ręce opadają

twórczość niedokończona, niesklasyfikowana, nieformalna, tematy nieaktualne, zaniechane, niedające przyporządkować się do żadnego działu, miejsce ucieczki Józia z Gombrowicza
ann13

ręce opadają

Post autor: ann13 »

nic byś nie powiedział gdybym odeszła nagle w siną dal
porąbać drewno na opałkową chatę
a ja nic bym zrobiła
jakbyś poleciał załatwiać pilne sprawy w mieście
dlatego pochłonęły mnie nowe buty

dostałam w pełni niezasłużoną podwyżkę
więc z butów nie wybieram ecco, prosto z bronxu, o niewymiernych konturach obcasa
najbrzydszych z kolekcji dla wyluzowanych paniuś
w kamizelce zbyt dobrze przylegającej do bioder,
muszę wylewać ropę za pięć złotych
na niechcianych zakrętach

i nie pojadę sobie znaleźć nowego chłopaka
z pierwszymi ekscytacjami
dopóki mi nie powiesz w bezpiecznym nie na zawsze zaciszu
komm nach hause kinder machen
kot ka

Post autor: kot ka »

siódmy wers masz -butów- zamiast -butach-

czy ten ostatni wers to -chodź do domu robić dzieci- że się tak głupio zapytam?
przejmująco, jak zwykle u ciebie, ann

facet, którego zwykle opisujesz, jawi mi się jako właśnie taki bawarski ruchacz, tylko cywilizacja go uszkodziła, wszczepili mu egocentryczny układ hamowania dobrej Helgi, no i ma automatyczną skrzynię biegów, która, jak wiadomo, nie psuje się nigdy, chyba że jak pierdolnie, to na amen, sprzęgło hydrokinetyczne i cała masa oringów i innych pieprzingów, kończy się na wymianie na nowszy model, cóż, życie, nic a jakże dosyć

:)
ann13

Post autor: ann13 »

najpierw w kwestii formalnej, a czy nie może być nie przebieram w butach takich srakich, owakich, butów, w dalekosiężnym domyśle, jakich nie wyprodukowali, czyli jak jest, albo pokaż mi jak krowie na miedzy, bo nie rozumim, teraz mi wyszło, że powinno być buty, więc się sama pogubiłam

a co do peela, to naiwnie zapytam, skąd wiesz, że on ciągle i wciąż jest ten sam? ;)
mi się wydaje, że ja źle go opisuję i kompletnie mi nie wychodzi, w czasem urażonej charakterystyce, wypaczam go całkiem, bo jak on by był tylko taki jak go określiłaś, jakby dał się tak łatwo zdefiniować i podłożyć pod linijkę, to tyle bym o nim nie pisała;)
kot ka

Post autor: kot ka »

w czym przebieram - w butach (jakich nie wyprodukowali)
nie ma (czego) - butów
w tekście albo niedomówione albo twój skrót myślowy dający ten mi tutaj zgrzyt

a ja nie twierdzę, że peel jest ten sam wiecznie - dla mnie to jakiś jeden typ ogólny, zresztą, to moje widzenie tylko czyli interpretacja jeno

ja tam nie wiem, dla mnie od wczoraj to kurwa, wszyscy ale to wszyscy są od jednej linijki, może jak się urżnę to mi wyjdzie szydło z wora;P
ann13

Post autor: ann13 »

no, chyba coś mi przeleciało przez głowę, a zostało z tego tylko butów, a gdybym zmieniła czasownik, czyli
więc nie wybieram w butach … butów o ….
to byłoby dobrze, chyba już, nie?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości