Jestem sam

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
Awatar użytkownika
haiel selassie
Posty: 210
Rejestracja: 2007-08-07, 00:17
Lokalizacja: poland
Kontakt:

Jestem sam

Post autor: haiel selassie »

Trzy śliczne panny tańczą w słodkim kręgu, estetycznego przesycenia.
Każda z nich burzę loków na głowie nosi. Od czerni nocy, aż po burzę słonecznych promyków. Większość śmiertelnych padło by na kolana przed tymi tancerkami piękna. Lecz nie ja. Przenikam przez nie jak przez cienie. Iluzyjną grą świateł - tym są dla mnie. Paranormalne - nieprawdaż?
Błąd. To one przenikają przeze mnie. To ja jestem duchem. Bez cielesności.
Bez miłości..
Anna..Lea..Hieronima..Kroczę z oczyma szeroko zamkniętymi. A one tak zapatrzone.
Były. Teraz już nie wiem. Nic nie wiem.
Dobrze pamiętam wzrok każdej z nich, jak patrzyły na mnie. Wielu dałoby dużo za chociaż jedno takie spojrzenie. Phi. Czy ja jestem próżny?Pyszny? Nie. Po prostu jestem...


...sam..i stąd ten zbitek słów powyżej..
"Bez jedzenia i bez spania, byle byłoby co pić, kiedy na harmonii Feluś zaiwania, trzeba tańczyć, trzeba żyć. Harmonia na 3/4 z cicha łka, ferajna tańczy...Ja nie tańczę... "
Troy

Post autor: Troy »

To chyba bardziej proza poetycka niż wiersz. :)
Mógłby wyjść niezły obrazek, gdybyś jeszcze doszlifował.
bumerang

fajne

Post autor: bumerang »

Zjawiskowe księżniczki znałeś
lecz zrozumienia nie zaznałeś
zewnętrznej piękności dałeś się oszukać
mądrej kobiety lepiej poszukać
- wujek dobra rada
Awatar użytkownika
haiel selassie
Posty: 210
Rejestracja: 2007-08-07, 00:17
Lokalizacja: poland
Kontakt:

Post autor: haiel selassie »

moja droga to nie ich była wina, lecz tylko moja..pozbawiony byłem wyższych uczuć bardzo długo, i obecna samotność to jest tego efekt..
"Bez jedzenia i bez spania, byle byłoby co pić, kiedy na harmonii Feluś zaiwania, trzeba tańczyć, trzeba żyć. Harmonia na 3/4 z cicha łka, ferajna tańczy...Ja nie tańczę... "
bumerang

Post autor: bumerang »

Mmm no cóż – ważne, że znasz przyczynę samotności (to już coś)
pozdrawiam
ann13

Post autor: ann13 »

no ja bym powiedziała, że lepiej się nie uodparniać na czyjeś wdzięki, bo potem takich jak skała, to byle podmuch przewraca
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości