erekcjato tato!

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

erekcjato tato!

Post autor: wwww »

obiecałem wierszyk
komu?
nieważne
komuś ważnemu
kogo nie znacie
być może
często widujecie
może nie w necie
ale u siebie
w sobie
obok
po prostu
wokół

jest kochanie
jest miłowanie
jest wspaniale!
jest dobrze
jest też

problem

a raczej
pytanie
gdzie jesteś









































































mamo!
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

tnje i pow
obojetnie co wstawisz w miejsce mamo
ciotke babke, wnuczke czy jakas cnotke z prawdziwego zdarzenia
to niczego to nie zmienia
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, no to niech będzie to wierszyk bez erekcji.

ps. Może tylko słowo wyjaśnienia.

ps2. Mały chłopczyk poprosił mnie bym mu coś napisał, no to spełniłem jego prośbę.

ps3. Chłopczyk wychowywany jest przez ojca, matka skurwiła się i wyjechała.

ps4. Tak w skrócie wygląda sprawa.

ps5. Mam prośbę. Mógłbyś przerobić to na ere. Proszę, chce je zobaczyć. Poświęć chwilę. Zmień coś poprzestawiaj, tak by było ere. Chcę zobaczyć, bo wydaje mi się, że to dobry temat.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wwww pisze:ps3. Chłopczyk wychowywany jest przez ojca, matka skurwiła się i wyjechała.
co tzn. skurwila sie?

[ Dodano: 2010-04-22, 11:25 ]
wwww pisze:a raczej
pytanie
gdzie jesteś
no tak sie nie da
bo nie masz zakonczonego tekstu a nawet go otwierasz szerzej pytaniem
popracuj najpierw na tekstem to ja pozniej pomysle nad awersacja
dobrze byloby gdyby tekst o czyms mowil
lub cos przekazywal ale nie moze byc w swojej formie rozjebany
tzn. niech kazdy sobie mysli co chce a ja i tak robie swoje na zlosc
































policji
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Co w tym wypadku znaczy ”skurwiła”? To proste. Miała męża.

Ps. Gdy ktoś jest wolny, czyli nie żyje z kimś, w jakimkolwiek, czy to formalnym, czy tez nieformalnym związku, może sobie robić, co mu się rzewnie podoba, ale jeżeli ktoś jest z kimś, to chyba sam rozumiesz.

[ Dodano: 2010-04-22, 11:50 ]
ps2. Po wysłaniu wiadomości pojawia mi się taki komunikat:


Błąd Ogólny

Could not connect to smtp host


ps3. Jak widać, wiadomości zostają wysłane, ale ..... dlaczego to się wyświetla? Denerwuje mnie to. Możecie to jakoś naprawić?
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wwww pisze:Ps. Gdy ktoś jest wolny, czyli nie żyje z kimś, w jakimkolwiek, czy to formalnym, czy tez nieformalnym związku, może sobie robić, co mu się rzewnie podoba, ale jeżeli ktoś jest z kimś, to chyba sam rozumiesz.
nie rozumie
miala meza i sie skurwila?
ciekawe
to temat na glebsza filozofie chyba albo ja jestem niedoszkolony
babcia ma meza tzn. dziadka to ide jej powiedziec aby sie skurwila

ze sprawami technicznymi to raczej do emdi
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, nie bredź, dobrze? Jeżeli tego, co napisałem, nie rozumiesz, to przykro mi, ale nie mam zamiaru się denerwować.

ps. I nie dorabiaj tu żadnej filozofii, bo jej kurwa !!! w takich wypadkach nie ma.

ps2. Ktoś chce się pierdolić z kimś na boku, to niech powie otwarcie, a nie oszukuje druga osobę.

ps3. Być może tej osobie nie będzie to przeszkadzać i będzie ją dalej kochać, więc i kurewstwo nie będzie problemem, a raczej, precyzyjniej, nie będzie kurewstwa żadnego.

ps4. Napisałem o tym wierszyk, baba się kurwi, facet o tym wie i to akceptuje. Kocha ją dalej, wszystko jest ok. To jestem w stanie zrozumieć.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

ale dlaczego od razu kurwic?
czy myslisz, ze w domu miala dobrze a chciala miec jeszcze lepiej
jednym slowem byla bardza szczesliwa i dazyla do absolutu, ktorego dom jej nie zapewnial?
jestes pewien
ze cipka to mydlo?
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, problem jest w tym, że powinna po prostu powiedzieć, że coś jej tam nie pasuje, że już nie chce, że nie kocha, a nie oszukiwać druga osobę. To jest kurewstwo, a Ty nazywaj to sobie jak chcesz.
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

nie znam sie
ale sa ludzie ktorzy nie przyjmuja nic do wiadomosci
z drugiej strony postepowania czlowieka sa nieobliczalne
bez akcji nie ma reakcji
kazdy ma swoje racje

"Łatwo powiedziec odejdź...z checią skorzystałabym z podady jakiegoś psychologa ale mnie nie stac...po ślubie nie jestem, mieszkamy u mnie w duzym domku jednorodzinnym. Boję się, że jak go wyżucę to będzie starał się odebra mi dziecko ( a ono jest za nim-wkońcu na wszystko mu pozwala-to mama jest od dyscypliny). Nawet jeśli dziecko zostanie ze mna to jego rodzina (a jest jej pełno niedaleko mnie) bedzie je nastawiac przeciwko mnie. Po drugie - jak udowodnic znecanie sie psychiczne - wszyscy do okoła sadza ze to wzór ojca i partnera!
Dla jego rodziny, sąsiadów, znajomych....to by bylo moje widzimisie....pewnie ma kochanka...przecież na słowo mi nikt nie uwierzy. O tym co się dzieje naprawde wie tylko moja "przyjaciółka", która o mnie już zapomniała i częściowo moja mama, która jest juz w starszym wieku i raczej nie pomoże mi ani finansowo(bo nie ma z czego) ani mentalnie (bo wszystko mocno przeżywa i nie chce jej obarczac swoimi problemami). O prace pytałam juz w naprawde wielu miejscach i nic...zależy mi na pracy w godzinach miedzy 8 a 16, bo tylko w takich mam opieke nad dzieckiem i dobry dojazd gdziekolwiek...na zakładach produkcyjnych tez pytałam i nic....Niektórzy piszą- gdzie miała oczy gdy dawała?Byliśmy ze sobą 4 lata-planowaliśmy ślub i dziecko. Zaszłam w ciążę i zaczął pokazywac swoją naturę...wtedy jeszcze niewiele, ale na ślub się nie zgodziłam pod różnymi pretekstami...a teraz czuję się jak w sytuacji bez wyjścia...a pętla się zaciska. Piszą też - ufaj Bogu - to ile się wymodliłam o uwolnienie od niego bądź jego zmianę to wie tylko sam Bóg-a jest tylko gorzej. Mówi się, że kogo Bóg miłuje temu krzyży nie żałuje - chyba jestem jego ulubienicą"
cyt z bolca


a jak doszedles do tego, ze to przypadek kurewstwa czy jest jakas inna nazwa fachowa lub ludowa z poludnia polski.

czy powinienem sie wystrzegac skurwionych bab?
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

odwiązując porzucenie dziecka, bo kobietom, które to robią (dla faceta, nie wiem czy on się równa- czyli, przez własną pizdę) to nie umiem nawet przykleić etykietki, bo każda jest zbyt łagodna, to nie rozumiem twojego toku myślenia wwww, to lepiej sie kurwić na bieżąco, za zgodą męża (która nie ma żadnego znaczenia tak naprawdę) niż się "skurwić" raz, a porządnie, wg. mnie uczciwie, pozbierać majtki i sobie pójść do nastęnego?

















jelenia?
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Fobiak, do niczego nie musiałem dochodzić, znam facia bardzo dobrze, wiem, że jest dobrym faciem i tyle. Może słabym w łóżku, tego jeszcze nie sprawdzałem. Może to była przyczyna?, co nie zmienia faktu, że powinna mu o tym powiedzieć, a nie spierdalać z domu, po to by się ruchać po kątach.

ps. A teraz ciekawostka. Jej chłopczyk do niej przyjechał, a ona, biedna nie miała gdzie z nim się pierdolić. Wiesz co wymyślił? Nie zgadniesz! Ma żółte papierki, więc udał się do psychiatryka, że ma jakiś napad, czegośtam. Przyjęli go, a ona go sobie odwiedzała i się dalej posuwali.

ps2. Dobre! Sam bym czegoś lepszego nie wymyślił. Po chuj płacić za hotel, jak można jebać się na koszt państwa.

[ Dodano: 2010-04-22, 15:56 ]
ps3. ann13, nie wiem co Ty do mnie gadasz. Bab zabrała się z gościem, a mężowi powiedziała, że niech się sobie swoim dzieckiem sam zajmuje, bo ona do żadnych obowiązków się nie poczuwa.

ps4. Nie będę tego rozbierał dalej, i odpierdolcie się ode mnie w tym temacie. Szukacie dziury w całym, to sobie szukajcie




beze mnie.
ann13

Post autor: ann13 »

no tak zazwyczaj panowie paniom robią i słuch po nich ginie, niektórzy pojawiają się ponownie dopiero wtedy jak wstaną z rynsztoka założyć podrośniętemu dziecku już sprawę o wypełnienie obowiązku alimentacyjnego względem nich, który, oni jak był czas, to mieli w dupie, a jak raz baba zrobiła to, co faceci robią nagminnie, to zaraz jest wielkie halo
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

widocznie nie czula sie pewnie
dlatego mu nie powiedziala
ale czy to od razu jest kurewstwo
jezeli ma chlopczyka z zoltymi paierami

jedni potrzebuja wiecej inni byle ochlapem sie zadowola
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

a poza tym może on uważa, że ona powinna z nim wałkować ten temat przez miesiąc
miodowy
a ona to załatwiła w sekundę, spierdalam na zawsze
i jakie to kurestwo? żadne
kurestwo to było wtedy, jakby została i dawała mu dupy, za dobry bigos np. a nie z miłości









do kochanka:P)
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

ann13, myślisz, że mam zamiar bronić kurwiarzy?

ps. Pierdolę ich tak samo jak tą babę.

ps2. I jeszcze jedno, dla mnie "kurwa" to normalna babka, która taki a nie inny zawodzik wybrała, a "kurestwa" jest tak wiele odmian, jak niemal



ludzi


ps3. Oczywiście mnie nie pomijając.

[ Dodano: 2010-04-22, 16:33 ]
ps4. A jak "La Sagrada Familia"? Podoba się?

[ Dodano: 2010-04-22, 16:35 ]
ps5. Znacie jakichś świętych? Aktualnie egzystujących? Z chęcią poznałbym jakiegoś.
ann13

Post autor: ann13 »

dziwne, że taką babę pierdolisz, co akurat się zabrała i wyszła, czyli dobrze, czy źle, to przynajmniej wszystko jest jasne, bo walnęła drzwiami niepozostawiając złudzeń, a dopuszczasz sytuację, w ktorej się mówi


kochanie, pojedźmy do sklepu, bo brakuje mąki

kaziu, nie mogę dziś, umówiłam się na pierdolenie z bolkiem, wiesz, będę wykończona

no rozumiem skarbie, a powiedz, miałaś z nim orgazm ostatnio?

och, ale jaki, ty mi nigdy tak dobrze nie zrobiłeś, żebym miała mózg w poprzek

łechtaczki


bo to dopiero taka bez oszukiwania mega obłuda, tak? i od razu mniej paskudna, wyrozumiała i nie wiem jeszcze jaka, oprócz tego że nienormalna, poza tym jakie to ma znaczenie, że on dobry chłop jest, żadne, serce/pizda nie sługa i nie myśli logicznie, tak jak on, wiedząc, że to ździra, dalej ją chce i jeszcze coś, uogólniając, przynajmniej ja, nie widzę sensu w utrzymywaniu żadnego związku na siłę, np. jak jedno idzie w swoją drogę i ma już oczy wpatrzone w słup soli, bo to tylko przedłużanie agonii (nie mówie, ze zawsze, bo każda sytuacja i osoby sa inne), czasami się to robi dla tak zwanego dobra dziecka, żeby się chowało w pełnej rodzinie, pod stołem, tyle że nie da się ukryć złych relacji pomiędzy, nawet jak jest się jest doskonałym aktorem i nie wiem, czy się go bardziej nie krzywdzi nie pakując manatek, bo dzieci są doskonałymi obserwatorami, a ponoć teraz rozwody i rozstania to normalka, jak się dowiedziałam od takiej 15 letniej pannicy, a dzieci chca przede wszystkim spokoju, stabilizacji i porządku, niekoniecznie u siebie w pokoju, a nie huśtawki nastrojów mamusi z tatusiem i wiecznego co to będzie, co to będzie i kiedy
ann13

Post autor: ann13 »

ps. czasami na westernach jest, kiedy on/ona już się zbiera, aby zarzucić lasso w innej krainie, to słychać, "zostań, moja miłość do ciebie starczy za nas, czy dla nas obydwoje", ale to gówno prawda jest, każdy chce przeżyć swoją





nieodwzajemnioną
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

stary chuju, lepiej, ze sobie poszla niz mialaby sie znecac nad twoim kolesiem
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Już wszystko sobie wytłumaczyliście? Jeżeli tak, to zamykamy teatrzyk.

ps. Wszystko jest jasne i oczywizde.

ps2. Do Ciebie ann13, jedna uwaga.

ps3. A dlaczegóż to nie mieści Ci się w głowie, i nazywasz to na dodatek "obłudą" kochanie kurwy? Przecież ona idzie do pracy, tak jako i my chodzimy, zarabia pieniądze, wraca do, dajmy na to, męża i mówi mu ile zarobiła, ilu klientów obsłużyła, czy ciężko było, czy łatwo, itp, itd.

ps4. Co w tym dziwnego?

ps5. Fobiak, nie mówię, że źle zrobiła, czy dobrze, że odeszła. Mówię tylko, że go długi czas oszukiwała, kurwiła się, zamiast to zrobić jak należy




po bożemu
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wwww pisze:ps5. Fobiak, nie mówię, że źle zrobiła, czy dobrze, że odeszła. Mówię tylko, że go długi czas oszukiwała, kurwiła się, zamiast to zrobić jak należy
kto nie oszukuje niech pierwszy rzuci kamieniem, nacisni na "kolesiem" w poprzednim poscie a przekonasz sie, ze tak byc musialo
a cos ty taki obronca ludu, ty z kolesiem zyc nie musisz wiec nie wiem dlaczego podsumowujesz to jako kurewstwo, ja powstalem z kurewstwa, wychowalem sie a takim srodowisku, zyje w takim, wiec sie ciebie pytam co oznacza kurewstwo, normalnosc?
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

w ogóle o żadnej kurwie nie pisałam, to jest do tego
wwww pisze:
ps2. Ktoś chce się pierdolić z kimś na boku, to niech powie otwarcie, a nie oszukuje druga osobę.

ps3. Być może tej osobie nie będzie to przeszkadzać i będzie ją dalej kochać, więc i kurewstwo nie będzie problemem, a raczej, precyzyjniej, nie będzie kurewstwa żadnego.
kurwa chodzi w innych parach kaloszy
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wwww pisze:ps3. A dlaczegóż to nie mieści Ci się w głowie, i nazywasz to na dodatek "obłudą" kochanie kurwy?
badz kurwa a zostaniesz swieta
jesli juz sie chwytasz religii to nowy testament i magdalena
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

jeszcze w sprawie, tym razem kurwy, czyli,

"Przecież ona idzie do pracy, tak jako i my chodzimy, zarabia pieniądze, wraca do, dajmy na to, męża i mówi mu ile zarobiła, ilu klientów obsłużyła, czy ciężko było, czy łatwo, itp, itd."

to może w twoim świecie jest to mozliwe, i nawet naturalne, ale w moim facet, który pozwala kobiecie iść na ulicę, a potem wpierdala zupkę z nierządu, albo jeździ nowym jaguarem, to alfons
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15410
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

twoj racjonalizm nie ma szans w takich sytuacjach, logika sie tylko umeczysz i nie znajdziesz zadnej odpowiedzi, na koncu zrodzi sie w tobie zlosc ktora ci wyjasni podobny przypadek:
kurewstwem
krotko i na temat
dajcie zyc grabarzom
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

ann13, a mieści Ci się w Twej główce taki oto przypadeczek, że ów "alfons" jest na przykład sparaliżowany, a dzieci głodne, a dziewucha jest po podstawówce.
ann13

Post autor: ann13 »

no pierwsze o czym pomyślałam, to, że może iść posiedzieć na kasie w tesco i zrobić maturę na zapleczu wieczorem
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

ann13, no nareszcie poprawiłaś mi humor !!!!

ps. Zabaw mnie czymś.

ps2. Dziś jestem Twój



cały !!!!

ps3. Napisz mi coś śmiesznego



o sobie
ann13

Post autor: ann13 »

ani mi się śni, zarobiona jestem











akurat pod latarnią :-P
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

A mi się nic ostatnio nie śni



nawet Ty

[ Dodano: 2010-04-23, 13:24 ]
ps. Ta straszne !!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości