchaj
a jak nie rozumiesz to sprobuj wyczytac z ruchu warg
wszystko co dotyczy lejkosówek, wymysłilem 5 min przed napisaniem tego, włącznie z osobą niejakiego Longinowa oraz z wymysłonymi badaniamo na uniwersytecie columbia

cierpisz na bardzo ciężką odmiane marcinkofobii
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

marcinku, bajki to sie pisze na bajkach, tutaj sie definiuje to co nie zostalo jeszcze zdefiniowane
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

ech.. ja never nie zrozumiem mężczyzn :)

w związku z tym , jako stuprocentowa lejkosówka, śmigam na zakupy bieliżniarskie , zycząc obydwu panom
bardzo miłego dnia, hah :mrgreen:
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

no nie chcesz mi chyba powiedziec ,że sekretologia to nie bajka
nie zaprzeczam, jest to zgrabnie i ciekawie napisane
ale trudno uwierzyć że wierzysz w tą teorie

bede pisał to co uznam za stosowne
a jak ci sie nie podoba to mnie wybanuj
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

o bana to popros sante lub wredna bo mi nic do banow
to jest hipoteza a nie teoria, jesli ja wymyslilem czyli nie po to aby nie wierzyc, pewnie, ze wierze i ty moze tez kiedys uwierzysz
dajcie zyc grabarzom
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

postac Longinowa też jest hipotetyczna
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

Podając jakąś definicję na terminatorium ABSOLUTNIE nie wklejamy do niej jakichś wyssanych z palca dat, miejsc, nazwisk, miejscowości itp.,itd. To nie ma być bajeczka tylko własne zdefiniowanie określonych, występujących naprawdę! zjawisk, rzeczy itp.


M. Rajski, bądź łaskaw sam usunąć z podanej przez ciebie def. fragmenty dotyczące wymyślonych 'faktów'.
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

M. Rajski, bądź łaskaw sam usunąć z podanej przez ciebie def. fragmenty dotyczące wymyślonych 'faktów'. --> ponawiam prośbę i uprzedzam, że dla zachowania reguł tego działu (jeśli sam nie dokonasz korekty), zrobię to ja.
tartak66

Post autor: tartak66 »

ciekawe, co z tą pierdolniętą sie dzieje ??
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość