APEL

zmiany, modyfikacji, ulepszenia i inne sprawy dotyczące forum
vivaldi

APEL

Post autor: vivaldi »

Witam Szanowne Grono Trzymające Władzę na Erekcjato (WSGTWnE) :)
Myślę tak sobie, że to co było zamysłem twórców tego forum niestety legło w gruzach. W tej chwili i mam nadzieję, że to obiektywna moja opinia macie tu wielki śmietnik. Jak wielki to wystarczy poczytać............ Ja nie jestem osobą, która zna się na rzeczy (to po co baranie zabierasz głos :)) ale nawet laik porzygałby się gdyby tu zajrzał, a chyba nie o to Wam chodziło. Taka moja dygresja. Pozdrawiam.
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

vivaldi,


zajebiście dobry post!!!!

Jak na razie twój najlepszy!!!!! Dla mnie.

Tak właśnie wyobrażałem sobie prawdziwy apel poległych.

ps. Mam nadzieję, że zrozumiałeś sam siebie, i ci ten śmietnik!!!!, burdel!!!!!, syf!!!!!, ta kiła i mogiła!!!!, nie odpowiada, więc się tu nigdy więcej nie pokażesz.
Logicznie chyba gadam, choć już się trochę najebałem




poezją wszelaką


twoją w szczególności



ps. Prostuj, jeśli czegoś nie czaję.
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

Witaj Gonzales alianz wwww!
Mam wrażenie, że dostarczasz rozrywki użytkownikom forum i sobie zapewne też. Dlatego tu bywasz podłączony. Nie interesuje mnie co masz do powiedzenia bo piszesz językiem do dupy. Dopóki ma to format „utworu” to twoja broszka lub prababcia. Jeśli zaś zwracasz się słowami śmierdzącymi nadmiarem waleriany i kisielu do wrażliwych mieszkańców miast i wsi polskich, którzy mogą sobie zrobić krzywdę skacząc na skutek przewuwienia pod albo na pociąg to też nic ci nie grozi. Jednak gdy przyzwyczajasz mnie do wulgaryzmów puszczają mi szwy na szyi i błonach między palcami, przełamuję się i na pół z tobą tą dobrą nowiną, że jak tak dalej pokurwisz to wylany zostaniesz przed śmingusem jeszcze chyba, że masz jakąś misję do zielonych świątków
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Remik, zaczynasz chwytać.
Już raz prosiłem o bana, niestety nie wyszło.
Proszę więc, za Twoim pośrednictwem po raz drugi.


ps. Proszę mnie wyjebać.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15406
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

vivaldi absolutny chaos to porzadek
kto dazy do porzadku musi zyc w burdelu
dajcie zyc grabarzom
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości