lilkosłodkowatość

leksykon, neologizmy, desygnaty wlasnego autorstwa
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

lilkosłodkowatość

Post autor: lila »

1)
próby poszukiwania kompromisu (..<tu już bzdurzenie>..) między fobiaczyzmen a marcinologią, co (..<i tu też>..) skazane jest na niepowodzenie
nie rozumiem podobieństwa terminu do nicka mojego, ze względu na fakt że nie szukam kompromisu ani też nie czuję chęci przypodobania się niczyim gustom. staram się obiektywna być (choć podświadomość niezgłebiona jest) jeśli coś komentuję, a komentuję jak coś zrozumiem albo mnie zainteresuje zazwyczaj.

2) chciałam zaznaczyć iż powinien być wprowadzony zakaz wymyślania terminów na podstawie nicków.
Marcin i nie mówie tego bynajmniej z powodu że mnie to urazilo czy coś . Nawet jeśli miało być w tym ziarno prawdy( o lili fobiaku itp. ) zauważ że nie możemy tu kisnąć w sosie własnym i ze Terminatorium powinno być dostępne i zrozumiałe dla każdego z zewnątrz , dla nowoprzybyłych bądz przechodnich czytelników, powinno być uniwersalne wprowadzać nową jakość nawet po zniknięciu z wirtuala tych nicków.
Nie mają oni obowiązku znać cech charakteru użytkowników portalu ani polegać na ich opisie przez osoby trzecie.
Takie jest moje zdanie i wnoszę wniosek o zakaz takich haseł ad personam.
Dziękuję.
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

nie należy zbyt poważnie podchodzić do terminatorium,
nikt chyba nie myśli, że "potomnych", czy kogokolwiek z zewnątrz bedą interesować te neologizmy, które tu zostaną zapisane, tak jak i cokolwiek co kiedykolwiek było tu zapisane przez nas
nie widzę z resztą , żeby komukolwiek na tym zależało by ze swoimi zabawami słownymi przebić sie do szerszego odbiorcy
ja tu sie bawie w mniej lub bardziej elegancki sposób, a wszelkie próby utożsamiania sie z jakąś ideą, niby zawartą na tym portalu, wydają mi sie naiwne, stąd pozwalam sobie na dużą dozę ironii, która jak sądzę nie przechodzi w sarkazm, a także, co chyba jest dostrzegalne pozwalam sobie na autoironię
Przecież nikt nie bedzie pamietał ,w najlepszym wypadku za pare lat o erekcjato, nie tylko jako portalu ale także jako stosunkowo oryginalnej formie poetyckiej

" ... rzekł Winnetou i splunął w ognisko ... "
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

"potomnych " to brzmi dumnie.. chodziło mi o chociażby
przechodnich czytelników
ps.
3) ew. wywołanie wrażenia szukania kompromisu przeze mnie mogło wynikać z mojej nieświadomej chęci załagodzenia ostanio zaistniałej na portalu chorej trochę atmosfery
;-)
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

i chwała ci za to , natomiast nagana dla mnie za tak głupkowate potraktowanie twoich jakże chwalebnych starań
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

2) chciałam zaznaczyć iż powinien być wprowadzony zakaz wymyślania terminów na podstawie nicków.
Marcin i nie mówie tego bynajmniej z powodu że mnie to urazilo czy coś . Nawet jeśli miało być w tym ziarno prawdy( o lili fobiaku itp. ) zauważ że nie możemy tu kisnąć w sosie własnym i ze Terminatorium powinno być dostępne i zrozumiałe dla każdego z zewnątrz , dla nowoprzybyłych bądz przechodnich czytelników, powinno być uniwersalne wprowadzać nową jakość nawet po zniknięciu z wirtuala tych nicków.
Nie mają oni obowiązku znać cech charakteru użytkowników portalu ani polegać na ich opisie przez osoby trzecie.
Takie jest moje zdanie i wnoszę wniosek o zakaz takich haseł ad personam.
Dziękuję.

Lila jestem po twojej stronie ale jestem taka zmeczona, ze sprzatac mi sie nie chce i przy tej opcji nie ma krzyzyka, ktorym tak chetnie operuje.
Marcinie Rajski prosze mi tu nie smiecic, mam swoich zajec tyle, ze do dodatkowego sprzatania batem mnie nikt nie zagoni.
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

Korzę się przed obliczem pani Administratorki
Zobowiazuje sie więcej tego typu haseł nie wpisywać
Propunuje jednak zostawic te hasła, które zostały już wklejone
by zostały jako świadectwo okresu błedów i wypaczeń i przypominało wszystkim , jak łatwo jest zabłądzić i odejść od jedynej słusznej linii
a także, by na wsze czasy swiadczyły o hańbie marcina rajskiego i stanowiły dla niego kainowe pietno

jesłi szacowne gremium tego zażąda jestem gotowy złożyć samokrytykę
dean

Post autor: dean »

a lila* jest nie tylko słodka, o! :-)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość