Erekcjato grawitacyjne

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

nuel
Posty: 790
Rejestracja: 2013-02-06, 23:35
Kontakt:

Erekcjato grawitacyjne

Post autor: nuel »

i znowu nici z lewitacji
choć próbuję
wybijać się czasami
z okien - na parterze
mikrosekundą złudzenia
zanim jeszcze
zdefiniuje mnie teorią względności
pro-fizycznie
echem pacnięcia o ziemię
głową
i tyłkiem jednocześnie
zanim pożałuję wagarów
i karku

- kolejnym otworzę się oknem
na siłę




























































































riposty fobiaka ;-)
nuel
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

W tekście za dużo filozofowania. Awersacja dość zaskakująca (biorąc pod uwagę ogólną tematykę tekstu), więc już lepiej. Pisz, pisz, widzę, że zaczynasz rozumieć o co chodzi w ere.
nuel
Posty: 790
Rejestracja: 2013-02-06, 23:35
Kontakt:

Post autor: nuel »

Dzięki za dobre słowo roxi. A czepiasz się trochę filozofowania, mam wrażenie, bo wpatrujesz się zbyt intensywnie w pierwszą część tytułu, zamiast zerknąć też na drugą. A wtedy już nici z filozofowania.... zostaje fizyka. I to-na poziomie gimnazjum najwyżej ;-)
nuel
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

Ech, fakt, fizyka też tutaj jest i inni też tutaj są.
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

balansowanie na granicy pow ale dla mnie tje. kolejny raz fobiak w roli awersacji.
..."zdefiniuje mnie teoria względności"...
ps.
mała retrospekcja Twoje ere przypominiało mi jak kiedyś postanowiłem przyłożyć do uszkodzonego wyłącznika światła na klatce schodowej klucz do mieszkania bo miałem wątpliwości czy aby faktycznie jest w nim prąd elektryczny czyli wystepuje w nim uporządkowany ruch ładunków elektrycznych, k... ale mnie pacnęło. pozdrawiam
a tergo.
nuel
Posty: 790
Rejestracja: 2013-02-06, 23:35
Kontakt:

Post autor: nuel »

Masz gości? Nie będę przeszkadzać. Może innym razem znajdziesz chwilkę czasu i ewentualnie- odrobinę cierpliwości, żeby dokończyć zdanie. Bo nie rozumiem mo-no-sy-lab twoich zarzutów.

[ Dodano: 2013-04-10, 22:52 ]
Witaj boob! Jesteś, jak balsam na miejsce-po-mojej-duszy :-) Dzięki serdeczne za twoje tje, nawet jeśli zagrożone bliskością pasa granicznego. Pozdrawiam :-D
nuel
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości