pokomplikowane wyznanie króla i mała rozrywka

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

pokomplikowane wyznanie króla i mała rozrywka

Post autor: remik »

Jestem królem Kakao
a rzecz się dzieje w wiejskim domu bez złudzeń
Ty jesteś chłodnicą z zadaniem chłodzenia a podstawowa sprawa jest taka by nie dopuścić do przegrzania
za to gdy się otworzysz to gorąco takie że parzysz nas a nawet parujesz
Żeby nerwy zadziałały dopiszę na liście milczenia: jestem królem Kakao skupionym netto na silniku przetwórni nie swoim
Ty jesteś cukiernicą, wolę pełną niż samą skorupę bo kobiety przedkładają sięganie do wnętrza od powierzchownych głasków lizków i chwytów barowych a nawet uważnych rzutów okiem a jam na parytet zapisany na gotowo
Oraz dodając nie kłamiąc i nie udając że mam pojęcie o czym piszę między Bogiem a Prawdą lubię treści w formie bo dotykalska a moje dłonie brązowe od samoopalacza marki Zębiec trzymam tuż
A teraz idź! Krocz skoro to takie ważne
tysiąc sześćset złotych piechotą nie chodzi
tylko jeździ koleją lub przelewem
a skoro nie wiadomo czy sterczy
to może przemilczmy na euro i przeliczmy na pieniądze drugiego świata będziemy
zadowoleni w różnych chwilach i szerokościach oboje
Idź
i nie zważaj na globalne oziębienie
Klimatu między nami
Ani na początek wieku końca moralności i drzew
Idź
Oglądaj się na boki oraz wzwód i w przed się bo cię coś przejechać może na zasypanym pasie drogowym nawet w najśmielszych oczekiwaniach, że nie
połamana niekompletnie nadasz się do tego cyrku
do cyberprzestrzeni to i nie tak
miało być - wynieś chociaż całe ramiona, policzki
bo zawsze się mylę i nie nabawiłem do tej pory
hierarchii choć najbardziej lubię cukier
kot ka

Post autor: kot ka »

podoba mi się ten tekst
peel niby taki szef podwóra a smutek go zżera
jest kilka słówek które szczególnie przemawiają
i dobrze składają się w całość z tymi zawołaniami do pustej cukiernicy
pomysł z 1600 przerażająco prawdziwy
:)
ann13

Post autor: ann13 »

no to jest takie seksistowskie bardzo, jak kobiety chcą się realizować (przemilczę, że za 1600, ale od czegoś trzeba zacząć:P), a mężczyzna ma pretensje, że nie siedzi mu w pieleszach i się nie ograniczyła do tego, aby dmuchać w płomienie, kiedy on tak ładnie rozpalił ognisko:P)
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

wyśta wiśta
się kadzidła najadły
obie
ino z innej ręki
albo okadziłyście się niechcący
fakt, że mi się też podoba ten tekst
choć pewnie tzw. poezji w nim mało
za to niedoruchanie bije po plecach
ale mniejsza o to tamto
może mini konkurs zrobimy na tekst świąteczny
tzn. o choince :) nie seksistowsko o Mikołaju
nagrodę ja mam gotową: kilo koziego sera
ty ann byś się zakrzątnęła portalowo wokół tego? proszę
ann13

Post autor: ann13 »

a co ja mam się zakrzątywać, żeby mi pokazali środkowy palec?,
to już wolę się ponachylać z całą swoją ręką, nad framugą w minus 15, to przynajmniej zobaczę ładny szron na parapecie, ale mam słabość do inicjatyw. to może niech tu każdy kto chce się zobowiąże, że coś napisze pod choinkę (jeśli ma być świątecznie) do gwiazdki












z playboya
a ty złóż oświadczenie, że ser niespleśniały, a koza z ekologicznej hodowli :P)
to ja mogę się już się zadeklarować, że coś napiszę, bo właśnie mi wpadł pomysł przez okno
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

ty jesteś ann baba z rozsądkiem a nie słabością
ale nie jesteś wyjątkowa (dziś) bo rozsądek niejedno ma imię

nie zajmujemy się tu na wsi wyrobem spleśniałego gówna
lecz twardo sera
ser w nagrodę ma około trzech miesięcy
dojrzewa w dojrzewalni o wilgotności 82%
kosztuje dużo złotych za kilogram i nie ma go już w sprzedaży bo jest po sezonie
teraz można go wymienić dając w zamian jeden wiersz w ramach świątecznych przygotowań i przedmyśleń

o serze jeszcze: mleko jest certyfikowane, kozy karmione ino sianem i wodą ze źródła
ser robiony z mleka pełnotłustego, naturalnego zakwasu i podpuszczki też naturalnej tzn. wyciągu z żołądków koźląt
jest twardy (to co kupuje się jako ser taki czy owaki w sklepie to ser półtwardy) a w smaku nutę ma orzechową ale nad nutą można dyskutować co się słyszy i czuje
moim zdaniem bez flaszki czerwonego wina nie należy do tego sera podchodzić, chyba że ktoś musi bez
ann13

Post autor: ann13 »

kurde, już o tej podpuszce to nie musiałeś tak dokładnie, bo bym myślała, ze to aromat podobny do naturalnego, z orenżadki (?) w proszku, a z tym serem sprzed drugiej wojny w wietnamie, to wiadomo, że żartowałam, spodziewam się że pyszny i takiego w sklepach nie ma, ale może gdyby nie to, to nie przeczytałabym z jaką miłością można pisac o serze;)
ale jak sobie to wyobrażasz, nie ukrywam, że ten nadchodzący tydzień mam bardzo napięty, a po nim to już będzie po karpiach :P)
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

klikniesz gdzie trzeba i wpiszesz że konkurs taki i taki
ale bez napinki
może być za tydzień konkurs poświąteczny z refleksją w tle
mi ciśnienie spadło bo mam gluty w nosie
i posprzątałem tylko 1/5 kuchni
albo noworoczny
albo
ann13

Post autor: ann13 »

remik pisze:klikniesz gdzie trzeba i wpiszesz że konkurs taki i taki
ale bez napinki

wiesz remik, chyba muszę ci coś uświadomić, bo najwyraźniej się zapomniałeś, przede wszystkim nie jestem twoją służącą, ani dziewczynką na posyłki, która ma poroznosić w parę miejsc mętne albo, albo, zawiązane takim, srakim lub owakim, bo wydałeś rozporządzenie nonszalanckim tonem, ty klikniesz, wpiszesz, ale się nie napinaj
to miło, że dbasz o to, aby zagospodarować mój czas i martwisz się o moje zwieracze
ALE TO NIE JEST MÓJ KONKURS
jedyne co mogę zrobić, to tobie uprzejmość i porozklejać info o nim, tam gdzie mam loginy i nie wiem po co mnie zagadujesz od dupy strony jak wiesz tylko, że chcesz komuś oddać ser, bardzo pięknie, ale to nie jest w ogóle moja sprawa, być może jak ci się ziści jakiś konkret, to go SKOPIUJĘ w parę miejsc
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

Jestem królem Kakao
mam kumpla geja, ostatnio nie ma faceta
skojarzyć?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości