19.02.11

krotkie utwory, do dziewieciu wersow, epigramat, azety, fraszki, dyrdymaly itp. wlasna publikacja

Moderator: Margot

willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

19.02.11

Post autor: willy_the_lost »

teraz mogę skoczyć sobie do gardła żeby nareszcie znów zacząć czuć
jak gwałtownie wypalasz krtań kiedy spijam cię butelka za butelką
ale nie szukam cię już w tych lodowatych podniebieniach i ślepych pocałunkach
w których nie znaleźliśmy wspólnego języka
pewnego słonecznego popołudnia
dawno dawno temu
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

no tak najpierw sie pije dla towarzystwa potem dla picia
ja bym raczej nie dospiewala free your mind ale raczej you have nothing to loose but your mind http://www.youtube.com/watch?v=SZM7JUjqSLk

[ Dodano: 2011-02-20, 23:14 ]
pije dla picia czy kocha dla kochania nie osoby nevermind
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

"mam ręce dwie
obejmę się" ?
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

lila pisze:no tak najpierw sie pije dla towarzystwa potem dla picia
ja bym raczej nie dospiewala free your mind ale raczej you have nothing to loose but your mind http://www.youtube.com/watch?v=SZM7JUjqSLk
masz chyba rację, ale byłem dobrze porobiony i chciałem posłuchać En Vouge
to taki skoczny i wesoły kawałek
w linkownii dominują piosenki depresyjne ( moda chyba taka, emo bodajże, czy jak wy tam nazywacie te swoje kolorowanki z palety Taiji)
wolałem coś bardziej optymistycznego
jeśli to nie grzech, oczywiście
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

kiepskie to jest bo temat oklepany moze nowe swiatlo rzucilaby spowiedz dajmy na to watroby
I ♥️ gacek
willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

Post autor: willy_the_lost »

spoko luzik, chociaz watroba nie bardzo mi tu pasuje. w sumie tekst w zamierzeniu jest nie o piciu a o milosci, tez oklepane, moze nie wyszlo, pozdr
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

wiem willy co podmiot mial na watrobie ta 19 tez ni w pi ni w oko
I ♥️ gacek
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

zorientowalam sie ze o kochanie idzie ale mysle ze nie zmienia wcale stanu rzeczy, bo tylko inna droga
willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

Post autor: willy_the_lost »

tej 19 bede akurat bronil, data dziewietnasty luty dwutysieczny jedenasty to jedna z wielu istniejacych dat dziewietnastego lutego dwutysiecznego jedenastego. pisze z wielu, bo prawdopodobnie mozna je liczyc w miliardach sposrod niezliczonych kalendarzy, monitorow, rachunkow bankowych, telefonow, klepsydr pogrzebowych, czy dat waznosci. ta konkretna data w tytule nie jest jakas wyjatkowa, ale czy koniecznie rzecz musi byc wyjatkowa zeby byc wyjatkowa. sposrod trylionow dat dziewietnastego lutego dwutysiecznego jedenastego, ta konkretna, w tytule, znajduje sie wlasnie w tym miejscu a nie innym. dlaczego. sadze ze dlatego iz rozne daty dziewietnastego lutego dwutysiecznego jedenastego maja swoje wlasne miejsca w przestrzeni, niezalezne od innych dat tej samej daty. tak mysle
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości