erekcjato

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

dunno

erekcjato

Post autor: dunno »

Rainer Maria Rilke

"Z odległych, swobodnych przestrzeni"

Ludzie, co znają głębokie milczenie,
Są jak chłopcy, co mają skrzypce
Jeszcze po swoim praojcu,
Ale nigdy nie budzą ich strun,
Ciężkie bowiem stały się ich dłonie,
Gdyż za długo służyły w ciemnościach.

Lecz drewniane pudła skrzypiec są jak lasy,
I szum powstaje w gałęziach,
A wnukowie wtedy czują: poza nimi
leży morze...


































































Obrazek
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

dyskutowałem na temat tego utworu z przyjaciółką i opowiadałem trochę o Tobie... stwierdziła, że widać w tym utworze inspiracje formą haiku, że wersy tworzą zamkniętą całość, są kontemplacyjne, nawet metafizyczne... chyba masz nową fankę :) w każdym razie - dostąpiłem satori... fotoerekcjato? czy ktoś już tego próbował? bo jeśli nie, to mamy nową formę w poezji polskiej :)dyskutowałem na temat tego utworu z przyjaciółką i opowiadałem trochę o Tobie... stwierdziła, że widać w tym utworze inspiracje formą haiku, że wersy tworzą zamkniętą całość, są kontemplacyjne, nawet metafizyczne... chyba masz nową fankę :) w każdym razie - dostąpiłem satori... fotoerekcjato? czy ktoś już tego próbował? bo jeśli nie, to mamy nową formę w poezji polskiej :)
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

Też mi się podoba, więc coś dodałem.
Pozdr.
dunno pisze:leży morze...









ognia.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
dunno

Post autor: dunno »

@dean

Jesli chodzi o zestawienie dwoch obrazow celem wywolania trzeciego, niespodziewanego, to cos jest na rzeczy.

@andreas43

Elegancko.

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości