Ja i Ty

wlasne publikacje

Moderator: Boob

Roksana K.

Ja i Ty

Post autor: Roksana K. »

Nie pokora lecz pycha jest naszą mocną stroną.
willy_the_lost
Posty: 817
Rejestracja: 2006-10-13, 13:44
Kontakt:

Post autor: willy_the_lost »

gdybym dostal takiego esemesa to czym predzej zmienilbym operatora, wzsystkie hasla mejlowe, wyrzucilbym smieci, skasowalbym archiwum gg, poddalbym sie transplantacji serca, wszczepienia implantu slimakowego, oby tylko juz nie bylo dramatycznego 'ja i ty'

[ Added: 2008-06-16, 00:05 ]
dla pewnosci obralbym jeszcze kilogram kartofli
ann13

Post autor: ann13 »

ani nie pokora, ani nie pycha, tylko równowaga, dlatego jedną nogę trzeba trzymać na wschodzie, a druga na dzikim zachodzie, a rękę w majtkach. najlepiej nie swoich.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

egyed??l bent... Partra mentem kacatos lelkem...v?­zbe haj?­tani, s ott l??ttam egy l??nyt keserû dalt d??dolt a ny??ri esõben...alkonnyal t??ncolt, rozsd??s lev?Šl a f??radt sz?Šllel s k?śzben s?śtõt lett, szem?Šbe n?Šztem es f?Šnyes csillagokat l??ttam a v?Šgtelen t?Šrben, sz??zezer l?Šleknek gyerty??j??t ?Šgni a nagy semmiben....
Roksana K.

Pytanie retoryczne bez znaku zapytania na końcu.

Post autor: Roksana K. »

willy, a ty normalny jesteś czy tylko zgrywasz się w towarzystwie pań... Nie postawię znaku zapytania na końcu powyższego zdania, żebyś nie miał wątpliwości, że to pytanie retoryczne.

; )
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

po tytule, jaki nadałaś tej wypowiedzi, chyba nikt nie miałby wątpliwości
I ♥️ gacek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości