Dans le bleu du ciel, W blekicie nieba

wlasne publikacje, tlumaczenia w jezykach nie wystepujacych wyzej

Moderator: anty-czka

komar

Dans le bleu du ciel, W blekicie nieba

Post autor: komar »

Myslac o Tobie Krysiu serce moje napisalem ten wiersz

Dans le bleu du ciel

Glisserait le soleil
Et mon ??me s'eveillerait
De son long sommeil!
Nous irions tous deux
Droit devant
Main dans la main

Et les cheveux au vent!
Les oiseaux chanteraient le bonheur
Et au meme rythme battraient nos coeurs !
Sur notre chemin refleuriraient les fleurs
Et loin de nous agoniserait le malheur.


W blekicie nieba

Slonce sie przesuwa
Moja dusza sie obudzila
Z dlugiego snu
Pojdziemy razem prosto przed siebie
Trzymajac sie za rece

Wlosy wstajace na wietrze
Ptaki spiewajace ze szczescia
W tym samym rytmie bija nasze serca!
Na naszej drodze kwiaty zakwitna!
I w oddali daleko za nami umra wszelkie nieszczescia




Marius
ann13

Post autor: ann13 »

bosze, jakby mnie ktoś tak kochał, to chyba bym umarła

ze śmiechu :mrgreen:

[ Dodano: 2007-01-25, 19:26 ]
jak wywalisz te ptaki ( no chyba , ze to przenosne siusiaki innych panów, wtedy mogą zostać), serca bicie w rytmie czaczy, razem z umieraniem nieszczęść za zakretem, to reszte mogę skonsumowac
na lekką kolację :-P
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

ann13, teraz nie będę mogła spojrzeć na ten tekst inaczej, niżeli pod kątem (li tylko ostrym?) owych śpiewajacych z rozkoszy (tudzież i szczęścia) ptasząt :mrgreen:
obłudne słowu przysięstwo.
komar

Post autor: komar »

To umrzyj i nie czytaj mojej poezji i tak sie na poezji nie znasz, Ania z lonowego wzgorza, a masz to lono naprawde, ??
ann13

Post autor: ann13 »

komar, no co TY, mam tylko matkę

nature;P)

luna, hah, nie chciałam tego wierszyka wypaczyc, bo w sumie lubię czasem przeromantyzowane dusze z reuamtyzmem kończyn dolnych , ale nie mogłam się powstrzymać , zeby pikanterii odrobinkę nie dodac, bo dla mnie to smakuję odrobinę jak kisiel

z majtek ;)
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

ann :mrgreen:

komar, rozumiem, że pierwsze część twojej wypowiedzi zawiera subtelne odniesienia do mojej osoby, cóż za osąd nieumotywowany, zaiste!
obłudne słowu przysięstwo.
ann13

Post autor: ann13 »

hahha, luna , chyba komar zrobił z nas misz
i masz
TY łono luna?:)
no tak urzedzając zestaw pytań za dziesięc punktów komara ;)
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

jak mógł tak nas zbeszcześcić dokonujac pomieszania :mrgreen:
ano i zrobił, rzecz to niebywała, choć... moze mi się jedynie zdaje? może wypaczyłam wypowiedź komara?

To umrzyj i nie czytaj mojej poezji i tak sie na poezji nie znasz, Ania z lonowego wzgorza, a masz to lono naprawde, ??----> to zdanie jawi sie jako komunikat do dwóch zainteresowanych skierowany, gdyż 'poprzecinkowa' struktura zmienia tok na bardziej porywisty (-:
obłudne słowu przysięstwo.
ann13

Post autor: ann13 »

luna, hahha

a może... my mu łono powinnyśmy pokazać ?

żeby nas odrózniał :mrgreen:

[ Dodano: 2007-01-25, 22:11 ]
jeszcze mi tak wpadło, po między ustami , a brzegiem pucharu


czy mozna mieć łono nie naprawdę ? :)

[ Dodano: 2007-01-25, 22:11 ]
pomiędzy, kurna, chyba spacja mi zadziałała wielokrotnie
jak orgazm ;)
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

:-P
heh, ann jeszcze [!] tak zdesperowana nie jestem :mrgreen:
niech sobie radośnie generalizuje pod względem naprawdę łonowym (-:
obłudne słowu przysięstwo.
ann13

Post autor: ann13 »

luna, i domniemuje, że byc moze nigdy nie będziesz, żeby tak byle jak pokazywać
walory :)
komar

Post autor: komar »

Sluchajcie mlode dziewczyny, jak macie obie lono, to zrobdzcie z niego dobry uzytek, wiersze i momentarzy nie piszcie , nie znaciez sie na poezji, moze tylko na orgazmach....jak sie onanizujecie myszka od komputera........i to jeszcze trzeba by bylo sprawdzic realnie.......
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

'ZAISTE! oto zycie samo!' odezwał się ten światły człowiek! koneser i znawca! prekursor poezyji! wieszcz i wrózbita któren ocenę person na kanwie kilku słów wysnuwa!
... i łona :|
obłudne słowu przysięstwo.
komar

Post autor: komar »

luna pisze:'ZAISTE! oto zycie samo!' odezwał się ten światły człowiek! koneser i znawca! prekursor poezyji! wieszcz i wrózbita któren ocenę person na kanwie kilku słów wysnuwa!
... i łona :|
Bo jak piszesz brednie w komentarzach , jak mozna Ciebie inaczej brac na popwaznie , lepiej nie pisz do mnie komentarzy , nier ten poziom reprezentujesz, czego ja oczekuje.................!!!!!!!
ann13

Post autor: ann13 »

komar, ech... nie chce mi się gadać z Tobą
mój pietrzak jest niestety na wyczerpaniu

jesli trafia na beton
dean

Post autor: dean »

ehhhhh... a zaczynało się robić ciekawie :-P
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

dean, komar ma taka metode podrywania nieletnich, takie w wieku ann (13)
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

jestem zdruzgotana, przenigdy w życiu nie doświadczylam takiej obrazy, obelgi, kalumni, czy też inwektywy.
obdarłeś mnie z resztek złudzeń człeku niecny, jako jeden z nielicznych tak zrecznie ujmując istotę rzeczy! [sic!} doprawdy!
tak oto uwierzyłam w swą mierność intelektualną, w brak jakiejkolwiek cechy przynależnej quasipoetce tudzież i pani grafoman.
zdeptałeś mnie ot tak od niechcenia tymi słowy, pogrążyłes tak, że już nigdy, przenigdy nawet, nie wydobędę się z bezmiaru cierpienia! (chyba że studnię publiczną otworzę, pod którą wylewni się zbiorą i wpłynę ponad)
obłudne słowu przysięstwo.
komar

Post autor: komar »

luna pisze:jestem zdruzgotana, przenigdy w życiu nie doświadczylam takiej obrazy, obelgi, kalumni, czy też inwektywy.
obdarłeś mnie z resztek złudzeń człeku niecny, jako jeden z nielicznych tak zrecznie ujmując istotę rzeczy! [sic!} doprawdy!
tak oto uwierzyłam w swą mierność intelektualną, w brak jakiejkolwiek cechy przynależnej quasipoetce tudzież i pani grafoman.
zdeptałeś mnie ot tak od niechcenia tymi słowy, pogrążyłes tak, że już nigdy, przenigdy nawet, nie wydobędę się z bezmiaru cierpienia! (chyba że studnię publiczną otworzę, pod którą wylewni się zbiorą i wpłynę ponad)
Jak sie ma 13 lat to trzeba sie uczyc a nie siedziec na poezji i z doroslymi ludzmi rozmawiac , bez pozwolenia rodzicow, to nie jest miejsce dla malolat, jeszcze nic nie rozumiejacymi odnosnie poezji, czy Ty dziecko to dobrze rozumiesz, zostaw Poezje dla doroslych, nie jestesmy na tym samym poziomie intelektualnym, jestem inzynierem, wladam obcymi jezykami , zyje i mieszkam we Francji i zyje innym zyciem niz nieletnie dziewczynki w Polsce...Pozdrawiam Marius
ann13

Post autor: ann13 »

fobiak ja sobie wypraszam

na kolanach idąc do czestochowy :P)
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

komar pisze:
luna pisze:jestem zdruzgotana, przenigdy w życiu nie doświadczylam takiej obrazy, obelgi, kalumni, czy też inwektywy.
obdarłeś mnie z resztek złudzeń człeku niecny, jako jeden z nielicznych tak zrecznie ujmując istotę rzeczy! [sic!} doprawdy!
tak oto uwierzyłam w swą mierność intelektualną, w brak jakiejkolwiek cechy przynależnej quasipoetce tudzież i pani grafoman.
zdeptałeś mnie ot tak od niechcenia tymi słowy, pogrążyłes tak, że już nigdy, przenigdy nawet, nie wydobędę się z bezmiaru cierpienia! (chyba że studnię publiczną otworzę, pod którą wylewni się zbiorą i wpłynę ponad)

Jak sie ma 13 lat to trzeba sie uczyc a nie siedziec na poezji i z doroslymi ludzmi rozmawiac , bez pozwolenia rodzicow, to nie jest miejsce dla malolat, jeszcze nic nie rozumiejacymi odnosnie poezji, czy Ty dziecko to dobrze rozumiesz, zostaw Poezje dla doroslych, nie jestesmy na tym samym poziomie intelektualnym, jestem inzynierem, wladam obcymi jezykami , zyje i mieszkam we Francji i zyje innym zyciem niz nieletnie dziewczynki w Polsce...Pozdrawiam Marius

No proszę, poczułam sie niemalże niegodna obcowania w Pańskim Zacnym Towarzystwie. Ach, i ten Pański intelekt, tak, tak, Intelekt przez duże 'I' pisany! Nie inaczej (bo jakże mozna tę kategorie dewaluować?) Poruszyło mnie to wszystko po raz wtóry dogłębnie. To sądny dla mnie dzień z wielkim poetą, erudytą i poligotą bytować na jednym forum! Eheu, biada mi niedouczonej! Jakżem ośmieliła się dokonac krytycznej analizy Pana Inżyniera twórczości! Mea maxima culpa!


ann (-:
obłudne słowu przysięstwo.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

nie przejmuj sie luna, nic mu to nie daje, ze jest inzynierem po politechnice warszawskiej bo we francji i tak musi czyscic rowery
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

właśnie zauważyłam, że bezproduktywne są me poczynania. więc niech sobie tam czyści co chce i kiedy chce, wedle uznania (-:
obłudne słowu przysięstwo.
dean

Post autor: dean »

a było naprawdę ciekawie :-(
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

nie marudź dean :mrgreen: mało wrażeń doświadczyłeś :->
obłudne słowu przysięstwo.
dean

Post autor: dean »

liczyłem na jeszcze kilka perełek frazeologiczno-ironicznych :-(
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

:mrgreen: rozumiem, że jako sumienny uczeń skrzętnie wszystko notowałeś (-:
obłudne słowu przysięstwo.
dean

Post autor: dean »

no, oczywista...
mam też wnioski...
lepiej siedzieć cicho niż narazić się takim wygadanym kobietkom :-D
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

:mrgreen:
dean, ale nie siedź zbyt cicho (-:
a czy sądzisz (powiedz tak w mniemaniu swoim), że i komar też tak sądzi, ewentualnież i tkwi w mniemaniu swoim? (w ramach dopełnienia wniosków, będzie o pół oceny wyżej za poprawną interpretację, tudzież i presupozycję) (-:
obłudne słowu przysięstwo.
dean

Post autor: dean »

myślę, że się z Wami droczy :-P
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

nie wziął mnie na serio :mrgreen: a tak chciałam wypaść poważnie (-:
przed inżynierem panem :-P
z okna ;)
obłudne słowu przysięstwo.
komar

Post autor: komar »

luna pisze:nie wziął mnie na serio :mrgreen: a tak chciałam wypaść poważnie (-:
przed inżynierem panem :-P
z okna ;)
Dziecko daj juz sobie spokoj z Twoimi komentarzami lekcje odrabiaj i nie zadawaj sie z fobiakiem , to zboczeniec i satyr, moge ci wyslac jego oblesna poezje, teraz udaje grzecznego na tym portalu, ale to w rzeczywistosci; prostak i pracuje wjako czysciciel sedesow
na dworcu glownym Lodzi, lubi tez mlode dziewczynki podgladac to zwykly "pedofil"
dean

Post autor: dean »

komar...
bardzo brzydkie rzeczy piszesz...
gdyby to Irena przeczytała...
:-/

[ Dodano: 2007-01-27, 09:54 ]
znaczy ta... Krysia :-?
komar

Post autor: komar »

dean pisze:komar...
bardzo brzydkie rzeczy piszesz...
gdyby to Irena przeczytała...
:-/

[ Dodano: 2007-01-27, 09:54 ]
znaczy ta... Krysia :-?
To jest naga szczera prawda , jak chesz wysle Ci poezje fobiaka...wystarczy mnie o to poprosic........
dean

Post autor: dean »

dobra, wyślij... adres masz w okolicach mego nicku :-D
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

komar pisze:Dziecko daj juz sobie spokoj z Twoimi komentarzami lekcje odrabiaj i nie zadawaj sie z fobiakiem , to zboczeniec i satyr, moge ci wyslac jego oblesna poezje, teraz udaje grzecznego na tym portalu, ale to w rzeczywistosci; prostak i pracuje wjako czysciciel sedesow
na dworcu glownym Lodzi, lubi tez mlode dziewczynki podgladac to zwykly "pedofil"
Dobsze jórz plosem Pana Inrzyniera, idem śem óczyć, arzeby w pszyszłośći ośągnołć Pańiński poźom. Aha i jeszcze jedno, jórz nie bendem śem zadawała z Panem fobiak, bo to ńe w mojim stylu. Dźenkójem za poinstróowańe mńe. Pozdrafjam. :mrgreen:

[ Dodano: 2007-01-27, 17:54 ]
Acha, i poezyji obleśnych nie czytam, bo wystarczy mi to, że pomieszkuję w lesie (-:
obłudne słowu przysięstwo.
dean

Post autor: dean »

a jednak się kręci :mrgreen:
komar

Post autor: komar »

luna pisze:
komar pisze:Dziecko daj juz sobie spokoj z Twoimi komentarzami lekcje odrabiaj i nie zadawaj sie z fobiakiem , to zboczeniec i satyr, moge ci wyslac jego oblesna poezje, teraz udaje grzecznego na tym portalu, ale to w rzeczywistosci; prostak i pracuje wjako czysciciel sedesow
na dworcu glownym Lodzi, lubi tez mlode dziewczynki podgladac to zwykly "pedofil"
Dobsze jórz plosem Pana Inrzyniera, idem śem óczyć, arzeby w pszyszłośći ośągnołć Pańiński poźom. Aha i jeszcze jedno, jórz nie bendem śem zadawała z Panem fobiak, bo to ńe w mojim stylu. Dźenkójem za poinstróowańe mńe. Pozdrafjam. :mrgreen:

Milusinskabisous de la France
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

czyscirowerze nie pitol, zes sie juz napalil bo ci nikt w to nie uwierzy
dajcie zyc grabarzom
komar

Post autor: komar »

fobiak pisze:czyscirowerze nie pitol, zes sie juz napalil bo ci nikt w to nie uwierzy
Fobiak cr?Štin toi ped?Š tu ferme ta grande gueule bounioule de la ville LODZ
dean

Post autor: dean »

nieeeeeeeeeeee.... no bez jaj, komar... nie zaiwaniaj po francusku, bo tracę wątek i nie wiem już komu kibicować :-?
komar

Post autor: komar »

dean pisze:nieeeeeeeeeeee.... no bez jaj, komar... nie zaiwaniaj po francusku, bo tracę wątek i nie wiem już komu kibicować :-?
Napisalem [shadow=red]Tak Fobiak ty kretynie , pederasto, polczlowieku, zamknij swoja wielka gebe........![/shadow]
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

czyscirowerze pisz erekcjato i nie podrywaj malolatek bo tu sa ormowcy i cie podkabluja
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

Proszę Inżyniera Pana, cóż za erystyczne chwyty retoryczne, finezja, kunst słowa, dosadność i celność zarazem! Genialne po prostu, genialne wręcz! Nawet słowy memi skromnymi nie wyrażę w pełni podziwu i uznania, które mię teraz uosabiają! <Czy kiedyś sztukę Pańską posiądę, dorosnę choć do pięt Pańskich... tak, oto cel mój-wyższy, wzniosły, ważki!> :mrgreen:

ech, ta argumentacja... :->
obłudne słowu przysięstwo.
komar

Post autor: komar »

luna pisze:Proszę Inżyniera Pana, cóż za erystyczne chwyty retoryczne, finezja, kunst słowa, dosadność i celność zarazem! Genialne po prostu, genialne wręcz! Nawet słowy memi skromnymi nie wyrażę w pełni podziwu i uznania, które mię teraz uosabiają! <Czy kiedyś sztukę Pańską posiądę, dorosnę choć do pięt Pańskich... tak, oto cel mój-wyższy, wzniosły, ważki!> :mrgreen:ech, ta argumentacja... :->


[shadow=blue]Wkleje Ci tworczosc tego zboczenca fobiaka......ponizej



erekcjato badziewie 17
chce mnie pan
ruchac
w pazdzierniku
w jakims obskornym
hotelu na peryferiach

chetnie







ale do poludnia

Opublikowany: 09-10-2005 13:09 przez: fobiak [/shadow
]
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

Proszę Inżyniera Pana, a fe! Jak Pań śmie zbaczać z toru odbiegając od tematu! (ach, zboczeniec! zaiste!) Bo de facto nie widzę powiązania ob_leśnych poezyj Pana fobiaka z wątkiem owym, mimo to ośmielę się stwierdzić nieśmiało: ja luna_z_lasu oświadczam wszem i wobec na forum foremnie, że ob_leśność tudzież i lesistość jest konstytutywnym elementem życia mego doczesno-prozaicznego, nie tylko na poetyckim portalu. 8-)
obłudne słowu przysięstwo.
komar

Post autor: komar »

luna pisze:Proszę Inżyniera Pana, a fe! Jak Pań śmie zbaczać z toru odbiegając od tematu! (ach, zboczeniec! zaiste!) Bo de facto nie widzę powiązania ob_leśnych poezyj Pana fobiaka z wątkiem owym, mimo to ośmielę się stwierdzić nieśmiało: ja luna_z_lasu oświadczam wszem i wobec na forum foremnie, że ob_leśność tudzież i lesistość jest konstytutywnym elementem życia mego doczesno-prozaicznego, nie tylko na poetyckim portalu. 8-)
[shadow=cyan]To juz dzieci 20 letnie interesuja te ob-lesnosci zycia, no ladnie!, ale polubilem Cie i przeczytam Twoje wiersze ...Bonne journ?Še p?Štite fille Marius [/shadow]
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

ale wam sie nudzi :roll:
Anty_Fobia bleeeee
Jaskow

Post autor: Jaskow »

Teraz to już dzieci 13 letnie się tym interesują - przykładem nastoletnie matki w gimnazjach - to dopiero jest obleśne.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości