Erekcjato za-światy

krotkie utwory, do dziewieciu wersow, epigramat, azety, fraszki, dyrdymaly itp. wlasna publikacja

Moderator: Margot

roxy.mjuzik

Erekcjato za-światy

Post autor: roxy.mjuzik »

wątpię
że kiedykolwiek byłeś
i że istniejesz gdzieś tam
w pięknym rajskim ogrodzie
wokół roślinność bujna
ptaki i kwiaty kolorowe
z owadów tylko motyle
i nawet jeśli siedzisz na swym tronie złotym
brodaty, siwy, niezmiennie przystojny
nic to nie zmienia









































































































































































































































































































































































































































































































































jestem lesbijką

Dodano: 2011-09-05, 00:06
Proszę przenieść do odpowiedniego działu: "Erekcjato", popieprzyło mi się...z przyzwyczajenia... i z emocji.

; )
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wydaje mi sie
ze nie zamknelas tekstu
opisalas go tylko ale o kim on jest
nie wiem
nie widac w tym tekscie konstrukcji emocjonalnej opowiedzialas cos o kims co jest z punktu widzenia obserwatora bez sensu bo jest tak normalne
ze szkoda na to czasu
dajcie zyc grabarzom
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

jeśli szkoda czasu, to go nie trać i wypierdalaj


PS. erekcjato jest b. dobre (dobrze o tym wiesz), wiadomo, że chodzi o Boga, ewentualnie można było to słowo wpleść w tekst, ale nie zrobiłam tego, bo zakładam, że z debilami nie mam do czynienia na erekcjato.eu

Dodano: 2011-09-05, 19:44
PS 2. Zakończenie w tym kontekście zaskakuje, szokuje, oburza, czy nie o to chodzi w dobrym erekcjato?
ann13

Post autor: ann13 »

roksi, a kogo teraz zaskakuje, szokuje i oburza lesbijka, jak to chleb powszedni?
to ze, owszem, przychodzi do głowy bóg jak się czyta tekst, a na końcu wychodzi orientacja seksualna, to nie znaczy że to jest bardzo dobre erekcjato, bo tekst jest co najmniej miałki, myślisz, że jak walniesz parę komunałów, w kontekście boga a na końcu się okaże ze to polna droga, to napisałaś super erekcjato?
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

ty sie dziewczynko zajmij komentowaniem napisów na puszkach coca coli albo baraszkowaniem z komarami w lesie, a od mojego erekcjato sie delikatnie pisząc - odpierdol

zrozumialo dziewcze? jak nie zrozumialo to idz po rade do domu publicznego, tam bedziesz w swoim zywiole, uznana poetko nocnych latarni i pseudo-poetów
ann13

Post autor: ann13 »

roksi, o ile wiem, to charakterystyki są piętro wyżej, z erekcjato też się rozminęłaś, to rozumim, że i po schodach nie trafisz, natomiast jak ci palma strzela, to może najlepiej będzie jakbyś w google sprawdziła gdzie leży afryka, choć mi to kompletnie nie przeszkadza, kiedy się trochę mną popodniecasz
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

grunt to słowa (słowa, nie sława)
ann13

Post autor: ann13 »

roksi, ależ kto by chciał rozmawiać, nawet w debacie najbardziej liczy się miejsce, ale przecież ty, dałaś ciała
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

ja dałam ciała raz, a ty dajesz dupe codziennie i jakoś ci tego nie wypominam publicznie

Dodano: 2011-09-05, 20:23
a jak sie tak prosisz, to tym razem moge zrobic wyjatek i napisać erekcjato o tobie, obrończyni uciśnionych....mężów
ann13

Post autor: ann13 »

roksi, ależ pisz, chociaż cipo wiem, że ja znacznie bardziej wolę żony, (bo mężczyźni są okrutnie przewidywalni) a już zwłaszcza takie, które wiedzą coś o sztuce robienia mielonych, ponieważ wtedy jeszcze można posmakować, mięsa, od szynki, zmieszanego z łopatką, oczywiście, że spod latarni, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ładnie pachnie czosnek położony z przodu samochodu na słońcu, kiedy się pędzi autostradą 200 na godzinę, to o czym z tobą gadać, choć wołasz słowa, ale w sumie, to zainteresowało mnie najbardziej to komentowanie napisów na coca coli, mojej ulubionej, bo uważasz, że co w tym takiego złego, co na dobre by nie wyszło, że starałaś się tym rozbłysnąć, przecież wiadomo, że jeśli mi zapłacisz dwa miliony (euro) na miesiąc, niech będzie, przy moim wielkim miłosierdziu, to ja mogę dla ciebie nawet pisać streszczenia z prosektorium, abyś mogła pisać o waleniu, trupa, choć wcale nie uważam, żeby mój wymarzony domek na zboczu odludzia był wart twojego pierdolenia, ale tym razem się poświęcę
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

u hu hu hu
od razu czuć, że literatka !!!
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

brakowało mi takiej napierdalanki... gdyby żył Toulouse-Lautrec, to siedziałby tutaj i robił szkice do dzieła ''Suczki w kisielu''...brakowało mi takiej napierdalanki... gdyby żył Toulouse-Lautrec, to siedziałby tutaj i robił szkice do dzieła ''Suczki w kisielu''...
ann13

Post autor: ann13 »

dean, no nie ubliżaj mi, do napierdalania też potrzebuję partnera, a nie rozdygotaną, uczulona na mnie, być może panienkę, z idiotycznymi tekścikami, takie to oddaję walkowerem
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

ale ma otwarc u hu hu hu hu hu...
niczym najwieksza poetka
dajcie zyc grabarzom
Jergo
Posty: 109
Rejestracja: 2010-07-27, 21:17
Kontakt:

Post autor: Jergo »

Mi też się to erekcjato nie podoba, ale nie zdradzę się ze swoją opinią głoszącą że jest chujowe

[ Dodano: 2011-09-07, 20:05 ]
ups
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

no, zalozylam sie z kumplem o piwo, ze dobije do 250 !!

Dodano: 2011-09-14, 19:17
i wygrałam zakład !
Finnelyn

Post autor: Finnelyn »

Uh, roksi, ależ górnolotne i b. dobre jest uznawanie ze nieznana osoba się puszcza, tylko dlatego, ze nie spodobał jej się Twój nudnawy i mdły tekst.
Mi też się nie podoba. Mdły, tandetny i ogólnie, nic interesującego. I co, mi też powiesz że jestem dziwka i mam zasuwać pod latarnię? ;)
Antonio
Posty: 15
Rejestracja: 2011-10-11, 17:55
Kontakt:

Post autor: Antonio »

eeeeeeeeeeeeeeeee
.mjuzik
,
Antonio di Valonese
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

ambitny wpis, Antonio, widze szybko sie uczysz
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości