bezsensu i bezcelu.

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
Podwójny Władek

bezsensu i bezcelu.

Post autor: Podwójny Władek »

czesc, jestem wladek. kiedys poznalem takich 5 ludzi i to byli koledzy. mieli takie oto imiona: kret, ukrop, mokry, lenin no i efez. oni sie poznali w tarnobrzegu i tak w ogole to naprawde fajne z nich sa chlopaki, bardzo fajne. kiedys pojechali do łomży na wycieczke turystyczna i tam idac kolo magazynu meblowego zobaczyli takiego jednego co stal i nic, tak sobie poprostu stal. to byl pojeb z lomzy. oni podeszli do niego i mowia czesc i tez staneli, a on mowi im czesc. i tak sie poznali. stali sobie razem i gadali. potem on im powiedzial, ze chodzcie ja wam pokaze co tu jest najladniejsze w łomży i poszli juz wsztyscy bo sie zakolegowali. pokazal im kraweznik i chodnik i caly ten polbruk, i bardzo im sie podobalo. pokazal im asfalt i asbest i to tez im sie podobalo, ale nie az tak bo mieli w tarnobrzegu taki w muzeum przyszlosci. potem im pokazal bloki mieszkalne i to im sie bardzo podobalo. mokremu najbardziej bo mowi, zoba jakie oczy na mnie patrza i w ogole ile te bloki maja oczy, ciekawe jak wyglada swiat oczyma bloku mieszkalnego takiego az 10 pietrowego, wysokiego i jeszcze do tego szerokiego tez. nikt nie wie - tak powiedzial efez. bo on w ogole watpil w istnienie lomzy. taki byl. tak mial. wszystko mowil ze tego nie ma, co normalnie bylo widac, ze bylo. ale np taki pojeb mowil ze nie podobaja mu sie bloki bo mu przypominaja karoryfer, a on w robocie robil przy karoryferach i juz mu sie to znudzilo i powiedzial, ze chce by mu pojeb pokazal cos innego co by sie mu moglo spodobac, a pojeb mu powiedzial na to ze ok. i pokazal mu dwie szopy. szopy sie podobaly wszystkim a szczegolnie jedna bo druga tez ale jednak nieco mniej. a potem poszli. tzn tak naprawde nie poszli, ale ja ide i musze tak napisac ze oni poszli, zeby bylo ze utwor ma klasyczny koniec. i poszli. (tzn nie poszli ale poszli)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości