ladnie prosze.

zmiany, modyfikacji, ulepszenia i inne sprawy dotyczące forum
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

ladnie prosze.

Post autor: stachu »

drogi forumowy kozaku od spraw technicznych. prosze mi ladnie napisac jak o ile wogle sie da zrobic tak zeby posty wyswietlaly mi sie chronologicznie i tak juz zostawaly nie zaleznie czy ktos cos pod nimi napisze czy nie. bo nie moge pracowac w takim rozpierdolu. zwracam sie rozniez z prosba o automatyczne cenzurowanie moich nie cenzuralnych postow bo mi sie juz nie chce a jak beda nie cenzuralne to faszystka halina bedzie kasowac.

z gory dziekuje.

stas.
poznaj stachu po zapachu
ann13

Post autor: ann13 »

garsiu przecież nikt nie będzie przestawiał portalu, bo raz w roku wpadniesz z wizytacją

ja mogę Ci tylko
aleś wyrósł
zadedykować w pitolarni :P)
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

anaka to nich sie qrwa bujaja i se sami erekcjata czytaja. jestem ciekaw jak bedziesz wiedziec ktore erekcjata sa konkursowe a ktore nie jak nie sa poustawiane wedlug daty. ja ci moge zadedykowac ugryz sie w ucho.
poznaj stachu po zapachu
elutka

Post autor: elutka »

ja włażę do czytania niezalogowana- wtedy mam chronologicznie. Ale sporo zabawy z tym wylogowywaniem sie i ponownym logowaniem po wciśnięciu skomentuj. Też bym wolała chronologicznie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości