erekcjato ubitego interesu

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

ann13

erekcjato ubitego interesu

Post autor: ann13 »

marian przyszedł wieczorem
najpierw dałam mu sałatkę z porem
na libido i na stanie chuja
żeby w soku popływała dziura

przy świeczkach antykoncepcję rozpisaliśmy
tarmoszenie kapucyna i kiszenie ogóra
żeby na amen nie zeszła skóra
bo jakby tu się zerwać z kolan momentalnie
zanim źli ludzie przypieczętują tak sakramentalnie

niebieskie majtki już z żyrandola dyndały
kiedy się dobierałam do jego chyżej pały
to na poduszki mnie rzucił i szpary kutasem wymłócił
miałam nie piskać ani słowa
do lizania się gotować

oj dana dana, chuj najlepszy jest z rana mariana
kiedy leje się śmietana
sperma świeża tryska otworami
daj mi chłopcze wziąć z jajami










































































kurnik w ajencję
jaskir
Posty: 208
Rejestracja: 2009-08-07, 14:13
Kontakt:

Post autor: jaskir »

"ubitego" z tytuły bardzo pasuje :-P
z 1 wersa lepiej wywalić "do mnie", bo jest i tak w domyśle i wtedy też z wersu najpierw, bo się będzie ciąąągło;
nie wiem, po co dałaś ten wers "przy świeczkach filozofię pisaliśmy", bo jakoś zupełnie jest bez sensu i nie w klimacie? - żeby dodać sobie wagi przez samo słówko filozofia? - aęka - no proszę nie! tylko nie ty, z takimi zabiegami!
też z ostatniej zwrotki wywal "z rana", bo wtedy jest bardziej, że "w ogóle";

[ Dodano: 2010-06-04, 20:22 ]
2 linijka = * też z 2 "wersu"

[ Dodano: 2010-06-04, 20:22 ]
"najpierw"
się zamotałem :-/
ann13

Post autor: ann13 »

no nie powagi, a zresztą może i trochę, bo chciałam żeby to ruchanie miało ręce i nogi również z księgi wieczystej, a nie tylko gotowe do obmacywania, bo mi jakoś nie idzie tak, że ja się rozbiorę ty się rozbierzesz, a potem rozejdziemy się w pokoju na wojnę w iraku, bo to nie jest takie proste jak drut, czyli musiałam zaznaczyć niewiadome i górki, a za bardzo nie wiedziałam jak, bo tu od rymów to jest gacuś, a ja co najwyżej umiem zrobić palcówkę


w awersacji;)
jaskir
Posty: 208
Rejestracja: 2009-08-07, 14:13
Kontakt:

Post autor: jaskir »

o teraz ładnie antykoncepcją temat umoralniłaś :-D
a przez postawienie dylematu, i to w dodatku w samym finale ere: jaja czy kurnik/kury - osiągnęłaś i tak dużą głębię filozoficzną;
a we wspomnianych palcówkach rzeczywiście punktujesz przez duże G

[ Dodano: 2010-06-05, 15:43 ]
czyli, jak to jest o ruchaniu - to czyli po szlifierce dajesz na konkurs?
to byłybyście już dwie z elką jak jej jakieś kable w domu ocalały (a jak coś pójdzie do sąsiada)
ann13

Post autor: ann13 »

ówno;)?
no bo z tą filozofią, to faktycznie miałeś racje, pasowała tam jak pięść do oka, to polatałam po okolicach i się prewencja znalazła
ann13

Post autor: ann13 »

nie można dawać po szlifierce na konkurs, jest napisane wyraźnie
nigdzie niepublikowane, czyli nawet jak premiera w laboratorium, to odpada, bo ma iść od razu w konkurs
nie mogę tam wklejać, bo sprawuję nad konkursem opiekę, medialną:P) też
i wzięłam go pod swoje skrzydła, żeby albonista mógł polatać po obcych krainach;)
jaskir
Posty: 208
Rejestracja: 2009-08-07, 14:13
Kontakt:

Post autor: jaskir »

aęka , jak masz dział Lab, to pod nim jest wyraźnie: tutaj mozna dokonac poprawki lub skorzystac z pomocy innych uzytkownikow przed ostateczna publikacja w odpowiednim miejscu" - nie ma tam, że konkursów nie obejmuje;
jeśli jest , jak mówisz, to ja już nie wiem, po co jest ten dział Lab, i czemu tu z taką lubością (ilością) publikujecie?
ann13

Post autor: ann13 »

dział laboratorium jest na codzień, można dopracować i przerzucić gdzie się chce, wymuskanego gotowca, wyjątkiem jest konkurs
zawsze w ogłoszeniu konkursowym jest napisane, że publikujemy utwory dziewicze, które pierwszy raz ujrzały światło dzienne właśnie w dziale konkurs, tam nie mogą trafiać utwory wcześniej dopracowane, nawet tu w laboratorium, tylko pierwsze słowo od razu do dziennika i jak będziesz chciał wklejać coś swojego na konkurs, ten czy następny erekcjato, to od razu do działu konkurs, inaczej się nie liczy i spalisz wierszyk, czy erekcjato
acha, w konkursie nie wolno nic poprawiać, jak napiszesz, tak zostaje i zawsze mnie to boli, bo jak tylko wkleję, to już zaraz z 5 razy bym coś poprawiła ;)
konkurs się rządzi innymi prawami, przeczytaj uważnie zasady
jaskir
Posty: 208
Rejestracja: 2009-08-07, 14:13
Kontakt:

Post autor: jaskir »

to szkoda, że jajecznego interesu nie dałaś od razu w konkursie :-(
w dodatku z tymi jajami, kurami i w domyśle skrzydłami - ile by ruchanie konkursowe zyskało :!:

[ Dodano: 2010-06-05, 16:02 ]
no powiedz czemu :?:
no powiedz mi :!:
ann13

Post autor: ann13 »

no ale nie mogę, tłumaczyłam ci wyżej, że ten konkurs jest taki trochę bardziej mój i nie mogę w nim brać udziału, organizator trzyma się z daleka, co nie znaczy, że nie może potowarzyszyć przy orgii zza winkla
laboratoryjnego;)
jaskir
Posty: 208
Rejestracja: 2009-08-07, 14:13
Kontakt:

Post autor: jaskir »

no nie zgadam się, żebyś siedziała tylko w Lab, bo faktycznie w głosowaniu masz takie same szanse jak inni głosujący , bo głosy są na oficjalnym kanale, a nie tajne
- nie może być przecież owy o stronniczości, chyba, że cie osobiście mistrz podpowiada zza roga
ann13

Post autor: ann13 »

to nie idzie o głosowanie, jury też może pisać, wiadomo natomiast, że nie może głosować na siebie, mistrz, nie robi mi co prawda usta usta i to nie że jeszcze, tylko raczej w ogóle, nigdy nie będzie, za to jestem jego prawą ręką (natenczas wykasowałam z pamięci gdzie można ją wkładać;) i w tym konkursie jestem od reprezentacji i reklamy, oraz żebym trzymała palec na pulsie, oraz pilnowała porzadku wyruchanych obrad, co wyklucza bezpośrednie uczestnictwo w konkursie, a ja lubię zakwitnąć w laboratorium, to mi to wcale nie przeszkadza
no a przecież przyszedłeś z konefką, to może tu nie uschnę sama;)
jaskir
Posty: 208
Rejestracja: 2009-08-07, 14:13
Kontakt:

Post autor: jaskir »

ej aęka to daj mnie do komisji, jak mają tam mają być wyruchiwane obrady,
jak bym wiedział, to już dawno zacząłbym cie całować po lewej ręce, jak masz już prawą zajętą
no jakby takie ruchanko portalowe mnie minło to bym chyba padł



też do Laba
ann13

Post autor: ann13 »

no nie mogę, bo tam z założenia same dziewczyny miały być, aby panowie wyprężali muskuła, jednego po drugim jak na zajęciach z anatomii ścięgien, no ale w moim zamyśle, panie też miały uchylać rąbka tajemnicy krótkiej spódnicy w tekstach, a jakoś ich nie widać
caroll
Posty: 388
Rejestracja: 2010-05-09, 14:51
Lokalizacja: z sąsiedztwa
Kontakt:

Post autor: caroll »

sprytne erekcjato...takie prozdrowotne ;), zdaje się, że przez agitację do zdrowego żywienia i ruchu he he he
ann13

Post autor: ann13 »

no nie, to oda do drabiny, że żaden szczebel nie hańbi, jak się odprowadza podatki;)
Awatar użytkownika
cebreiro
Posty: 275
Rejestracja: 2008-07-12, 13:24
Kontakt:

Post autor: cebreiro »

:mrgreen:
szara eminencja
mistrz

Post autor: mistrz »

no! musze cos napisac z dalekiego Sztokcholmu dla wszystkich erekcjatorow...an13 -tekscik o wysublinowanym harakterze!!!
w ustach kobiety brzmi jak delikatne pierdolniecie 5cio metrowej fali ktora byc morze cie zwali ,i niekoniecznie z nog...kurwa nie mam na tym kompie kresek nad o, pod a,i to mnie wkurwia.Kafejki w Sztokcholmie takie kompy maja ze chujowo pisza i dupy nie daja.A teraz dla was wszystkich...

chociaz jestem daleko to marze
polska dupe zobaczyc i twarze
wykozystac swa prawa reke
by oddalic od siebie te meke

bys mnie mogla spotkac za rogiem
i pobawic sie chwile chod -dogiem
tak goracym , twardym ,ze stali
ktory dupsko ci wreszcie zwali...

chociaz jestem daleko to czuje
jak mi twoja smerfetka smakuje
tak ja lize tak bardzo sie staram
ze juz prawie za chwile sie zjaram,

juz mam mokro , sperma mi kapie
prawa reka sama go lapie
i posowa go mocno uciska
tak mi trzeba polskiego pizdziska...



to tak na szybko,przepraszam za bledy,musze konczyc ..ludzie piszcie jebliwa poezje ...
ann13

Post autor: ann13 »

musiałam zacząć od najniższego poziomu, aby się wzbić, to wierszyk jest siermiężny, ale i tak jeszcze nie poszłam na całość, natomiast szwedki, to ponoć strasznie nieśmiałe są i okropnie się wstydzą



odmawiać
to nie wiem co cie tak ciągnie do naszych polskich








feministek
w beretach;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości