skrzyżowanie i relacje

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

skrzyżowanie i relacje

Post autor: remik »

Nad Górami Izerskimi jest skrzyżowanie korytarzy lotniczych. Smugi kondensacyjne psują bezkres błękitu i to mi przeszkadzało wizualnie do czasu gdy przeczytałem rozkład lotów. Oto on. Tam gdzie się dało dokonałem w nazwach transkrypcji by się lepiej czytało i być może mam nadzieję rozumiało samo przez się poprzez kompensację.
Kujnaszew (dawniej Kurewsko Dalekie w Tutajlandii) - Smalung Fita (Wietnamina)
Włodek (Zamorski) - Lidka (Sporecka)
Pićmak (Wyspaka) - Suchy Las (Zbir)
Nagataka (Kitkaj) - Łupin (Czejna)
Maćkowe Brody (NR12) - Willa Madonna (Pizzerose)
Nowy Tok (Sztany) - Port Doroty (Zombia)
te lewe i prawe kursy mijały się wszystkie między 9.05 a 9.11
Był jeszcze jeden kraj i miasto nie ujęte w geografii tego Świata z którego leciał samolot niosący Ciebie dobra nowino z rozwartymi ustami ale wiem tylko tyle że nie doleciał w porę obiadową bo rozpędził się ponadto a po zmroku już Cię nie rozpoznałem.
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

to nie były smugi kondensacyjne, tylko smugi chemiczne. trują nas tym gównem, żebyśmy się nie rozmnażali i niewieścieli. ostatecznym celem jest wprowadzenie rządu światowego.
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

dlatego musimy temu zapobiec !
i to zasmażyć?
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

dokładnie i poprawić depakine i asertinem
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości