sms wezwanie - poeto Gacek

wlasne publikacje

Moderator: Boob

Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

sms wezwanie - poeto Gacek

Post autor: Boob »

"Dla Boga!
Panie Gacek!


Larum grają!
Konkurs!


poeci: nanie, Wojciech Graca, andreas43, nuel , Seilla, arthelmy, borowik w granicach żółtej strony! 


a Ty się nie zrywasz?

pióra nie chwytasz?
do klawiatury nie siadasz!

co się stało z Tobą erekcjatorze? 


Zaliś swej dawnej przepomniał cnoty, że czytelników w żalu jeno i trwodze zostawiasz? ”








spoko
















ja nie startuję 🤔
a tergo.
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

sms wezwanie - poeto Gacek

Post autor: Gacek »

Dopóki będę zmuszon być jurorem,
dopóki będą szastać mym honorem,
posądzać mnie o czyny niecne, płoche,
tak długo będę strzelać… fochem.
Niechaj więc dalej konkurs ere trwa
i niech głosuje na się grupa TWA*

*TWA – Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.

P.S.
Ty się mną Boob nie przejmuj i nie żartuj,
lecz łap za pióro i w konkursie startuj,
a ja wiekowy i choć włos mam siwy,
zostanę zawsze prawy i uczciwy




napiszę po konkursie
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

sms wezwanie - poeto Gacek

Post autor: Boob »

Witaj Gacek!
Pamiętam Twoje komentarze przed ubiegłorocznym konkursem. też byłem/jestem zdania, że można wprowadzić zmiany do regulaminu bez szkody dla konkursu. decyzje o ewentualnych zmianach do regulaminu tak ja to oceniam są jedynie przywilejem organizatora / sponsora konkursu. do kwestii „TWA” uważam ,że Twoja hipoteza jest subiektywna. Szanuję Twoją decyzję. Pozdrawiam serdecznie 

a tergo.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

sms wezwanie - poeto Gacek

Post autor: fobiak »

Gacek pisze: 2021-06-30, 10:49 i niech głosuje na się grupa TWA*
gacek, jebles mi z liscia prosto w pysk
jesli odwazyles sie na oszczerstwo
po tylu latach
to prosze to udowodnic
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

sms wezwanie - poeto Gacek

Post autor: Gacek »

fobiak, to nie żadne oszczerstwo ! Nigdy nikogo nie posądzałem o żadne oszustwa, więc nie galopuj się.
Pisałem już o tym, że może dojść do takiej sytuacji, gdzie zostaje dwoje jurorów i zagłosują na siebie nawzajem na zasadzie: TWA - Towarzystwa Wzajemnej Adoracji.
Oto link i kopia tekstu, w którym wyrażam swoją opinię na temat głosowania jury na utwory innych jurorów !

viewtopic.php?f=15&t=13493


Post autor: Gacek » 2019-08-03, 18:45
fobiak pisze:moim zdaniem jurorzy nie biora udzialu w ocenach dajac swoim erekcjato lepsze szanse.
Jeśli tak to oceniasz, to oświadczam, że w dalszym ciągu nie mam, zamiaru brać udziału w tej farsie, która nazywa się głosowaniem jury.
Jury zostało dobrane bez zgody zainteresowanych, a przynajmniej mnie nikt nie zapytał o zdanie, czy wyrażam na to zgodę, żeby zasiadać w jury.
Wyobrażam sobie taki moment, że w końcu dojdzie do takiej sytuacji, gdzie pozostanie tylko 2 (dwóch, dwoje) aktywnych głosujących jurorów, ktorzy zagłosują na siebie nawzajem, na zasadzie wzajemnej adoracji i zgarną po 50% nagrody.
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

sms wezwanie - poeto Gacek

Post autor: Gacek »

I na koniec jeszcze dodam taką moją refleksję:
Otóż moim zdaniem, jury które jest powołane do oceny konkursowych utworów erekcjato – nie powinno startować w konkursie i wzajemnie siebie oceniać…
Koniec. Kropka.
P.S.
Fobiak, szkoda że nie skorzystałeś z mojej propozycji, (przez Upartość? Zarozumiałość? Niereformowalność? ) że jedynym, niezależnym jurorem – będziesz Ty.
Pozdrawiam - Gacek
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

sms wezwanie - poeto Gacek

Post autor: fobiak »

Gacek pisze: 2021-06-30, 12:32 fobiak, to nie żadne oszczerstwo ! Nigdy nikogo nie posądzałem o żadne oszustwa, więc nie galopuj się.
Pisałem już o tym, że może dojść do takiej sytuacji, gdzie zostaje dwoje jurorów i zagłosują na siebie nawzajem na zasadzie: TWA - Towarzystwa Wzajemnej Adoracji.
oczywiscie, ze to oszczerstwo, posadzasz nie tylko mnie o oszustwo ale i jurorow, podpierajac sie tym, ze moze dojsc do sytuacji....
wybiegasz w przestrzen czasowa jasnowidza siejac zamet. nawet jesli zostanie tych dwoch jurorow i zaglosuja na siebie to co to bedzie mialo wspolnego z twa? po co im sie dzielic nagroda na pol jesli jeden z nich odstapi od umowy i wezmie cala nagrode, wyrucha towarzysza i nie odda na niego glosu. nawet wtedy nie bedzie oszustwa w konkursie. nie pisz wiecej o swojej uczciwosci bo daleko tobie do nie niej, oskarzajac mnie o manipulacje konkursem.
nie bez powodu wstawiles twa w swoj komentarz, jesli jest taka grupa to wymien ich czlonkow i napisz w ktorym konkursie byla aktywna. zapewniam cie, ze ja jej nie stworzylem i zadnego z tych czlonkow nie finansowalem, zreszta jak masz dowody to je tutaj wrzuc.
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

sms wezwanie - poeto Gacek

Post autor: Gacek »

Gacek pisze: 2021-06-30, 13:01 I na koniec jeszcze dodam taką moją refleksję:
Otóż moim zdaniem, jury które jest powołane do oceny konkursowych utworów erekcjato – nie powinno startować w konkursie i wzajemnie siebie oceniać…
Koniec. Kropka.
P.S.
Fobiak, szkoda że nie skorzystałeś z mojej propozycji, (przez Upartość? Zarozumiałość? Niereformowalność? ) że jedynym, niezależnym jurorem – będziesz Ty.
Pozdrawiam - Gacek
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

sms wezwanie - poeto Gacek

Post autor: Gacek »

Jurorzy znają się od lat (a przynajmniej powinni się znać) jak "łyse konie" i powinni oceniać "obce" utwory, a nie obdarzać się wzajemnie głosami.
Tyle w tym temacie.odbioru.
Bez odbioru.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

sms wezwanie - poeto Gacek

Post autor: fobiak »

gacek byles marynarzem i znakomicie zdajesz sobie sprawe z tego co oznacza regulamin. w marynarce nie udalo sie tobie go zmienic i tutaj sie tobie nie uda. z mojej strony to nie jest "Upartość? Zarozumiałość? Niereformowalność?" tylko zwykla lojalnosc, wobec tych, ktorzy brali udzial w konkursach.
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

sms wezwanie - poeto Gacek

Post autor: fobiak »

Gacek pisze: 2021-06-30, 13:15 Jurorzy znają się od lat (a przynajmniej powinni się znać) jak "łyse konie" i powinni oceniać "obce" utwory, a nie obdarzać się wzajemnie głosami.
Tyle w tym temacie.odbioru.
Bez odbioru.
dalej oszczerstwa, wymien tych jurorow
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

sms wezwanie - poeto Gacek

Post autor: fobiak »

Gacek pisze: 2021-06-30, 12:32 Pisałem już o tym, że może dojść do takiej sytuacji, gdzie zostaje dwoje jurorów i zagłosują na siebie nawzajem na zasadzie: TWA - Towarzystwa Wzajemnej Adoracji.
tu oczywiscie tez wypisujac bzdety, pomijajac socjete, ktora juz niejednokrotnie decydowala o najlepszym erekcjato
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości