erekcjato przyzwyczajeń

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

Victtoria

erekcjato przyzwyczajeń

Post autor: Victtoria »

przyzwyczaiłem się do nich
było mi tak wygodnie
zawsze posłuszne
z gładką lśniącą skórą
czekały stale
a że sybaryta jestem z zamiłowania
to nie chciałem ich wyrzucać z życia

mimo że są ładniejsze
efektowniejsze
no i nowe a nowe wiadomo
pociąga nieznanym
jednak sentyment do wielu chwil
razem spędzonych
na górskich wycieczkach czy w knajpach
nie pozwalał bez skrupułów
z dnia na dzień rozstać się z moimi

































































starymi butami
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15411
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

taki odrost erekcjato nazywa sie rebusoto
nalezy do tej rodziny ale erekcjato to nie jest

jesli tekst jest zagadka a awersacja odpowiedzia - rebusoto

w erekcjato awersacja musisz zmienic tekst
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

1. masz przerwany ostatni wers
w erekcjato to co masz u góry powinno tworzyć odrębny tekst, który mógłby funkcjonować samodzielnie, gdyby odjęło się mu to co ma dole, czyli awersację

2. awersacja - zakończenie w erekcjato, odsłaniające właściwy podtekst utworu, oddzielona pustymi wersami, o tyle, aby nie była widoczna podczas czytania tekstu i nie zdradzała odwrócenia.
czyli idąc tym tropem,

3. cały czas piszesz o jakiejś rzeczy, ze skóry, wygodnej, dobrej na piesze wycieczki, w zakończeniu ujawniasz tylko, ze miałas na myśli buty, a nie pejcz do poganiania koni, czyli nie wychodzisz zakonczeniem poza tekst i nie zmieniasz jego sensu, co w tym przypadku, przy tej treści trudno byłoby zrobić, awersacją, czyli tym na dole, masz zmienić cały kontekst tego co na górze, czyli upraszczając, bez awersacji czytamy o czyms innym, a po jej odkryciu wychodzi co inne niż byliśmy pewni, ze czytamy, w erekcjato za pomocą awersacji, tworzy się jakby dwa obrazki, jeden bez awersacji, a drugi włącznie z nią, obydwa mają być inne
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11158
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

podobny temat zamieściłem wcześniej na Konkurs:

"Jestem bardzo przywiązany,
(oby zima trwała krótko!)
Z tobą przejść przez huragany,
cieszyć się, nie dawać smutkom.
Taka twoja już uroda,
nie poddam się trendom, chwilkom,
ty mi zawsze się podobasz
i chcę ciebie. Ciebie tylko!
Ten twój zapach zawsze sprawia,
że na ciebie mam pragnienie,
inne w bok wtedy odstawiam
i już chyba się nie zmienię

"

z tym że chodziło tutaj o trampki ( w awersacjI : paro trampków ), jednak z mojego tektu nie wynikało jednoznacznie, że chodzi o obuwie...
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

zabawie sie dzis w slowotworstwo i skonstruuje adekwatne okreslenie dla tego rodzaju erekcjato, bedzie to : dabelszit. prosze wymawiac z akcentem na pierwsza sylabe.
I ♥️ gacek
Victtoria

Post autor: Victtoria »

:mrgreen: ojej, dziękuję bardzo za uwagi :mrgreen: hmmm niby proste na pierwszy rzut oka to erekcjato, a jednak nie. cóż... ćwiczenie czyni mistrza, zatem będę ćwiczyć pilnie i być może będą ze mnie jeszcze ludzie :mrgreen: dobrego dnia :mrgreen:

ps cóż "z tłumu", dopiero zaczynam, przypadkiem trafiłam na erekcjato, ten się śmieje kto się śmieje ostatni, und ich pfeife auf deine Meinung i wszystkich życzliwych inaczej :) doppelscheisse z akcentem na osobę, do której się zwraca :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości