erekcjato o (w) p(r)ozie

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

ann13

erekcjato o (w) p(r)ozie

Post autor: ann13 »

muszę stuknąć się w głowę
bo nie chcesz
wpaść
w przeciągu rozpiąć spodnie
powiedzieć wsadź mi język
do buzi wyliżę ci
migdały
tęsknić za mną między nogami
dać się obmacywać
położyć ręce na brzuchu podciągnąć koszulę
liściami do góry
zdenerwować się
że po turecku nie pasuję do pełnego stołu
twoich idealnie odmierzonych doskonałości
pozacierać końce
o moje zohydzone przedramię
tatuażem w kształcie fajansiarsiego serduszka
ty naprawdę
mnie nie chcesz













































































tylko za żonę
Awatar użytkownika
cebreiro
Posty: 275
Rejestracja: 2008-07-12, 13:24
Kontakt:

Post autor: cebreiro »

to ja już nie wiem, on ją chce czy nie?
bo się pogubiłam chyba i z samego tekstu mi wchodzi coś innego
aaa ok, zrozumiałam :P

zdecydowanie odwykłam od erekcjato
szara eminencja
ann13

Post autor: ann13 »

eli aura sie do mnie przyczepiła, a tak w ogóle to nie wiem czy w zakończeniu nie powinien być przecinek, bo jakoś tak na dwoje babka wróżyła, chociaż i tak na jedno się czasem wychodzi





piwo :-P
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

gdzie przecinek?
wstawię ci jak powiesz gdzie...
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Zaczęła mi kuleć logika

albo rzeczywiście brak gdzieś przecinka
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

ja jestem daleko od przecinków
na co dzień ale dla anuli prawie wszystkie :P ze wsi zbiorę
tymczasem zabrakło jednego
wątpliwe bardzo nawet
, - to ten?

antyczko
ann13

Post autor: ann13 »

no tu jest sama logika i żadnej miłości/ruchania
po ślubie;)
bo przecież jak się z nią ożeni, to przepadną pod łóżkiem przepocone noce i zaczną drzeć kota, o ile metraż im pozwoli i nie kupią sobie chomika
to potrzebny ten przecinek, czy nie?
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

przed
czy po?


ja tak pytam okazjonalnie bo nie mam wiedzy przecinkowej i wg mnie równie dobre byłyby nawiasy lub cudzy słów

ale jeśli już to gdzie?

anul sama wywołałaś temat że w zakończeniu
zamiast kropy?
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Ann wg mnie jest tu coś pokręcone.
Jesli nie chce jej TYLKO za żonę <żona w naszej mentalności to kucharka, praczka i sprzątaczka> ale jeszcze jako partnerkę
to dlaczego nie chce wpaść
w przeciągu rozpiąć spodnie
?
Awatar użytkownika
cebreiro
Posty: 275
Rejestracja: 2008-07-12, 13:24
Kontakt:

Post autor: cebreiro »

a mnie się wydaje, że on chce mieć wszystko i żonę i to co było przed ślubem, tylko że teraz rodzi się pytanie natury obyczajowo- romantycznej, czy tak się da, czy stworzyłaś kosmitę
szara eminencja
ann13

Post autor: ann13 »

haha, remik, chyba tak samo jest ważne przed, czy po, to twoje pytanie mi rozpierzchło myśli w trakcie oglądania sufitu
chociaż jakby się zastanowić nad tym po, to można by je umniejszyć na korzyść przed, bo to zależy z kim

się trafia kulą w płot;)

antyczka, no jak może wpaść w przeciągu rozpiąć spodnie, jak żona już mu przy ościeżnicy za dwa tys. dolarów zrobi awanturę, że nie wyniósł śmieci, (i czemu taka tania, jak sąsiadka ma ze złota, ta to dopiero ma męża) to wtedy jeszcze kożuch założy i pójdzie do kumpla odreagować
ann13

Post autor: ann13 »

cebreiro, ja chciałam TYLKO powiedzieć, że po ślubie przychodzi czarodziej, kończy się magia, różne fajne rzeczy i można mieć schody, w dodatku w kredycie na 30 lat
oczywiście to kolosalne uproszczenie jest, bo mogą się nie kończyć, mogą się inne zaczynać itp. itd, ale ostatnimi czasy ślub kojarzy mi się tylko z aurą eli
Awatar użytkownika
cebreiro
Posty: 275
Rejestracja: 2008-07-12, 13:24
Kontakt:

Post autor: cebreiro »

no bosko, związki są w ogóle przereklamowane, bo tak czy siak jeśli nie ma trudności w trakcie, to pojawiają się później,ktoś kiedyś pisał że taka rola jest seksu, ale najwyraźniej, chyba jedynie on może pozostać czystą formą bez komplikacji o ile zdąży się na 9 m-cy przed zdążyć z wyprawką w kiosku czy aptece w wersji de lux. Czyli, wobec tego, najlepiej oddychać jest sobą? Bo tak czy owak, ktoś w końcu nie będzie zadowolony.
szara eminencja
ann13

Post autor: ann13 »

i żeby była jasność, nie o żadna gotowaczkę, prasowaczkę i odkurzaczkę mi chodzi, od tego jest media markt, nie dla idiotów i nie wiem, czemu żona ma się kojarzyć z urządzeniem wielofunkcyjnym, tylko o fatum ślubnego kobierca, chociaż to jest pewnie zwalanie winy na coś, jak pomiędzy zaskrzypi
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

nawet diabelnie bosko
ce
gdzie widziałaś reklamę związków?
ann13

Post autor: ann13 »

cebreiro, no ja nie wiem, co najlepiej, może przerwać w odpowiednim momencie, jak ktoś wie, że to ten w ogóle, bo wtedy się nie ma również problemów z wózkami i nie trzeba ich przesypiać lub nie dospać, tylko z drugiej strony, ktoś gdzieś też pisał o raju i moja interpretacja jest taka, że on jest potem, nie teraz;)
Awatar użytkownika
cebreiro
Posty: 275
Rejestracja: 2008-07-12, 13:24
Kontakt:

Post autor: cebreiro »

kto? ann teraz już przegięłaś bo nawet ja nie rozumiem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
remik, no kurde, w erekcjato, że w sumie wszystko ładnie, on chce - ona chce, ale jakoś nie mogą, bo niby wszystko jest pięknie jak są, ale postawić krok dalej a co więcej sprostać temu, to już jest ponad ludzkie siły. I tak jest zawsze.
szara eminencja
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

bardzo chciałem napisać teraz coś zajebiście głębokiego, ale z tego wszystkiego zostało jedno: JEBAŁ TO WSZYSTKO PIES
Awatar użytkownika
cebreiro
Posty: 275
Rejestracja: 2008-07-12, 13:24
Kontakt:

Post autor: cebreiro »

dean, wychrzaniaj stąd z tym komentarzem, bo psujesz aurę zadumy i głębokości tematu męsko - damskiego, dzięki temu nigdy nie dojdziemy do jakiegokolwiek porozumienia.
szara eminencja
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

kochający może przerwać
ce
po prostu kocha kocha i przerywa by nie było za mocno

to chyba kryptoreklama albo za mało tu czytałem

wracając remiku do utworu ann
podoba mi się bo taki wsobny jest w dobrym znaczeniu , widzę nowe obszary cielesności i zwyczajów, powiedziałbym nawet że trochę ciepły na końcu ale nie mogę
ann13

Post autor: ann13 »

cebreiro, chciałam powiedzieć, że trzeba walczyć do końca i wciąż próbować, chyba ;)

no ale kiedy właśnie dean jebie to pies, to się szuka symbiozy z dżdżownicami, pewnie, że można znaleźć ujście w jednorazówkach i na płytkiej wodzie, ale tylko dla ciała, a człowiek to nie królik i czasami, a właściwie to przeważnie potrzebuje również bliskości emocjonalnej , a tego się nie znajdzie, jak się siedzi w przymierzalni rękawiczek
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

zaprawdę prawda to...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości