Czy erekcjato?

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

Bianka

Czy erekcjato?

Post autor: Bianka »

Leżał do góry dnem, nieruchomy, lecz
Znów pojawiła się i jeszcze wilgotnym włosem
Zwilżyła mu usta, twarz
Już obudzony ze snu, lecz
Czy na pewno? Wszedł w nią i
I puścił się w taniec























Liść.
ann13

Post autor: ann13 »

awersacją, czyli tym co masz na dole miałaś pokazać prawdę tego tekstu, a gdzie liść ma twarz, usta, od kiedy potrafi się budzić i wchodzić w nią?
no chyba, że liść, to jakaś ksywka kolesia z bandy rudego, ale wtedy miałabyś kontynuację

[ Dodano: 2009-06-17, 19:37 ]
w nawiasie

jeśli czegoś nie jesteś pewna, to wklejaj w laboratorium, tam można poprawiać, a do działu erekcjato raczej są przenoszone utwory, które są erekcjato


przeważnie ;)
Bianka

Post autor: Bianka »

aha, czyli nie można używać metafor? no to spaliłam... Zgodnie ze wskazówkami opisałam sytuację, na pierwszy rzut oka-mężczyzna i kobieta, ale zakończenie"liść" miało dać drugie znaczenie, mianowicie liścia porywanego/unoszonego przez wodę(nią). znaczenia słów myślałam, że nie bierze się dosłownie, np. wchodzenie, czyli pójście razem z nią, podążenie z nią/za nią(w domyśle wodą) etc etc

Ale okey skoro nie o to chodzi.

Jak masz taką moc to po prostu to wyrzuć(cały ten temat), upoważniam.

Sorry za śmiecenie i dzięki.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

liść nie wchodzi w wodę , a zanurza się w niej , topi , pływa etc. - stąd "drugie dno" tekstu jest nieczytelne więc i zaskoczenie ,

poza tym czytałam juz podobną publikacje w internecie.

[ Dodano: 2009-06-17, 20:14 ]
liść nie wchodzi w wodę , a zanurza się w niej , topi , pływa etc. - stąd "drugie dno" tekstu jest nieczytelne więc i zaskoczenie ,

poza tym czytałam juz podobną publikacje w internecie.
ann13

Post autor: ann13 »

można używać metafor, ale nie można ze śledzia, roweru, albo suszarki do włosów robić człowieka, erekcjato bucwate jest wtedy, jak znajdzie się części wspólne, coś co łączy, coś co ma, np. kobieta i wieszak na ubrania
Bianka

Post autor: Bianka »

no ja podobnej publikacji nie czytałam co podkreśla mój brak oryginalności w indywidualnym mysleniu:/

w każdym bądź razie jak się da to wywalić i już.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

pisz nastepne
dajcie zyc grabarzom
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

dlaczego o tym napisałam , ano dlatego , ze jedno z pierwszych wyszukań pod hasłem erekcjato (ktore do nie dawna bylo nawet na pozycji nr 1 ) to ten utwór o lisciu
http://www.kobieta.pl/wiersze/pokazwier ... 1323580915
...

[ Dodano: 2009-06-17, 21:05 ]
w google , oczywiscie
Waldi
Posty: 546
Rejestracja: 2006-08-12, 21:05
Kontakt:

Post autor: Waldi »

ja tu ewidentnie widzę ucztę dżdżownicy może, dlatego że się to kompletnie kupy nie trzyma
Bianka

Post autor: Bianka »

spokojnie, spokojnie, następnych nie będzie

[ Dodano: 2009-06-18, 09:30 ]
a co do tego tekstu, który niby jest uderzająco podobny do mojego, to ja widzę podobieństwo tylko w jednym słowie "liść". Sens zupełnie inny, ale nieważne...
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

miałam na myśli podobienstwo pomysłu na drugie znaczenie nie tekstu,

naprawde jestes zdania ,ze uwagi nt co jest w tekscie zle mają na celu przekaz - nie pisz? :shock:
Bianka

Post autor: Bianka »

"ze uwagi nt co jest w tekscie zle mają na celu przekaz - nie pisz?"- tego nie rozumiem(sensu zdania), ale naprawdę już nie będę pisać erekcjato, luzik 8-)
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

To nie jest erekcjato,
txt tak ułożyłaś, że finał nie pasuje
(zresztą i tak jest oderwany od tekstu).
Bianka

Post autor: Bianka »

wiem już wiem WIEM! :-D
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

Bianka pisze:"ze uwagi nt co jest w tekscie zle mają na celu przekaz - nie pisz?"- tego nie rozumiem(sensu zdania), ale naprawdę już nie będę pisać erekcjato, luzik 8-)

Bianka w zdaniu tym chodziło po krótce o to, ze odebrałam Twoją deklaracje "nie napisze juz nie martwcie sie" jako reakcje na krytykę- jawnie traktującą tę krytykę jako atak na autora i wręcz zakaz pisania , a nie jako wskazówki i rady /którymi w istocie ona jest/ i ze dziwie sie temu /to znaczyla emotka i słowo "naprawdę.../
(choc to w sumie nie powinnam bo to niestety powszechne fochy na portalach z tworczoscią własną )


i wlasciwie na tym juz skoncze , gdyż i tak odczuwam w tym temacie grubymi nicmi szytą ironie , pozdrawiam.

[ Dodano: 2009-06-18, 17:50 ]
Bianka pisze:"ze uwagi nt co jest w tekscie zle mają na celu przekaz - nie pisz?"- tego nie rozumiem(sensu zdania), ale naprawdę już nie będę pisać erekcjato, luzik 8-)

Bianka w zdaniu tym chodziło po krótce o to, ze odebrałam Twoją deklaracje "nie napisze juz nie martwcie sie" jako reakcje na krytykę- jawnie traktującą tę krytykę jako atak na autora i wręcz zakaz pisania , a nie jako wskazówki i rady /którymi w istocie ona jest/ i ze dziwie sie temu /to znaczyla emotka i słowo "naprawdę.../
(choc to w sumie nie powinnam bo to niestety powszechne fochy na portalach z tworczoscią własną )


i wlasciwie na tym juz skoncze , gdyż i tak odczuwam w tym temacie grubymi nicmi szytą ironie , pozdrawiam.

[ Dodano: 2009-06-18, 17:52 ]
ERRATA ... choc to* w sumie..." powinno byc bez "to" ....
Awatar użytkownika
cieniu1969
Posty: 5059
Rejestracja: 2006-08-11, 15:46
Kontakt:

Post autor: cieniu1969 »

ja tylko się zastanawiam w którym miejscu liść ma dno?
Anty_Fobia bleeeee
Bianka

Post autor: Bianka »

Całkiem SERIO, bez ironii, miałam na myśli to, że nie będę pisać, ale erekcjato, bo sama stwierdzam, iż nie potrafię ich pisać.
Za krytykę i wszystko inne dziękuję, bo właśnie dodałam ten teksty by sprawdzić, czy "o to chodzi".
Z natury ekspresjonistka nie nadaję się do mozolnej "pracy nad wierszem" w tym przypadku "pracy nad erekcjato". Bez wątpienia taka musi zaistnieć by było erekcjato.
I, że sarkazm, ironia? E tam.


A co do dna liścia to metafora taka. :-)
ann13

Post autor: ann13 »

bianka, ale ty pitolisz, nie zniechęcaj się, mi tam pierwsze wyszło dopiero jakieś dziesiąte, i to tylko dlatego, że komentujący naciągnęli awersację, ale nie sobie na głowę, to dostałam takiego rozpędu, że wychodziło co drugie (jak pisałam po cztery dziennie), a teraz znowu żadne nie wychodzi;)
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

Bianka pisze:Za krytykę i wszystko inne dziękuję,
- nie poddawaj się i pisz jednak, ;-) również erekcjato.
Jak na pierwszą próbę, to i tak nie tak kiepsko, a uwagi przyjmuj pozytywnie, bez względu na ich formę, bo są na pewno przyjacielskie.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
Awatar użytkownika
Książę Półkrwi
Posty: 2012
Rejestracja: 2006-08-14, 11:42
Kontakt:

Post autor: Książę Półkrwi »

Bianka pisze:nie będę pisać (...)erekcjato, bo sama stwierdzam, iż nie potrafię ich pisać.
To prawda, nie potrafisz.
stań sobie w kącie i popłacz i daj
cynk jak Ci jaja urosną, bo ere jest dla
























jajcarzy
Bianka

Post autor: Bianka »

Kurczę no popłakałabym sobie, tylko jakoś nie potrafię!!! :-D
ale dzięki za radę

[ Dodano: 2009-06-18, 20:17 ]
a jaja to mi chyba już nie urosną, a może i dobrze

w ogóle to fajni jesteście :-D

[ Dodano: 2009-06-18, 20:19 ]
pitolu pitolu pitolu... :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości