SMS usprawiedliwienia

wlasne publikacje

Moderator: Boob

elutka

SMS usprawiedliwienia

Post autor: elutka »

Sorry, że tak dużo mówię;
tuszuję fakt, że nie chce mi się z Tobą gadać.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

elka nie chce sie wtracac ale mysle
ze esmsem niszczysz sobie charakter poetycki
wyenergiasz sie tak samo jak ja przy dwuwersowkach
dajcie zyc grabarzom
elutka

Post autor: elutka »

pomyślim
cebreiro

Post autor: cebreiro »

no...
i nie pisz też erekcjato, broń boże libreciato, zapomnij o minipoetorium, i porzuć eksperymenty, jedynie senegza i tzw prawdziwa poezja otworzą Ci świetlaną przyszłość...

ale tu masz zaprzeczenie: bo jeśli to sms, to prędzej forma czasu przeszłego, pasowałaby, czyli: mówiłam. Bo wówczas można to odnieść, do jakiejś rozmowy którą peelka odbyła.
elutka

Post autor: elutka »

cebreiro pisze:no...
i nie pisz też erekcjato, broń boże libreciato, zapomnij o minipoetorium, i porzuć eksperymenty, jedynie senegza i tzw prawdziwa poezja otworzą Ci świetlaną przyszłość...

tija...Cebreiro... aż ta swietlaność mnie zaślepi.... gdy tak wiersze będę lepić... zamkne się w klateczce... skupię na książeczce... wydam ją ku chwale... nie żartuję wcale....

ale tu masz zaprzeczenie: bo jeśli to sms, to prędzej forma czasu przeszłego, pasowałaby, czyli: mówiłam. Bo wówczas można to odnieść, do jakiejś rozmowy którą peelka odbyła.


racje masz!


[ Dodano: 2008-02-29, 19:01 ]
choc nie, Cebreiro; tu chodzi o pewien stały schemat zachowania autorki sms a. Wiec jednak czas teraźniejszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości