tam V

krotkie utwory, do dziewieciu wersow, epigramat, azety, fraszki, dyrdymaly itp. wlasna publikacja

Moderator: Margot

cebreiro

tam V

Post autor: cebreiro »

badasz kolor skóry
ciepło brzucha
zapach porannych piersi

będę udawać
że nie obudziłam się jeszcze,
byle usłyszeć
na dzień dobry
ciche dobrze że jesteś
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Â?adny, ładny, ładny. Podoba mi się i tyle.
Pozdrawiam.
ann13

Post autor: ann13 »

miłe w dotyku

końcówki nie rozumim :P)

znaczy tak, jak on jej mówi, dobrze, ze jesteś, to ona udaje , ze śpi, czy nie?,
bo mężczyżni czasem powsciągliwi są i wolą rozmawiać ze ścianą niż szeptać do ucha przytomnej kobiecie, hahha, więc się pogubiłam
willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

Post autor: willy_the_lost »

typowy objaw kobiecego wyrachowania, udawanie, poranne przeciaganie sie, niby we snie, oczekiwanie na majace nadejsc fajerwerki
jakas niezbadana obluda plynie z tego wiersza, bo kiedy ona usilnie stara sie ukryc fakt swojego przebudzenia, on chcialby by ona juz byla swiadoma i choc on domysla sie (po zbadaniu skory, jej burczacym brzuchu z podniecenia, jej twardniejacych sutkach potrzebujacych w koncu swiadomosci by napeczniec) ze ona juz nie spi, to rowniez zaczyna udawac ze nie wie ze ona juz nie spi. bledne kolo
zycze peelce by sie kiedys obudzila i zostala obwachana przez jana grenouille, suskinda
cebreiro

Post autor: cebreiro »

tak jak mówisz ann :-)

willy ja też życzę tego peelce...

nie rozumiem jednak jednej rzeczy,
dlaczego wyrachowanie?

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Willy, Twój rozindyczony komentarz mógłby wygłosić do dyktafonu ten komiczny facet z filmu "Amelia", były kochanek kelnerki Giny; toż to brzmi jak kabaretowy monolog. :-D
willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

Post autor: willy_the_lost »

cebreiro, sam twoj wiersz bardzo mi sie podoba, lecz ukazuje slaba kondycje wspolczesnej kobiety bo ona go oszukuje i uprawia polityke w lozku a nie milosc. zreszta w ten trend wpisuje sie rowniez ostatni wiersz margot oraz starsze utwory ann13. milosc to nie polityka, gdzie czystosc intencji moze sie nie liczyc a gesty i slowa moga byc relatywne i bez znaczenia.
ann13

Post autor: ann13 »

willy, teraz to pojechałeś radiem maryja :P)
willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

Post autor: willy_the_lost »

tak wlasnie reaguje wspolczesna kobieta gdy na moment zdejmie swe ciemne okulary kobiecego populizmu
ann13

Post autor: ann13 »

nie
tylko uważam, ze nie nalezy popadać ze skrajności w skrajność , i odbijać się od lewego krawęznika, a potem wpadać na prawy, tylko tam odnajdując swoje miejsce. zaostrzone pole widzenia, jest najlepsze u okulisty, a dobrze jest jednak pomachać reką na środku marszałkowskiej



ślepemu policjantowi :P)
cebreiro

Post autor: cebreiro »

w żadnym z wierszy z tej serii nie sugerowałam, że są one o miłości,
a co do oszustwa willy, to kim byłaby kobieta,
bez tych wszystkich gierek, które stosuje.
I właściwie w całej tej polityce jak to nazwałeś,
jest zaznaczona tylko próba zwrócenia na siebie uwagi.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

cebreiro pisze:I właściwie w całej tej polityce jak to nazwałeś,
jest zaznaczona tylko próba zwrócenia na siebie uwagi.
co czyni teraz również dymosiewca willy .
willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

Post autor: willy_the_lost »

nie jestem, sama jestes zadymiara i przesacz cybernetyczny a twoj mozg to plugin serwerowy. nie podskakuj mloda bo ja nie musze robic dymow gdyz jestem znany i lubiany. gdyby baby chociaz przez pol dnia kazdego dnia kierowaly sie chocby takimi prozaicznymi zasadami jak:kocha, lubi, szanuje, w ogole nie musialbym nic tlumaczyc i wyjasniac.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

aha .
ann13

Post autor: ann13 »

mogę wtrącić trzy grosiki?




bo na tacę kładę pięć zeta
a co mam gest










kozakiewicza :-P

willy z tych Twoich komentów, to pobrzmiewa jakby ta cała WIELKA MIÂ?OÂŚ?† zobowiązywała do wystepowania w jakimś kondukcie żałobnym. nawet jesli oni się kochają zakładając przez lewe ramię ze szczepionką po ospie , to co jest w tym złego że ona udaje , że śpi, a on udaje, że ona właśnie śni i postanowił ją namiętnie, niecnie popieścić? skąd wiesz, co ludziom sprawia przyjemność i jak się np. bawią ze sobą w łożku? gdzie tu jest wyrachowanie i obłuda? jesli im razem, się to podoba?
willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

Post autor: willy_the_lost »

ann13, zanim ja sie przedre przez wszystkie warstwy znaczeniowe twoich komentarzy zdaze w miedzy czasie trze razy wylac herbate i piec razy ugrysc sie w jezyk, ale gdy juz to zrobie znow widze tryumf kobiecego myslenia redukcjonistycznego, bo skad wiesz ze on tak chce, moze on chce tak

badasz kolor skóry
ciep³o brzucha
zapach porannych piersi

bêdê udawaæ
¿e nie obudzi³am siê jeszcze,
byle us³yszeæ
na dzieñ dobry
ciche dobrze ¿e jeste¶





























i glosnie rob to sniadanie
ann13

Post autor: ann13 »

willy, no jak skąd wiem

bo koniec języka służy za przewodnika i nie trzeba zawsze się w niego gryżć , człowiek jest również na tyle rozwiniętą istota, że opanował dodatkowo mowę

ciała:P)

Twoje zakończenie wskazuje, że to nie jest kobieta 'uprawiająca politykę'



bo takie są na diecie

kwaśniewskiego :P)
dean

Post autor: dean »

somnofiliczne :)
ewa
Posty: 373
Rejestracja: 2007-02-18, 07:15
Kontakt:

Post autor: ewa »

Wiesz co Willy..............według mnie to jesteś idealnym mężczyzną.......niestety ten gatunek już prawie na wymarciu :-(

Nie jestem mądra.........ale jeśli dobrze zrozumiałam te wasze wypowiedzi............to ja Willyego rozumiem............bo dla mnie miłość tak właśnie wygląda i taka właśnie powinna być ta moja idealna. Prosta, szczera, ciepła.
Ja zamiast słów: dobrze, że jesteś wolę słowa : dobrze, że jestem przy Tobie albo : dobrze, że jesteśmy razem.

No to się rozmarzyłam na dobranoc.........ech!
Pięknej nocy i dobrych snów dla wszystkich.
cebreiro

Post autor: cebreiro »

tak, to nawet niektórych ponoć podnieca ;-)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości