miód pitny, dwójniak kurpiowski, podkręcony Thiocodiną

krotkie utwory, do dziewieciu wersow, epigramat, azety, fraszki, dyrdymaly itp. wlasna publikacja

Moderator: Margot

robert kobryń

miód pitny, dwójniak kurpiowski, podkręcony Thiocodiną

Post autor: robert kobryń »

nie ma wody, wody nie ma
prezydent budyń, pederasta
i ta jego kurwa emilia, od pijaru
alkoholiczka, obniżona tolerancja na trunki
mąż ją zostawił, nie potrafiła gotować
wcześniej ciągnęła druta kaczmarkowi


muza
ann13

Post autor: ann13 »

strasznie masz nawiedzone pisanie ostatnio, jakbyś przeszedł gwałtowne pranie mózgu
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

Zgoda, resztek mózgu.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

moja droga, cieszy mnie, że znów do mnie przyszłaś, drzwi mojej komnaty zawsze stoją dla Ciebie otworem. eunuchów, proszę, jednak za sobą nie ciągnij.

a tak bardziej na poważnie. organizacja wie, że mam do Ciebie słabość. dlatego też, gdy wybije godzina, będziesz bezpieczna, mimo swojej nieprawomyślności.
ann13

Post autor: ann13 »

nie pierdol rajski
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

znów się droczysz, lubię
ann13

Post autor: ann13 »

nie, ja się nie droczę rajski, w przeciwieństwie do ciebie, mam zasady, których bardzo nie chciałabym mieć, ale jednak je mam, to je akceptuje i sobie żyję z nimi w zgodzie

[ Dodano: 2012-02-03, 21:23 ]
i nie sprowadzaj mnie do roli idiotki w melodramacie (którą bardzo chciałabym być, ale nie jestem), bo cie to nie uda, co najwyżej sam możesz wystąpić w roli kretyna (nadwornego)
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

głuptasku, zdejmuj już fatałaszki
ann13

Post autor: ann13 »

może nie wydawaj już więcej, o sobie świadectw, bo ja bym ci postawiła pałę
przede wszystkim, z wyobraźni
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

stawiaj, kochanie
ann13

Post autor: ann13 »

byle kobieta z trzeciorzędu może ci nabić guza, jesteś miękki, a nie twardy, jarosław nie miałby z ciebie wiele pożytków, mógłby cię tylko posłać po chrupki dla swojego nowego kota
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

miałem przed chwilą półsen kodeinowy, uprawialiśmy miłość w zacisznej alkowie, byłaś bardzo namiętna, dostarczałaś mi rozkoszy we wdzianku perskiej kurtyzany.
mam pytanie.

czy to ramiączko z Twojej bluzeczki w końcu opadnie?
ann13

Post autor: ann13 »

rajski, ty chyba powinieneś zmienić używki, bo po tym co teraz bierzesz, to jesteś strasznie nudny
caroll
Posty: 388
Rejestracja: 2010-05-09, 14:51
Lokalizacja: z sąsiedztwa
Kontakt:

Post autor: caroll »

smutno się robi, gdy rozmowa pod tym co napisał 'twórca' ekscytuje mocniej niż to, co tę rozmowę wywołało...
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

nałożnico, cieszą mnie Twoje odwiedziny, wiedz jednak że Twoja poprzedniczka wycisnęła ze mnie wszystkie soki (jest prawdziwą maszyną, a jeszcze królowej nie było, więc muszę szybko się zregenerować). posmutniałaś? nie martw się. może następnym razem.

Twoje prowincjonalne podejście do sztuki jest nawet, nawet dość ujmujące, dlatego wyjaśnię, gdzie leży Twój błąd. otóż, nie zapoznałaś się jeszcze z pojęciem - poezji totalnej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości