erekcjato neokonserwatywnego żydo-indianina

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

dean

erekcjato neokonserwatywnego żydo-indianina

Post autor: dean »

mojżesz przeprowadził lud
przez morze czerwone
więc nie będę grymasił
nad twem ślicznym łonem

wszak nauką pradziadom
znaną jest od tysiącleci
niestraszny jest krwi rozlew





































byle nie dzieci
Awatar użytkownika
haiel selassie
Posty: 210
Rejestracja: 2007-08-07, 00:17
Lokalizacja: poland
Kontakt:

Post autor: haiel selassie »

nie świruj, że nigdy nie miałes ochoty poćwiartować niemowlaczka, zobacz jakie to by było oryginalne i fascynujące doświadczenia. jakbyś miał chęć mozemy to zrobic kiedyś. JA załatwię dzieciaka to zaszlachtowania. :evil:
"Bez jedzenia i bez spania, byle byłoby co pić, kiedy na harmonii Feluś zaiwania, trzeba tańczyć, trzeba żyć. Harmonia na 3/4 z cicha łka, ferajna tańczy...Ja nie tańczę... "
dean

Post autor: dean »

no jakoś, kurwa, nie miałem ochoty poćwiartować niemowlaczka... pewnie wszystko przede mną...

ale gdy się zapoznasz z regułami tajemniczego cyklu menstruacyjnego kobiety... to może nie będziesz przypisywał mi takich chęci...
Awatar użytkownika
haiel selassie
Posty: 210
Rejestracja: 2007-08-07, 00:17
Lokalizacja: poland
Kontakt:

Post autor: haiel selassie »

dziwak z ciebie dean
"Bez jedzenia i bez spania, byle byłoby co pić, kiedy na harmonii Feluś zaiwania, trzeba tańczyć, trzeba żyć. Harmonia na 3/4 z cicha łka, ferajna tańczy...Ja nie tańczę... "
dean

Post autor: dean »

lekarz-proktolog też mi tak mówi...
ewa
Posty: 373
Rejestracja: 2007-02-18, 07:15
Kontakt:

Post autor: ewa »

:lol:
cebreiro

Post autor: cebreiro »

dean pisze:wszak nauką pradziadom
nauka pradziadów, chyba
albo nauka pradziadom...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości