Nasz spacer cd.

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
łagodna

Nasz spacer cd.

Post autor: łagodna »

"A gdy otworzysz oczy dostaniesz herbatę gorzką jak diabli."...(dean)

...Lecz nie od razu oczy otworzę. Spod rzęs będę Twą twarz badać, wędrować dobrze mi znanymi rysami, których miękkość od lat mnie urzeka. Na oczu poziomie zrobię pauzę i jak zwykle błękit, szarość i granat walczyć będą o przewagę uniemożliwiając barwy dookreślenie.
Umysł podsunie wspomnienia. Pierwsze widzenie, przenikanie się wzrokiem, wyczuwanie słowem. I jedna z ostatnich reminiscencji, kiedy to ja Twego snu z troską pilnowałam, niebieski kubek goryczy ściskając. Wykuwałam Cię wtedy w pamięci, nie wiedząc, czy wrota przyszłości przepuszczą mnie o etap dalej.
W owym dniu krytycznym, przestałeś Piotrusiem Panem być. Byłeś razem ze mną, płakałeś i zaklęciami zabezpieczałeś..."wszystko będzie dobrze...".
Westchnieniem oznajmię przebudzenie i natychmiast rumieńcem zakwitnę, kiedy złapię Twoje oczy na tym, że doskonale wiedzą, iż jestem również kobietą.
dean

Post autor: dean »

brakowało mi Cię, łagodna...
cieszę się, że w końcu przyszłaś 8-)
łagodna

Post autor: łagodna »

cały czas byłam...nie jestem jednak pewna...czy pojawienie się tu wraz z nickiem było dobrym pomysłem...czas pokaże...ostatnio nietypowe posunięcia stały mi się dziwnie bliskie... 8-)
dean

Post autor: dean »

no, idziesz na całość :-D
łagodna

Post autor: łagodna »

ależ skąd...to dopiero pierwsza prędkość kosmiczna... 8-)

[ Dodano: 2006-11-20, 20:14 ]
a już całkiem poważnie...ktoś bardzo skutecznie nauczył mnie sceptyckich manier...które czasami cynicką nutką doprawiam...
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

witaj łagodna fajnie że przyszłaś! : -)
prześwietny tekst, wracać tu będe (choć mam nadzieje cichą że kolejne mi na to czasu nie dadzą ;-) )
łagodna

Post autor: łagodna »

lila...witaj...:)
jjockerr

Post autor: jjockerr »

to trza czytac w calosci ciebie i deana wtedy dopiero jest jasnosc....................najpierw myslalem ze to o milosci potem zee o przyjjazni teraz mysle ze tym dowojgu udalo sie cos niezwyklego ...................polaczenie tych dwoch wartosci..................
dean

Post autor: dean »

Dobrze, że jesteś Przyjacielu-Kobieto. Dopiero teraz uczę się Twojego śmiechu. I wybacz, że taki nieporadny jestem.
jjockerr

Post autor: jjockerr »

przyjazn damsko-meska cos takiego nie istienieje
łagodna

Post autor: łagodna »

dean... trochę to trwało nim z kokonu bycia-nie-bycia mnie wyrwałeś...i jest OK...absolutnie i ze wszech miar OK...


jjockerr...popytaj ludzi...rozejrzyj się...może tutaj ktoś moc Twojego stwierdzenia naruszy...
dean

Post autor: dean »

łagodna... Ty się nie ciesz... ojjjjjjj... nie ciesz się tak bardzo... myśl rozpaczliwie lepiej jak przeżyć wypicie litra wódki :-D
łagodna

Post autor: łagodna »

dean :-D jakoś mnie to nie przeraża...na samą myśl moc we mnie wzbiera...bacz lepiej byś sam tempo i ilość wytrzymał... 8-)
dean

Post autor: dean »

moja wątroba przeżyła już tyle, że faktycznie - z Twoją może nie mieć szans... :-D
będzie to więc pojedynek doświadczenia ze świeżością :mrgreen:
łagodna

Post autor: łagodna »

w każdym razie to będzie łatwiejsze niż 10 km plażą... 8-)
dean

Post autor: dean »

damy radę :-)
łagodna

Post autor: łagodna »

i już tak nie pisz o swojej "sfatygowanej" wątrobie...bo jeszcze ktoś w to uwierzyć gotów... w istocie...damy radę...jakoś ostatnio nic nie jest przeszkodą... może jakiś namiot po drodze...albo psi zaprzęg...? koniec końców wieźmiesz mnie na hol... 8-)
jjockerr

Post autor: jjockerr »

lagodna nie musze ptac to jest oczywiste .............przyjazn jest jak milosc a moze nawet jest wazniejsza
łagodna

Post autor: łagodna »

masz rację jjockerr...masz rację...

[ Dodano: 2006-12-09, 23:18 ]
masz rację jocker...masz rację...

dean...to łatwe było...zgodnie z przypuszczeniami moimi...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości