spambot ''Mailkbibe''

zmiany, modyfikacji, ulepszenia i inne sprawy dotyczące forum
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

spambot ''Mailkbibe''

Post autor: lila »

jest niezniszczalny, omija wszystkie blokady i bany , czy da sie go jakos bezpowrotnie wyplenic EmDi ?
emdi90

Post autor: emdi90 »

spambot = jest to Koń Trojański, jak już go włączyłaś to on zaczyna wysyłać masową korespondencje a co za tym idzie zapycha łącze internetowe. Co gorsze potrafi ukrywać się pod postacią antywirusów.

Ja jako tako nie miałem żadnego spambota. Ale jeśli jest to trojan to nie powinno być to ciężkie do wytępienia.

Polecam KASPERSKY Internet Security 7 - jest do według mnie najlepszy antywirus ale jest drogi a nielegalne klucze są trudno dostępne

możesz spróbować:
Trojan Remover
TrojanHunter
Anti-Trojan Shield
ann13

Post autor: ann13 »

to ja się z lilką nie zadaję :P)

avg jest darmowy i bardzo dobry, kiedyś miałam strasznego trojana , bo otworzyłam zawirusowaną wiadomośc na gygy i mi go usnał, a zaden inny program nie chciał, nawet ten kaspersky też, kiedys była darmowa 30 dniowa wersja tego programu, moze teraz tez jest
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

EmDi ja nie mam zadnego wirusa, na naszym portalu loguje sie wciagle ten nick Mailkbibe i wkleja jakies reklamy mimo banów pierwszy raz sie cos takiego pojawilo inne sie dalo zablokowac ostrzezeniami
ann13

Post autor: ann13 »

emdi, tylko , ze ten spambot, czy ktoś tam chyba tu się zadomowił
emdi90

Post autor: emdi90 »

nie mogłem nikogo znaleźć o takim nicku jak "Mailkbibe"

Podajcie prawidłowi nick tego kogoś lub też dajcie mi linka do jednego z jego postów.
jeśli ma stały adres IP to można go zblokować. Jeśli zmienny to można zblokować jego nick, choć pewnie zarejestruje się wtedy pod innym.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

caly czas wlasnie rejestruje sie pod tym samym , pojawia sie i znika, teraz faktycznie go nie ma
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość