Cassidy - Po prostu kolejna cizia

autorzy tworzący na róznych portalach poetyckich, użytkownicy nie zamieszczają tu swoich utworów.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Cassidy - Po prostu kolejna cizia

Post autor: fobiak »

Patrzę na jej zdjęcie. Jest głupią zdzirą, no. Właśnie takie jędze sprawiają, że permanentni romantycy przemieniają się w gwałcicieli. W psychopatycznych zabójców, nie znoszących czułych słówek i autobusów.

Nie masz pojęcia, ile wysiłku musiałbyś włożyć, by ją wypierdolić. Bo to jest pani z dobrego domu; z nienagannymi manierami i żelaznymi zasadami, co znaczy mniej więcej tyle, że bez przerwy fantazjuje o kutasie, ale nie przyzna się do tego, ponieważ nie wypada. Rozchyli nogi tylko przed tym, kto nigdy nie powie na głos, że wciąż myśli o cipie. Założę się z każdym, że będzie jak w filmie: słoneczko świeci, niebo jest niebieściutkie, bydło nie wypróżnia się na łąkach i wtedy ona poznaje jego...

Nie pojęczy w twojej obecności.
Nie pojęczy w mojej obecności:
Smutne jak wiersz opisujący ceremonię pogrzebową.

Tyle ma tych zdjęć. I tyle opisów:
wszystko jest jakby nigdy nie istniało
wiem czego pragnę
ludzie dojrzewają tylko wtedy gdy do tego dojrzeją
zawsze robię jak chcę i mówię że nie obchodzi mnie zdanie innych

Jasna cholera! Można wywnioskować, że idealny kandydat dla naszej myślicielki, to jakiś niesamowicie bystry nonkonformista, który jest na tyle dojrzały, że potrafi posługiwać się widelcem.

Dlaczego ludzie są tacy durni?
Dlaczego ludzie są tacy durni, co?

Zresztą, mniejsza.
To po prostu kolejna cizia, która skończy jako nad wyraz sympatyczna babcia, opowiadająca swoim wnusiom milusie historie.

Niech zdycha.


zrodlo - http://postscriptum.net.pl/viewtopic.ph ... sc&start=0
dajcie zyc grabarzom
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

heheh... najciekawszy jest ten oburzony chór pod tekstem... a owocowa jaka postępowa... nic się w świecie stronek literackich nie zmieniło...
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

autor zlamamal przyslowie, ze mozna wszystko wyruchac, co do wody i na drzewo nie ucieka
dajcie zyc grabarzom
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

no nie wyszlo mu z baba, coz, tak bywa czesto
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość