stachnelka

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

stachnelka

Post autor: remik »

- Wiesz chciałbym to zrobić z brudną kobietą - powiedział Staś do Nell.
- Mój ojciec miał na imię Jan a mama Paweł, chyba wszystko jest możliwe - odpowiedziała Nelka. - Ale to nie będę ja trzeźwa, więc po raz drugi polej Stachu bo się wódka grzeje bez naszych ciał nie ma szans dostać się do krwi a jak jej nie będzie tam to marne moje szanse że ci się oddam po dobroci serca bo mu jeszcze zimno.
- I za to cię kocham. Jak Stasio swoją Nelkę. Jakem Stach.

Za co kocha Stach Nelkę?
ann13

Post autor: ann13 »

za to, że się szybko upija i po pierwszym kieliszku (nie wiem, może wali po 100 gram a nic nie jadła przed uniesieniem) jej się plączą osoby
to marne twoje szanse że ci się oddam po dobroci serca bo mu jeszcze zimno.
poza tym nie rzuca mu kółka ratunkowego, on może być żołnierzem, a najważniejsze jest to, że zapomniała zapłacić rachunków i im odcięli wodę
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

ano w miarę poprawna odpowiedź w części ostatniej bardziej choć ja nie wiem co do osoby twoje-moje to moim zdaniem nic jej się nie myli Nell o czym pewnie by cię powiadomiła w odpowiedni sposób gdybyś się dosiadła

czy są jeszcze jacyś odważni by odpowiedzieć (wwww lepiej się nie odzywaj) zapraszam kobiety piszące bo mają akurat marne szanse na zrozumienie memskiego odczucia a tu o intuicyjne fantazje idzie raczej
anty-czka
Posty: 2982
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Moim zdaniem Stach kocha Nelkę za:
1) obietnicę, iż zrobi dla Stacha wszystko


…jeśli ten sprawi, że będzie mogla go kochać

2) mocne wsparcie w dzialaniu

…żeby mogla go kochać.

Jednym zdaniem – wg mnie Stach kocha swoją Nell za szczerość, szczerość i brak obłudy.

A tak w ogóle to już starożytni Indianie wiedzieli, że ‘Jaki Staś taka Nel’

P.S. dlaczego odważni?
Awatar użytkownika
JaskierN
Posty: 582
Rejestracja: 2008-02-20, 16:32
Kontakt:

Post autor: JaskierN »

za to, ze jej wszystko jedno ...
".....Zapytała kiedyś Miłość Przyjaźni:
-dlaczego Ty istniejesz?
Na to Przyjaźń odpowiedziała:
-aby leczyć rany,które Ty zostawiasz...."

L.N.
ann13

Post autor: ann13 »

kocha ją za to, za co teoretycznie nie powinien, bo jakby mu kumpel opowiedział o nelce, której by nie znał, że jest taka, sraka i owaka, a w dodatku robi tamto sramto i owamto, a wszystko do góry nogami, (bo jakoś nie chce mi się nie wątpić, ze stasiek wolałaby sytuację, w której kobieta poszłaby z nim do łóżka, nie dlatego, ponieważ się nachlała) to by ją nawet lornetką omijał, jak robiłaby streaptease przed brunetem wieczorową porą, a tak ja kocha za nią, za siebie i za niego też





















bo tak
po co grzebać w miłości, zwłaszcza cudzej, a nawet bez zwłaszcza, a jak się zaczyna szukać powodów i nawet znajdzie 1000, to tylko znaczy że miłość się kończy


bilansem :-P
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

odpowiedzi wasze zdają się być prawidłowe a nawet postprawidłowe i celujące dobrze (Andre 5+) gdyż Stasiek za kłamstwo w podobnej sytuacji został skazany przez Boginię na wieczne marzenia czyli impotencję - nie wiem czy jest notoryczny dalej czy też się wyprostował chłopak, jakoś się nie potrafię zdecydować
tymczasem idźcie dalej
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

remik pisze:odpowiedzi wasze zdają się być prawidłowe a nawet postprawidłowe i celujące dobrze (Andre 5+) gdyż Stasiek za kłamstwo w podobnej sytuacji został skazany przez Boginię na wieczne marzenia czyli impotencję - nie wiem czy jest notoryczny dalej czy też się wyprostował chłopak, jakoś się nie potrafię zdecydować
tymczasem idźcie dalej
Pomyliłem się:
to Jaskier 5 +
i zdecydowałem
Stachu kłamie i bo jest niezdolny
co nie zmienia wielkich możliwości dywagacji na temat "za co"
a odwaga anty, cóż, odwaga ważna, poszukiwana
czytałem ostatnio Bellow Zawierucha (odwagi tam dużo)
oglądałem islandzki film o tym jak chłopak chciał uciec
i czytam Śnieg niejakiego Orhana Pamuka (o odwadze, śniegu, Bogu i pisaniu wierszy jak dotąd no i jest tam piękna Ipek)
a z innej beczki (już bez zimowych klimatów ale też a propos odwagi)
polecam Piaskową Górę Joanny Bator jak zacząłem czytać to miałem wrażenie, że ściągnąłem z niej sposób pisania ale mi przeszło
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości