nekrolot

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

nekrolot

Post autor: remik »

Loty nad największymi i najpopularniejszymi nekropoliami w dzień zaduszny i nazajutrz oraz poniedzielnie też
Firma Poznaj swój kraj oraz siebie samego oferuje państwu nowość na rynku usług turystycznych dziś
Samolotem wyposażonym w gratisowe aparaty fotograficzne przelecisz i zobaczysz rozświetlone i migotliwe załunione przepięknie cmentarze polskie od płaskich pomorskich przez wielkomiejskie centralne po podgórskie i górskie oraz leśne urokliwe nekropolki
W cenie przelotu zawarte: miejsce siedzące (przy oknie nieco drożej), stojące lub dostawki bez ciepłych ni zimnych napitków. Możliwość zrzutu zniczy. Kabina wieloosobowa nieklimatyzowana - uprasza się o ciepły strój. Proszę się nie bać - lot na małej wysokości.

w sobotę - taniej

niedziela - bilet normalny 500 (do 100 kg), ulgowy 400 (poniżej 50 kg)

poniedziałek - wyprzedaż, ale też warto bo wiatr nie wieje i
zjawisko świecenia będzie trwać zdaje nam się

Odloty o zmroku co pół godziny do wyczerpania zapasów paliwa
ann13

Post autor: ann13 »

haha, nie wiem czemu (ale twoje pisanie remik, tak ogólnie i to komplement (chyba)) kojarzy mi się z tą piosenką http://www.youtube.com/watch?v=5wO1B-HV ... re=related, z tym, że w pierwszym wersie jest zamiana formy damskiej na męską - widziałem ;)
m_r
Posty: 532
Rejestracja: 2006-08-12, 21:07
Kontakt:

Post autor: m_r »

:)
mi si ekojarzy z humorem rodem z monthy pytona, szczegolnie pomysl zrzutu zniczy :)
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

z kojarzeniem trudno wchodzić w rozmowe bo tak jak tzw. gust jest niobliczalne a w tym przypadku nieznane mosty kojarzące
nie wiem czy to komplementy
ha ha
a nie kojarzy wam sie czasem z chińską sherry między łopatkami zlizywaną albo maślanką o północy w brodę wylaną?
ann13

Post autor: ann13 »

no nie wiem remik, bo ostatnio mam aseksualny stosunek ;) mam nadzieję, że to przejściowe, kiedy widzą misię łopatki w wersji pierwszolistopadowej do kopania dołów i dopiero ta wersja maślankowej brody mnie naprowadziła, że pomyliłam kartkę z kalendarza i to mikołaj pod choinką











na golasa;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości