o(.) dyrektorku

wlasne teksty piosenek

Moderator: Gacek

Aska_

o(.) dyrektorku

Post autor: Aska_ »

Uwaga!

Wszelkie prawdopodobieństwo do osób i zdarzeń jest PRZYPADKOWE.



By-łem so-bie dy-rek-tor-kiem
um tiki TA!, tikitiki TAA
Wnet zos-ta-łem i rek-tor-kiem
um tiki TA! tikitiki BAA!!

By-ły rek-tor nies-po-dzianie
um tiki TA!, tikitiki TAA
zeżarł|konkuRENta na śnia-da-nie!
um tiki TA! tikitiki PFF!!

Ref.

KOo' RUpcja, obdUkcja, pali-ko-to-WAnie,
Ka'CZOrdyzm, zaMOrdyzm, Za-sad łaMAnie!!
Ba'LEty, miNEtyy,
ii TV bzDEty,
Do'NALdyzm, padaldyzm|Tak Mamy niesTEty!! 2x


M jak miłość pozostało
um tiki TA, tikitiki TAA
M' jak Ma-**(pii!)** (ups) jak komuś MA-Â?O!!
(MiiÂ?OÂŚci i złości!!)
um tiki TA tikitiki TAA,
um tiki TA (Ha-ha-ha)

HAAA!!


To TYLKO sztuka i nie ma na celu ubliżania, obrażania innych ludzi! Jeśli ktoś, mimo to, czuje się obrażony, to przepraszam : ) autorka - [glow=red]Joanna panna [/glow]: P

[ Dodano: 2008-04-05, 18:49 ]
"hiphop 2008"
cegla

Post autor: cegla »

czy to jest przykładzik.............nawijki? Oczy mi zmęczyłas duzymi i małymi literkami, ale nie przejmuj się........jeszcze kilka razy do tego wrócę!
Aska_

Post autor: Aska_ »

To jest mój przykład, a czy DOKÂ?ADNIE o to chodzi to nie jestem pewna. Hip-hop to nie moja muzyka.
A z dużymi i małymi literkami, to chodzi mi o akcenty i wyczucie rytmu - pulsu. Jak będziesz czytać, to spróbuj zaakcentować tam gdzie są wielkie litery - może będzie łatwiej.
Wyrymować łatwiej, przekazać komuś tylko w zapisie - ciężko, bo nie wyczuwa się charakteru i pulsu...
Ale może rzeczywiście tylko do oczopląsu to doprowadza... :/
Już i tak za późno - wkleiłam! i poszło!
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Może się mylę, ale wydaje mnie się, że konkurs na piosenkę disco polo ogłoszono na innym portalu.
Roksana K.

Post autor: Roksana K. »

Dżizus, Wojtek, ale jesteś wredny. Zastanawiałam się przez chwilę (nim przewinęłam stronę) kto jej pierwszy dosra, zaskoczyłeś mnie, pierwsze na liście były poetycko u-stosunkowane do życia cycate chórki fobiakowe.
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Ja jestem wredny, czy moja wypowiedź <komentarz> ?
Aska_

Post autor: Aska_ »

Jakie cechy dico-polo widzisz w tym, co napisałam Wojtek? :>
Ja za to widzę dużo cech hh...
Komentarz nie jest wredny, tylko skoro już coś napisałeś, to mi wytłumacz, bo ja nie wiem o co chodzi... (jak możesz)
Jak mi odpiszesz, to ja wzamian powiem ci, co o tym myślę : ) (a myślę, że jesteś w błędzie). Jak będzie trzeba to powiem, co hip-hopowego w tym widzę. Bo bez przemyślenia nad treścią, zapisem, na pewno tego nie robiłam. Chociaż ja też mogę się mylić i być w błędzie, dlatego chciałam zapytać dokładniej o twoje zdanie... a nie tylko o odsyłanie gdzieś indziej.

Aśka
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Nie no przepraszam. Jestem w błędzie. Pomyliłem się. Właśnie czytałem na jakimś forum, że jakaś polska gwiazda, chyba Doniu, chciałby wykorzystać twój tekst w swojej nowej produkcji, więc to musi być na pewno H&H
Aska_

Post autor: Aska_ »

Nabijasz się teraz ze mnie, czy poważnie mówisz? Wojtek? :>
Jeśli żartujesz, to ponawiam pytanie i prośbę... bo naprawdę chce wiedzieć, co mi zarzucasz - dalej nie wiem!!
A ja nie żartujesz, to bardzo się cieszę : ) Może będę sławna?? :D : P
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

To jak już będziesz na ustach wszystkich, to nie zapomnij o tym portalu, który cię wypromował.
Tutaj masz adres do tego RAPERA i HIP HOPOWCA

doniu@hippop.pl

on będzie wiedział już ocb
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

No i nawet gdybym chciała napisać hh (tylko i wyłącznie dla lili nie dla konkursu) to nie zdołam, bo nawet wśród młodzieży idą spory o formę. A zaglądam tu, by się podkształcić w tym czego nie znam.

Aska ja tam nie wiem ale szukając wcześniej informacji o hh natrafilam gdzieś na wzmiankę o doniu i jeśli dobrze kojarzę, to nie bądź woda i nie daj się Wojtkowi nabierać :-P
Aska_

Post autor: Aska_ »

Wojtku!

jak

dla Do-niu będzie zależało
na mnie...
to sam
do mnie
napiiiiiiiiisze,
zagada, tu wpadnie

a antyczki ra-da:
nie bądź.....

zbyt młoda
jak woda

Wojtkowi dawać się nabrać!


Ale dzięki za informację!
A o tym portalu na pewno nie zapomnę

O tobie też długo będę pamiętać : P : )
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Aska nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie że czymś cię urazilam. Jesli tak to przykro mi.

[ Dodano: 2008-04-06, 22:59 ]
Uhuhu chyba zakumkałam co i dlaczego. Ok zamilkam.
Aska_

Post autor: Aska_ »

Antyczka - nie! Nie uraziłaś mnie i Wojtek też nie! Ja się na nic i na nikogo nie obrażam! Tylko nie rozumiem komentarzy... nie odróżniam żartowania od prawdy. Zawile piszecie... Nawet jak poważnie prosiłam o wyjaśnienie, to dalej nic nie pojmuję... :/
Mam nadzieję, że i ja nikogo nie uraziłam, przynajmniej nie chciałam.
I już więcej nic nie piszę. PRZEPRASZAM JAK COÂŚ NIE TAK!
Ja napisałam tylko coś, co wg mnie można hip-hopem nazwać i tyle...

Dobranoc
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

jest tylko jakis refren ,ale to za malo.
no i faktycznie bardziej to pasuje do remizowej nuty
teksty hh miotaja trescia, burzą mysli i grą słów, wtręty taa pff ,sylaby , literowanie slow bywaja w nich dodatkiem wzmacniajacym rytmike ale nie stanowia jak tu wiekszosci tekstu bo tak przekazu nie ma .na moj gust poszlas na latwizne.
Aska_

Post autor: Aska_ »

Aha. Dziękuję lila!! : *
W moim odczuciu już ten tekst, który napisałam miotał treścią, był jakby bulwersujący itd. Widocznie za bardzo boję się kogoś urazić, czy coś... Ale ok, ja rozumiem!
Nie słucham hip-hopu, chociaż obeznanie mam, bo takiej muzyki słucha dzisiejsza młodzież i ludzie w ogół mnie. Chciałam się tylko sprawdzić, bo raczej wszystkiego warto spróbować, no nie? :> Nawet dla swojej satysfakcji : )
Teraz mogę spać spokojnie.

Jeszcze raz dobranoc : )
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Aska_ pisze:Aha. Dziękuję lila!! : *
W moim odczuciu już ten tekst, który napisałam miotał treścią, był jakby bulwersujący itd. Widocznie za bardzo boję się kogoś urazić, czy coś... Ale ok, ja rozumiem!
Nie słucham hip-hopu, chociaż obeznanie mam, bo takiej muzyki słucha dzisiejsza młodzież i ludzie w ogół mnie. Chciałam się tylko sprawdzić, bo raczej wszystkiego warto spróbować, no nie? :> Nawet dla swojej satysfakcji : )
Teraz mogę spać spokojnie.

Jeszcze raz dobranoc : )
Jesteśmy na basenie. Ogłoszono konkurs na ewolucje na trampolinie. Znasz ludzi co potrafią skakać, widziałaś jak to się robi, pomyślałaś, że też dasz radę. Wchodzisz, wybijasz się, unosisz, spadasz na dechę. Poobijana wychodzisz z wody i:

a) idziesz zmaniona na chatę i już nigdy się nie wyłaniasz
b) ćwiczysz do upadłego, tak długo aż zostaniesz mistrzynią
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

bylo pisac normalnie wtedy tez widac rytm o ile wogle jest w tekscie. po drugie nie nalezy przepraszac za to co sie pisze bo ty jestes poetka i tobie wolno pisac wszystko. krotkie.
poznaj stachu po zapachu
Aska_

Post autor: Aska_ »

Rytm jest, moim zdaniem, gdybym normalnie napisała, nie byłby widoczny.

No nie bardzo mi wolno pisać co chcę w dziesiejszych czasach, bo skoro pewien dureń sądzi się za "durnia", to może i ktoś za "kaczordym" by się obraził i mi proces wytoczył...

albo moherowe by się na Aśkę rzuciły... :| powiedziałyby, że mam w sobie szatana :evil: :mrgreen:

A tak wszystko jasne - to "sztuka", nikt nie powinien czuć się urażony : )
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

a ja nie napisalem ze nie ma. mozesz mi wierzyc ze tez by bylo widac ja sie zarejestrowalem 2 lata temu to sie znam. no ale pomysl jaka bedziesz slawna jak cie pozwa albo pobija staruszki.
poznaj stachu po zapachu
Aska_

Post autor: Aska_ »

Ok Stachu! źle zrozumiałam! Ale już wiem : )
Hehe już jeden bezrobotny stał się sławny, to może teraz kolej na studentkę?? : P :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości