drzewizm

leksykon, neologizmy, desygnaty wlasnego autorstwa
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

drzewizm

Post autor: fobiak »

drzewizm - filozofia głosząca, że celem człowieka jest usiąść pod drzewem w celu spędzenia tam reszty życia

marcinku to nie jest twoje, plagiat za plagiatem z twoich 4000 przeczytanych ksiazek
jak na poglad filozoficzny to za malo, wejdz na wp.pl na czat filozofia i niech tobie ohim wyjasni co to jest filozofia, on ma dopiero 18lat od niego mozesz sie uczyc ale ty w porownaniu z nim masz 9
roznie z tymi koncowkami bywa ale przewaznie ten tekst brzmi tak


"Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu.
Pójść do parku, gdzie w promieniach słońca mogła bym ujrzeć blask Twoich oczu.
Usiąść pod drzewem, patrzeć w niebo. Powiedzieć coś .. cokolwiek.
bo wiem, że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim.

Spojrzeć w Twe oczy.
gładzić dłoń

dotykać Twej twarzy

ust .. pocałować je.
Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna istota, bezpieczna w Twych ramionach.
Chciałabym zapomnieć o tym, co było, żyć chwilą obecną.

Pragnę usnąć wtulona w Ciebie.
Obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię.

Czuć, że jestem Ci potrzebna.
Wiedzieć ,że jestem jedyna.

Chcę się z Tobą pokłócić
tylko po to, by później się czule pogodzić.
I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz ..



albo tak
usiasc pod drzewem i zasnac

sa jeszcze inne wersje
(jest tez taka gra)
dajcie zyc grabarzom
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

Przed pójściem do pracy umieściłam w chlewiku kolejną def. M. Rajskiego :| Przykro mi, ale ten niezwykle płodny pojęciopisarz ponownie zamieścił termin, który już istnieje. Drzewizm występuje na wielu stronach internetowych, przykładem niech będzie fragment:

Zanik zanim posiadł sztukę chodzenia nauczył się odpalać — metodą zwiędłego liścia. Odpalał ze wszystkiego, z czego się tylko dało — z krawężnika, biurka, segmentu, itd. Gdy ukończył 10 lat ogarnęła go nowa pasja — drzewizm. Załoił wszystkie drzewa, krzaki i kwiatki w promieniu 15 km od rodzinnej Orunii. Nie potrafił tylko załoić jednego z drzew w Parku w Oliwie — stąd wzięła się jego nienawiść do oliwy, oleju i wszystkiego co tłuste i lepkie.
(cytat pochodzi z http://www.murki.pl/k1.sylwetki_mistrzow.acs )

To moje zdanie... wre... zrobi co zechce.
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

wniosek z tego , że wymysłiłem cos, co juz istnieje
to tylko upewnia mnie w mojej niezwykłosci
jak wtedy gdy miałem 8 lat gdy napisałem o tym facecie co przyjechał do wujka do domu po latach i poznał swoja przyszłą zonę
dopiero po kilku latach przeczytałem "Pana Tadeusza", byłem wielce zbulwersowany, ze któs haniebnie przepisał mój tekst i wydał
uspokoiłem sie dopiero jak pani psorka powiedziała ze on pisał długo przede mną
:-D
cieszy mnie tez bardzo że fobiaczyści to wyłapali
przydali się paradokslanie znów tylko po to by sławic marcinologię
:-D
pamietajcie jednak fobiaczyści

:mrgreen: tylko Bóg i historia ma prawo mnie osądzać :mrgreen:
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

marcinku a za co cie sadzic, za plagiaty sadza wladze

widze, ze tobie te 4000 ksiazek wcale nie pomaga tylko szkodzi, robisz sobie jaja z tego dzialu bo nic sam nie jestes w stanie stworzyc, te twoje powyzsze terminy stworzone z nickow z ukradzionymy wyjasnieniami mysle, ze sie tez znajda w chlewiku
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości