erekcjato odrzucające

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

ann13

erekcjato odrzucające

Post autor: ann13 »

chociaż moje mysli czasem nawet błyskotliwe
ciagle jeszcze gdzieś tam krążą wokół ciebie
zataczajac koła jak kamień
rzucony na podatny grunt
to nie miękknę już jak kiedyś
w swoich całkiem kształtnych kolanach
na twój widok zapach i samo nawet wspomnienie
naszej wspólnej kolacji w towarzystwie świeczki
i sałatki z pomidorów bez skórki
która znowu mogłaby się nam zarzyć
gdzies po drodze do zapomnienia

bedąc zmienną jak kobieca torebka
i niestałą jak pogoda czasem w telewizji
nasyciłam się tobą tak za wszystkie czasy
nawet te przyszłe które skończyć się moga jutro
nie potrzebuje juz twojej bliskości
i nie wiem czy jeszcze kiedyś dam ci mozliwosc
żebyś mnie popiescił i podotykał od wewnątrz

























kotlecie mielony
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

wieska pewnie sie teraz objadasz schabowymi. jestes burzuj i tyle. hehehehe kotleta sie tam najmniej spodziewalem.
poznaj stachu po zapachu
ann13

Post autor: ann13 »

w sumie to ja też, no chciałam tez tak spróbowac, ze niby o skarpetkach, kończąc czapką uszatka, ale mi sie to nie podoba :lol:

[ Dodano: 2006-08-16, 09:15 ]
heh grasiu, własnie się nie objadam, powinnam nazwać to erekcjato anorektyczne ;)
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

nie moze byc anorektyczne bo bys tytulem mogla co sprytniejszych naprowadzic na zakonczenie. i co wy macie z tym grasiem? ja jestem stachu.
poznaj stachu po zapachu
ann13

Post autor: ann13 »

ups, wymkneło mi się, całkiem znienacka, bo nie zdazyłam nabrać wody w usta w odpowiednim momencie ;)

no zdradziłabym końcówke być może, chociaz ten zapach nie jest trendy;) dlatego w porę powstrzymałam anorektyczne żądze ;) i zapędy również

ejjj, to Ty nie jestes grasiu?, serio pytam
olga

Post autor: olga »

hm, niech ci bedzie stachu czajacy sie niczym szpieg z krainy deszczowcow.

kotleciarskie zakonczenie nie bylo przeze mnie przewidziane.
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

ktoleta też nie przewidziałem, ciekawe o jaki otwór chodzi
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

heh ann, ze kotlety przedkladasz ponad wszystko, to dawno wiadomo :-P ,dlatego mnie nie zaskoczylo to erekcjato :-P nie podobaja mi sie te kotlety, ale byc moze dlatego, ze ja nie lubie mielonych...wiersz masz tak pelen tresci i roznych mozliwosci, ze trudno do niego znalezc cos przewrotnego...
:)
ann13

Post autor: ann13 »

wre, no własnie to było kiedyś... i moze wróci, teraz zdradziłam podwójnie przemielonego na rzecz wiejskiego koniecznie 3 procentowego prawie odtłuszczonego;)
a najśmieszniejsze jest to, ze pisałam to erekcjato faktycznie do kotleta NIC POZA nie mając na mysli, całkiem wyjatkowo;), może dlatego szło mi pod górkę i prawie jak krew z nosa, co słychać widać i nawet czuć, ech.. :shock:

[ Dodano: 2006-08-16, 19:46 ]
heh, ale faktycznie kiedys w zamierzchłej, czyli jeszcze nie tak dawno, za takie, które lubię najbardziej wszystko prawie bym oddała, włącznie z cnotą gdybym jeszcze ją posiadała gdzieś w zanadrzu:) :mrgreen:
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

ja bym to ann zostawila jako wiersz, bo ciekawe w nim przemyslenia...ale zakonczylabym go tak (bo w tej formie nawet jako wiersz jest urwany)...
nie potrzebuje juz twojej bliskości
i nie wiem czy jeszcze kiedyś dam ci mozliwosc
żebyś mnie popiescił
i podotykał od wewnątrz moje drzwi
:-P
ann13

Post autor: ann13 »

hah wre, ja już nie wiem jak te erekcjata pisać, jak piszę do kotleta (tylko i wyłącznie, serio), to wychodzi, ze do faceta, a jak do faceta (też tylko i wyłącznie, lub o ), to wychodzi, że do kotleta :)
no chciałam takie jedno napisac, gdzie od poczatku do końca wiedziałam czym skończę, bo tak never nie wiem i kończę czym się da, czyli jak nie kijem go to pałka;), a tez mi jakaś kiszka wyszła widzę stolcowa no :oops:
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

ann widocznie to jest bardzo dobre erekcjato, bo ja dalam sie zwiesc...ja poprostu nigdy z taka czuloscia :-P nie mysle o jedzeniu...
:)
ann13

Post autor: ann13 »

hahha, wre, ja znowu odwrotnie, bardzo się wiąze z pozycami wybranymi i mogę z nimi długo i namietnie wspołpracować, lub o nich opowiadać , a ostatnio jak odpusciłam sobie i ograniczam chucie to znowu gotować chociaż zaczęłam z wypiekami włącznie, co mi się nigdy nie zdarzało, tak tylko zeby .. kontaktu nie stracić i zapachu nie przegapić ;), bo co nie zjem na to chociaż popatrzę sobie tęsknie, stąd ten mielony całkiem znienacka wyskoczył prawie jak filip z konopii;)
i się chyba zbyt upostaciowił nawet nabierając trójwymiaru i temperatury 36, 6 :mrgreen:
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

hehe ann, musze koniecznie zaczac sie odchudzac, to moze w koncu polubie gotowanie :-P
a swoja droga, z czego ty sie odchudzasz?...chyba , ze to zdjecie jest z przed 5 lat :-P
ann13

Post autor: ann13 »

wre, teraz to chyba z przyzwyczajenia tylko i wyłącznie :) , bo fota jest swieża jak wasa bez konserwanta :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości