bezsensu i bezcelu.

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
Podwójny Władek

bezsensu i bezcelu.

Post autor: Podwójny Władek »

witam dnia kolejnego, meki pana naszego, papierza polaka na krzyzu powieszonego, kurczaka z pieczarkami w garze ala coq au vin duszonego a potem przez rodzine zjedzonego. witam. dzisiaj ide kopac pilke na orliku i serce sie moje raduje niezmiernie. bo granie w pilke jest piekniejsze niz cala reszta rzeczy do roboty. choc i pieknie jest patrzec jak rosnie salata. i pieknie jest patrzec jak deszcz przecina swiat na paseczki tak jak maszyna do krojenia wedliny tnie na paseczki te wedliny. ale ja dzisiaj grac w pilke. ty tam z drugiej strony czlowieku (jak widac jestem elastyczny calkiem) mi kibicuj. a potem o 17 prosze ciebie juz z calego serca i potegi woli twojej dobrej jak nic innego.. modlmy sie do pana naszego przeswietego bo gra liverpool. rzecz wielka. dni tego typu szczegolnie znosze. glowa moja puchnie i robi sie mniej wiecej rozmiaru planety ziemia. tak ze dzisiaj nie ma ziemi. jest moja glowa. chodzisz po mojej glowie. wlosy drzewa, plyty tektoniczne platy mozgowo czaszkowe potylica ameryka skronie japonie itd. wiadomo, ze sie wszystko musi zgodzic. a oczodoly wypelnione oceanami - spokojnym i tym niespokojnym. ale mniejsza. pileczka jest piekna, jest jak romeo julia, hamlet, roland, wielki goethe i boudnik i wienia jerofiejew i raskolnikow. pileczka jest piekna jak twoj pierwszy pocalunek a kiedy juz wpada do siatki to jest to moment uniesienia tak wielkiego ze mozna to tylko porownac do chwili w ktorej mezczyzna eksploduje we wnetrzu kobiety calej bedacej w spazmach orgazmu. i kiedy ten mezczyzna bierze ja w ramiona tak mocno a ona sie w niego wtula tak by sie stali jednoscia.. jest to jakos podobne do momentu kiedy pilka wpada do siatki a wszyscy pilkarze biegna i obsciskuja siebie nawzajem. tylko ze to jest jednak troche inaczej. ale pilkarz, to jednak rycerz. i kochanek. nie zdziwilbym sie gdyby kazdy swietny pilkarz byl kiepskim kochankiem, bo w przyrodzie pewnie jakas rownowaga jednak jest. czy jesli ten rycerz pielegnuje pilke z wieksza dbaloscia, czyli ze jest technicznie bardziej wyrafinowany, czy i bedzie piescil piersi kobiece bardziej czule i z wprawą? eh. jaki ja czasem jestem glupi. ale to tez trzeba patrzec z perspektywy typowo metafizyczno, filozoficzno, klasyczno, techniczno, opisowo, analityczno, rzeczowo, metaforycznej... 2 druzyny. 2 sily przeciwstawne sobie. jak w tym chinskim znaczku. dobro i zlo. gora i dol, lewo i prawo. jak pieknie jest ogladac jak sie tak przeciagaja, za pomoca pilki, i jak w tym przeciaganiu osiagneli doskonalosc, taktyczna i fizyczna... wszyscy dzisiaj zatopmy sie w swiecie moja glowa to pilka. moja glowa to ziemia. ziemia jest wielka pilką. wszechswiat tez. a poza tym wszystkim jest jedna wielka pilka absolutna, w ktorej nasz wszechswiat jest maly jak gmina łubianka w skali calej polski.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

musisz tutaj uwazac na komenty
w paryzu w XVIII wieku zyl taki mlody poeta, ktory sie nie mogl przebic, zanalzal sie taki jeden ktory mu pomogl i mlody poeta dostal sie na salony, zostal w koncu uznany, cieszyl sie z tego ze byl poeta. ale salonowcy kiedy sie juz nim pobawili zniszyli go i znow stal sie nikim.
nie wiem czy to balzac nie napisal.
ale tutaj juz nie jeden sie przewiozl na swojej tworczosci bierz sobie do serduszka lizodupne komenty ale nie zapominaj tez o tych krytycznych
dajcie zyc grabarzom
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

o jezu, to ja już wolę swoje badziewia tworzyć w zaciszu domowych pieleszy, zdala od lwów, tygrysów salonowych

































































































































































































i kozłów ofiarnych
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

patent na badziewia i gnioty mam tylko ja
wiec uwazaj sobie plagiatorko
dajcie zyc grabarzom
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

roksa! podoba mi się twój avatar z bananem
wymieńmy się
roxy.mjuzik

gdzie banan mówi dobranoc, tam raki zimują ;)

Post autor: roxy.mjuzik »

Komentarze Panów wymagają natychmiastowego ustosunkowania, a zatem:
1. nie jestem plagiatorką - nigdy nie dokonałam "aktu plagiatu na niczym ani tym bardziej na nikim, nawet w akcie desperacji ; ))
2. gdzie waszmość (remik) widzisz banan na moim zdjęciu, ciekawam niezmiernie?
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

jak się nie wymieniasz to ci powiem
jak się wymienisz to już będzie mój
poprosisz jeszcze raz i ci powiem
decyzja szybka kaszubska!
hę?

[ Dodano: 2011-11-20, 19:46 ]
teraz już widzę dwa :)
więc rzecz wtórna idzie o dwa banany
mi chodzi o wymianę avatarów
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

pyrka w formie tej

[ Dodano: 2011-11-21, 06:04 ]
nie pompuj tak mocno swojej pilki jak dla mnie jest zbyt napompowana
pilka jest zamknieta a na swiat mozna sie otworzyc nie da sie go zjesc
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości