sms- jesienna refleksja

wlasne publikacje

Moderator: Boob

Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

sms- jesienna refleksja

Post autor: Boob »

Istota wspomnień polega na tym,
że nic nie przemija.




Elias Canetti
a tergo.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

sms- jesienna refleksja

Post autor: fobiak »

istota lewego buta to, to, ze wklada sie go na lewa noge. zastanawiam sie nad przekazem tego sms-a i doszedlem do wniosku, ze dla istot jest istotne powietrze i woda. jesli chodzi o wspomnienia to sa subiektywne i zalezy od istoty czy te wspomnienia nie przemina wraz z istota a nawet jesli istota bedzie sie miala jeszcze istotnie to moze ja dopasc alzheimers i wtedy wspomnienia przemijaja i staja sie nieistotne.
nie wiem dlaczego wygrzebales canettiego ale jak widac nie oplacalo sie brudzic. oczywista oczywistosc zawsze zostanie oczywistoscia tylko dzieci tego nie wiedza i to te mniejsze. wiem, ze zydki sa w modzie ale ten nic ciekawego nie wymyslil.
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

sms- jesienna refleksja

Post autor: Boob »

Nic nie jest oczywiste.
Najłatwiej popełnić błąd, przyjmując jakieś pewniki.

Erica Spindler

ps. ja bym zmodyfikował ten cytat:

Nic nie jest oczywiste w życiu.

mam w dupie jakiego pochodzenia jest autor tego cytatu. matka mojej teściowej miała alzheimera. nie miała "pamięci bieżącej" ( np. nie pamiętała czy jadła śniadanie, natomiast pamiętała wiele rzeczy i postaci z przeszłości. miała jakieś wspomnienia). jeśli przeszkadza Ci ten sms to oczywiście usunę go.
a tergo.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

sms- jesienna refleksja

Post autor: fobiak »

nie przeszkadza mi, odnioslem sie do tego: matka karmi niemowlaka piersia a dzisiaj jest pogoda i za miesiac tez bedzie. szukam przekazu
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

sms- jesienna refleksja

Post autor: fobiak »

Boob pisze: 2021-10-22, 09:15 Nic nie jest oczywiste.
Najłatwiej popełnić błąd, przyjmując jakieś pewniki.

Erica Spindler
podobnie jest z ta erica, pewnikow wiecej niz sie wam wydaje ( tobie i jej), to, ze sie czlowiek rodzi i umiera ze istoty sie odzywiaja, ze gwiazdy to tez baby to kilka pewnikow a jest ich wiecej niz niepewnikow. pomysl sam zanim cos palniesz i wkleisz nastepny bzdet.
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości