sms wyrachowany

wlasne publikacje

Moderator: Boob

olga

sms wyrachowany

Post autor: olga »

to co, widzimy sie jutro? bo nie wiem, czy mam cie wcisnac miedzy sluzbowa kolacje a firmowy bankiet.
Awatar użytkownika
haiel selassie
Posty: 210
Rejestracja: 2007-08-07, 00:17
Lokalizacja: poland
Kontakt:

Post autor: haiel selassie »

praca zaślepia wielu ludziom życie, zawarłaś w tym sms-ie smutna prawdę. jezu jak mi smutno, dobra jesteś. cholerni ludzi. dzieki.
"Bez jedzenia i bez spania, byle byłoby co pić, kiedy na harmonii Feluś zaiwania, trzeba tańczyć, trzeba żyć. Harmonia na 3/4 z cicha łka, ferajna tańczy...Ja nie tańczę... "
Waldi
Posty: 546
Rejestracja: 2006-08-12, 21:05
Kontakt:

Post autor: Waldi »

A tu powiało grozą współczuje jemu
olga

Post autor: olga »

a moze jej?
Waldi
Posty: 546
Rejestracja: 2006-08-12, 21:05
Kontakt:

Post autor: Waldi »

Patrząc na osobowości ich skłonności nadal podtrzymuje słuszność wypowiedzi, lecz słowo może nie istniałoby gdyby owo twierdzenie nie było błędne tak, więc może jest słuszne, lecz tylko może?
olga

Post autor: olga »

jest tutaj ukazana jedna "osobowosc", druga mozna "uksztaltowac" poprzez uscislenie, ktora z nich jest nadawca tego esa.
zatem, jednoznaczne wnioski moga pozostac jedynie w sferze przypuszczen.
selassie podszedl idealnie do mojego przekazu, ktory w rzeczy samej jest tylko jednym z przykladow, ukazujacych dzisiejsze "uklady" miedzyludzkie.
Waldi
Posty: 546
Rejestracja: 2006-08-12, 21:05
Kontakt:

Post autor: Waldi »

A zatem jest to przykre i współczuje im obu, iż domniemania obojga mogą być tak skrajnie nieprawdziwe, błędne jak to, że spotkali się w tym wieku w określonym miejscu i sekundzie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości