wódka

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

wódka

Post autor: z tłumu »

co to jest kamikadze? ślimaki zmielone z płytą chodnikową zalane spirytusem. jak kopnie to cię kurwa zamuruje. z wrażenia coś ci chlupocze w mózgu. ty a jest taki drink z ogórkiem kiszonym? no co wyobraźnia działa dzisiaj. jednak dobrze, że mam drugą dziewczynę. ślepy jesteś to co ty widzisz. spiję browara i idę rodzić. nie ma spacia koleżanko, szanuj się. ej, wyjdź mi z dupy co ? patrz jakie ja mam krzaki w głowie. no, dżungla cała.
I ♥️ gacek
Kati.r

Post autor: Kati.r »

ale sie wyżyłaś ! co to???? :shock:
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

mialas kiedys kaca ?
I ♥️ gacek
Kati.r

Post autor: Kati.r »

aaaa to o tym , rozbawiłaś :-D mnie.
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

dla mnie to zalosne jest, nie smieszne.
I ♥️ gacek
Kati.r

Post autor: Kati.r »

bo Ty to czujesz a ja tylko czytam.
Awatar użytkownika
pokusa
Posty: 447
Rejestracja: 2006-12-23, 15:09
Lokalizacja: się tutaj wzięłam?
Kontakt:

Post autor: pokusa »

Agresor! :P
_______________










i wish i were special.
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

oj tam, przeciez wiesz dobrzesz, ze ja potulna jak baranek jestem .................................... ;)
I ♥️ gacek
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

*dobrze
I ♥️ gacek
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

Kati.r, jeszcze cos mi sie przypomnialo : "pijanstwo nie tworzy wad - wydobywa je na wierzch." ...............
I ♥️ gacek
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Z tłumu - szkoda, że Ci się nie chce, bo mogłabyś pisać dobre teksty. Masz potencjał.
elutka

Post autor: elutka »

a ile pasji w tym tekście!!!!
temperamentna autorka :)
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

anty-czka,
juz tak to jest jak sie ma dwie pasje. zdradzasz jedna - to potem ci sie odwdziecza w postaci bezplodnosci intelektualnej albo mnostwa pomyslow i zadnego objawienia na tamat ich wykonania. a jesli masz na mysli forme w jakiej podalam ten "takisobie" tekst, to zaniechanie uzycia interpunkcji jet celowe... i duzych liter... chociaz teraz tak patrze, ze miejscami powstawialam przecinaki. w takim razie - sama juz siebie nie rizumiem . pozdrawiam uprzejmie Elu i Tosiu ;)
I ♥️ gacek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość