PTAKO666JUNIOR

wlasne teksty piosenek

Moderator: Gacek

PTAKO666JUNIOR

PTAKO666JUNIOR

Post autor: PTAKO666JUNIOR »

Kto wie jak i gdzie jp znajduje sie na czarnym tle we mgle to nie blef to krew zew i stado mew sie tnie gniew w bieg szpieg zbiegł w brzeg szedl i klekl razy piec wiem to sen tlen ten unosil sie na darmo sie prosil o profil nowy start od polowy meta zdrowy promyk slonca bez konca wlacza bialy kontakt spadl balwan na tramwaj z rana w planach kieliszek w drodze polana pana bania tania hania sie klania w stanach mama brama korba prana dom barana plama kaganiec tango szambo mam to w jego klocki plocki mlocki to pogloski latynoski motyw w glebe trotyl w sidla motyl popil notki kotki plotki slodki pupil upil zgubil lubil czubek bale ale stale niebywale talerz w pancerz kanclerz starcze tarcze zwarcie karcie odwroc bajke w pajde klade gadke rzadkie rymy grzyby gdyby byly pily jadly i smazyly z calej sily sie mnozyly w tył pył bił kill bill śpi trik git hit wnikł plik mit znikł w mig klip bryk ryk klik pik speed tit dit fuck it bit lipa zgrzyta płyta świta kima ekipa jp rymy zlicza
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

Eee... wiesz co dyskredytuje Twój utwór? Skupiska rymów typu "notki kotki plotki slodki". Bo masz jakąś wizję... masz niezły pomysł... ale gdybyś stanął przede mną i "zaśpiewał" swój utwór, to nie wiem, ile słów zdołałabym z niego wychwycić. Tak, ja wiem, że to hip - hop. Ale w dalszym ciągu sztuka... a nie słowna sraka. Pozdrawiam.
I ♥️ gacek
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15406
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

tekst ma rytmike i to jest najwazniejsze
tekst sie nie lamie, tylko ciagnie z rymem
dla mnie moze byc
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość