WESOLYCH SWIAT

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
Podwójny Władek

WESOLYCH SWIAT

Post autor: Podwójny Władek »


DZISIAJ JEST TAKI DZIEN, ZE DLA WSZYSTKICH TO JEST TAKI WLASNIE SZCZEGOLNY DZIEN Z RACJI TEGO JAKI TO JEST DZIEN. WIEC NAPEWNO MASZ TAKA LADNA KOSZULE NA SOBIE I TROCHE PACHNIESZ JUZ O TEJ PORZE TLUSTYM KARPIEM. TAK ZDECYDOWANIE WYPADA O TEJ PORZE W NASZEJ POLSCE KOCHANEJ KTORA JEST MI KRAJEM BARDZO BLISKIM. WIELE JEST DZISIAJ BARDZO CIEKAWYCH PROPOZYCJI W TELEWIZJI A JAK JUZ MA TAK BARDZO DUZO KANALOW TO POPROSTU JEST JEGO SYTUACJA BAJECZNA. A DZIECI PODOSTAWALY KONSOLE I GRY ZE CI STARZY TYLKO PATRZA I SOBIE MYSLA ZE ZA ICH CZASOW TO TEGO NIE BYLO, I JAKBY ZAPOMINAJA ZE BYLY INNE BARDZO FAJNE RZECZY I ZE TO WLASCIWIE WSZYSTKO JEST TO SAMO. JAK SIE DOSTAJE COS NAJNOWSZEGO TO ZAWSZE JEST BARDZO ALE TO BARDZO DOBRZE DLA DUSZY. TZN DLA RADOSCI. WESOLYCH SWIAT CHCHAILBYM ZYCZYC TYM Z WAS KTORZY NIE SA TAK DO KONCA ZA SWIETAMI, BO PRZECIEZ CORAZ CZESCIEJ KTOS SOBIE MOWI, ZE JA NIE LUBIE SWIAT BO OBLUDA, BO TE ZYCZENIA NIE SZCZERE, BO ROZNE TAKIE RZECZY, ALE MI SIE WYDAJE ZE SKORO TO NIE JEST TAK ZE OBLUDA JEST TYLKO W SWIETA, RACZEJ JEST CODZIENNIE, W SWIETA TAK SAMO. WIADOMO ZE NAGLE NIE ZNIKNIE. WIADOMO ZE CO INNEGO LEGENDY A CO INNEGO JEZUS. WIADOMO ZE JESTEM TYLKO WLADKIEM, PODWOJNYM I NIE WSZYSTKO ROZUMIEM, ALE JESTEM W SWIATECZNYM NASTROJU BO DOSTALEM NAJNOWSZEGO LAPTOPA I MOGE ZNOWU DO WAS PISAC WIERSZE. TY TAM SIE JESZCZE ZA BARDZO NIE OBJADAJ BO TO NIE JEST DLA CIEBIE DOBRE WYJSCIE, I TAKIE GADANIE ZE NAPEWNO PO SWIETACH SCHUDNE TO NIE JEST WCALE Z PERSPEKTYWY POSWIATECZNEJ COS RADOSNEGO. DOBRA IDE BO TO CALE MOJE PISANIE JEST BEZSENSU, ALE SWIETA SA I MYSLE, ZE MOZNA MI WSZYSTKO WYBACZYC NAWET TO ZE NIE MAM JUZ WĄSOW, CO TAM ZE NIE MAM, ODROSNA. POZA TYM CHCIALBYM ZLOZYC NAJSERDECZNIEJSZE ZYCZENIA DEANOWI BO JEST MOCZYMORDA TAK JAK JA I ANN I LILI I FOBIAKOWI I INNYM TEZ. BO CZYTAJA TU MOJE WIERSZE NAWET JESLI TO NIE SA WCALE TAK DO KONCA WIERSZA ALE JAK TERAZ TAK O TYM POMYSLALEM TO SOBIE POMYSLALEM ZE TO SA JEDNAK WIERSZE WIEC LEPIEJ NIC NIE MOW. W OGOLE TO BARDZO FAJNIE MI TU CHODZI KLAWIATURKA, DO TEGO STOPNIA, ZE CHCE MI SIE PISAC NAWET POMIMO ZE NIE MAM NIC DO NAPISANIA I TAK SOBIE TERAZ WLASNIE TAK PISZE CHOCIAZ NIE MA TAK DO KONCA POTRZEBY ROBIENIA TEGO. ZYCZE CI CZYTELNIKU MOJ UKOCHANY NOWEGO CALEGO DZIESIECIOLECIA BY BYLO DLA CIEBIE UDANE I W ZDROWIU ZAROWNO PSYCHICZNYM JAK I FIZYCZNYM I BY TWOJE ROZNE TAKIE TAM POTRZEBY BYLY SPELNIANE I BY TWOJA TWARZ PELNA BYLA PROMIENNYCH USMIECHOW. I BYS CZESTO ZARTOWAL I BY Z TOBA ZARTOWALI TAK BY SIE WSZYSCY SMIALI GLOSNO I RADOSNIE BO WTEDY PRZECIEZ JEST NAJLEPIEJ. A TY MI ZYCZ TYLKO ZEBYM JUZ SIE NIE POTYKAL I ZEBY LIVERPOOL GRAL DOBRZE. I ZEBYM BYL ZDROWY. I ZEBYM W TYM ROKU ZNALAZL TAKA JAKAS W MIARE PRACE, ALE WCALE NIE MUSI TO BYC JAKAS SUPER NIE WIADOMO JAKA PRACA TYLKO NIECH BEDZIE POPROSTU TAKA JAKAS SPOKO. TO DZIEKI I NAWZAJEM. KOCHAM SWIAT I TY MNIE SWIECIE TEZ KOCHAJ. A WĄSY NAPEWNO ODROSNĄ.
[/i]
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

Nie przeczytałem jeszcze całego tekstu, ale szybko mówię też: MIŁYCH ŚWIĄT wśród przemiłych ludzi i ciągle wszystkiego najlepszego.
Nawet tutaj słychaś szorstki szum rosnących wąsów, więc się nie stresuj. :-)
Pozdrawiam.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
Podwójny Władek

Post autor: Podwójny Władek »

no jak slychac szum wasow to sie juz nie stresuje i sie ciesze hahaha
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

nie da sie czytac na capsie wiec zycze wesolych
Podwójny Władek

Post autor: Podwójny Władek »

lilia, ty jestes intrygujaco tak gorzka, prawie zawsze.
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

heh... i jak tu morda ma się nie wykrzywić w uśmiechu...
Podwójny Władek

Post autor: Podwójny Władek »

hahahaha no ja ogolnie jestem zadowolony z tego wiersza, bardzo mi sie podoba i nawet mysle, ze to jeden z moich ostatnio najlepszych w ogole.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

ja tylko mam pecha

[ Dodano: 2011-12-25, 12:58 ]
nie , nie mam , nie mam , nie mam , nie mam :)
Podwójny Władek

Post autor: Podwójny Władek »

no nie miej nie miej lila, nie miej nie miej. nie wiem o co chodzi:|
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

zgubilam duzo rzeczy ostatnio albo mnie okradli , takich rzeczy co nie da sie nigdzie kupic , plikow itp i mam troche wisielczy nastroj
Podwójny Władek

Post autor: Podwójny Władek »

jak sie nie da nigdzie kupic to moze sie je da zrobic?
moje swieta sie niedlugo koncza i smutno mi troche
mam postanowienie swiateczne pisac wiele wierszy
pozdrawiam wasze rodziny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości