Erekcjato cichej i pokornego serca

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Erekcjato cichej i pokornego serca

Post autor: luna »

Jestem,
[Ot, tak sobie dla hecy, po prostu.]
i dobra, i miła, i uczynna.
[Ludzie to cenią,
choć nie odwzajemniają,
ale
to marginalne rzeczy ujęcie.]
Czasami tylko,
też wprawdzie jestem, ale
albo dobra, albo miła, albo uczynna,
choć przeważnie:
wciąż zbyt dobra, zbyt miła, zbyt uczynna.
A sporadycznie tylko:
nadopiekuńcza.
























































































z przyzwyczajenia
obłudne słowu przysięstwo.
dean

Post autor: dean »

to się odzwyczaj
Awatar użytkownika
pokusa
Posty: 447
Rejestracja: 2006-12-23, 15:09
Lokalizacja: się tutaj wzięłam?
Kontakt:

Post autor: pokusa »

Złe przyzwyczajenie ;)
Ja się wyzbywam.
_______________










i wish i were special.
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

Moja peelka wyszeptała mi przed momentem, że rozważy i tę kwestię, choć nie jest wykluczone, że negatywnie, jako, że jej kondycja psychiczna póki co pozwala jej należycie egzystować. Ale to póki co... Dziękuję też w jej imieniu za poradę, jakże cenną przecież i zapewne ze szczerych chęci wspomożenia wypływającą.

[ Dodano: 2007-02-16, 20:25 ]
8-)
obłudne słowu przysięstwo.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

przyzwolone przyzwyczajenie zwyczajem się mieni a przez to i cechą człowieka czasami
dociekanie przyczyn wszelkich działań może do mętnych wniosków dowieść i przyczyny te moga być wieloznaczne także myślę że z tychże przyczyn utwór ten bardziej jako wiersz czytam aniźli erekcjato ;-)
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

A mnie się zdawało-wydawało, że...
ale mnie się wiele rzeczy zdaje-wydaje, więc imagimnacja na swoim standardowym niemalże poziomie (-:
No cóż lilu, erekcjato miało być z założenia, ale i niechaj wierszem w percepcji się stanie jako i wola Twoja taka, a erekcjatem formalnie ów twór pozostanie na wieki, jako i wola moja taka, bo zdaje mi się, że... hm, ale to już wiesz (-:
obłudne słowu przysięstwo.
ann13

Post autor: ann13 »

żeby się nie powtarzać, to tu bym zmieniła

Czasami tylko,
też wprawdzie bywam

byc może jednak, to odrobinę zmienia kontekst , z wydzwiekiem połozonym na własne ego włącznie:)
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

Te powtórzenia peelka-złosnica celowo zastosowała, by zachować posmak słów już wypowiedzianych i za nic w świecie zmienić nie chciała, bez względu na różnego rodzaju semantyczne rozróżnienia, niemniej bardzo podoba jej się to drobne 'przeinaczenie', acz wrodzona przekora [ach, tępić nalezy! :-P ], a zwłaszca dziś uwypuklona przez pukle na głowie, nie pozwala jej sprzeniewierzyć się woli (-:
obłudne słowu przysięstwo.
ann13

Post autor: ann13 »

hahha, luna, tak sobie w sumie pomyslałam, ze to efekt zamierzony, zupełnie jak ogrzewanie suszarką do włosów drożdzowego ciasta , zeby wyrosło pod zamówienie niedzielnych gości , ale , ze ja, jakoś chronicznie znowu pilnuję synonimów , albo chociaż blisko lezacych substytutów, to pozwoliłam sobie

na zastępstwo:)

chociaż z góry wiedziałam, że z niepowodzeniem :), niekoniecznie u płci przeciwnie do ruchu wskazówek zegara dyndającej ( czasem !) siusiakiem

powinnam napisac właściwie, ze tak lepiej by MI się czytało, chociaż sens to TY złapałaś
w siatkę na motyle :)
Awatar użytkownika
luna
Posty: 563
Rejestracja: 2006-09-05, 23:58
Kontakt:

Post autor: luna »

:mrgreen:
heh, ann zdarza mi się od czasu do czasu, lub przynajmniej czasami chociaż, wydobyć z zakamarków szafy jakąś na poły dziurawą siatkę i chwytać weń co popadnie, a właściwie nie wypadnie (jak coś z czegoś wiadomego) (-:
bo jak się ocknę z tej pomroczności mojej, to nawet sporadycznie celnością się wykażę, a wtedy nie tracąc sensu już w jego zalążku pozwolę mu rozkwitać w słowie (-:
obłudne słowu przysięstwo.
elutka

Post autor: elutka »

Tekst jest świetny, czytam jednak (tak do mnie trafia) jako nieere.
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

ela ma rację Księżycówko - to nie jest erekcjato
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

zasadniczo to ja nie wiem o co chodzi.
poznaj stachu po zapachu
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

stachu pisze:zasadniczo to ja nie wiem o co chodzi.
witaj w klubie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości