erekcjato o "nie chcem ale muszem"

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

Victtoria

erekcjato o "nie chcem ale muszem"

Post autor: Victtoria »

nie lubił pracy fizycznej
szczególnie w lecie
gdzie
na przepełnionych plażach
suche raszple wciskały
swoje małe cycki w piasek
a brzuchaci plejboje wciągali samary
aż im oczy wychodziły na wierzch
z wysiłku
zaś stare pudernice poprawiane skalpelem
udawały młódki
otarł pot z czoła i pomyślał
że na dziś fajrant
jeszcze tylko wbije ostatni gwóźdź




















































































do własnej trumny
ann13

Post autor: ann13 »

w związku z zakończeniem, to masz tyle,


nie lubił pracy fizycznej
otarł pot z czoła i pomyślał
że na dziś fajrant
jeszcze tylko wbije ostatni gwóźdź

i może na tym trzeba było zbudować tekst, a nie robić mydliny z plażowych dygresji
Victtoria

Post autor: Victtoria »

ann13 pisze:w związku z zakończeniem, to masz tyle,


nie lubił pracy fizycznej
otarł pot z czoła i pomyślał
że na dziś fajrant
jeszcze tylko wbije ostatni gwóźdź

i może na tym trzeba było zbudować tekst, a nie robić mydliny z plażowych dygresji

tjaaaa Ann13, sorry ale to nie Twoja broszka o czym piszę i czy to mydliny. interesuje mnie czy to tje, resztę zaoszczędź sobie please. czy wszyscy Polacy muszą być arganccy? wypadną Ci włoski z łonowego wzgórza, gdy życzliwiej wyrazisz opinię? próbujący pisać wiersze, czy wierszopodobne, to wrażliwcy, nie zaś gruboskóry spod budki z piwem. no wqwia mnie ta bucowatość ogólnonarodowa, odnoszę się grzecznie do ludzi, a i tak zawsze jakiś inteligenty inaczej musi na mnie swoje frustracje wylać.
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Victtoria, wyluzuj, jesteś na erekcjato.eu, nie jesteś w Polsce.
ann13

Post autor: ann13 »

victtoria, jak ci nerwy puszczają, to może ić po skierowanie na kozetkę, tam się wyżalisz, bo ja nie jestem biegła w słuchaniu o biżuterii, a jak chcesz o kołtunach, to od tych przypadłości jest fryzjer
Victtoria

Post autor: Victtoria »

ty w niczym nie jesteś biegła, tylko w dokopywaniu, a to nie sztuka, tylko barbarzyństwo. nie jesteś moją belferką, a ja twoją uczennicą, podejrzewam nawet, że mam wyższe wykształcenie, niż ty. forum bez ludzi nie istnieje, wiele w necie umarłych, odnoszę wrażenie, że boisz się konkurencji, bo zaczyna się jazda. nie martw się, nie zamierzam zajmować twojego miejsca, zatem zostaw mnie w spokoju, nie przyszłam się tu wykłócać, ani wysłuchiwać aroganckich uwag, ale nauczyć się nowego gatunku w poezji. a ty skoro nie umiesz nikogo niczego nauczyć, tylko obrzucać złośliwościami, to daruj sobie jakiekolwiek uwagi. bez odbioru, już cię nie lubię.
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Victtoria, ale ja Cię lubię. To Ci nie wystarczy?

ps. Ależ te baby są zaciekłe i wymagające. Jesu! Zlituj się nad nimi.

ps. Victtoria uspokój się, weź kilka głębszych oddechów, daj mi buzi i .....




pisz dalej erekcjato
Victtoria

Post autor: Victtoria »

jestem spokojna :mrgreen: ale jako miła się nie podobam, to będę szczera i opryskliwa, zaraz zrobię profesjonalną analizę wiersza ann13 :mrgreen:
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Victtoria, masz fajnego avatara, bardzo mi się na nim podobasz. Jesteś wyzwolona, tajemnicza i seksi. Z pewnością napiszesz zajebisty wierszyk, pisz i nie wdawaj się z tymi burakami w żadne personalne rozgrywki. To plebs! A Ty przecież nie jesteś z plebsu dlatego



tu trafiłaś


tak jak ja


hahaha


ps. Co z buzi?
ann13

Post autor: ann13 »

to nie ma żadnego znaczenia, czy mnie lubisz czy nie, nie jesteśmy na sympatia.pl, nie wiem skąd w ogóle ta uczuciowa konkluzja, po paru postach, a jeśli nie potrafisz znieść rzeczowego komentarza (a gówno się znasz na erekcjato, bo ja po paru latach, też niedokładnie, to co ty możesz wiedzieć, o ruchaniu, równocześnie deklarując chęć nauczenia się nowego gatunku w poezji, co jest dość głupią sprzecznością;) to pisz na intymnych karteczkach i pokazuj je swoim najlepiej lukrowanym koleżankom, gadki o konkurencji też mnie nie wzruszają, nie ty pierwsza i nie ostatnia, która wyjeżdża tu z urzędem patentowym, bo póki co nie wysiliłaś się jeszcze nawet na żaden interesujący tekst, cokolwiek, z nie jak leci, bez żadnego przebłysku, już nie mówię o poezji, tylko inteligencji, nie wspominając o awersacji, a już robisz z siebie urażoną księżniczkę ze spalonego teatru, tylko, że ja, kiedy tylko poczuję taką siłę, mam zamiar komentować twoje rekwizyty, a ty możesz sobie to odczytywać, że spotkałaś potwora z loch ness
ann13

Post autor: ann13 »

Victtoria pisze:jestem spokojna :mrgreen: ale jako miła się nie podobam, to będę szczera i opryskliwa, zaraz zrobię profesjonalną analizę wiersza ann13 :mrgreen:
zrób koniecznie
to typowe zachowanie trolla
ja nawet wiem jaka ona będzie ;)
Victtoria

Post autor: Victtoria »

profesjonalna ann13, profesjonalna ocena:) trollowanie jest dla frustratów, a ja jak zauważył www jestem wyluzowana. błąd inerpunkcyjny i niezrozumiałe metafory :)

[ Dodano: 2010-07-23, 21:51 ]
wwww pisze:Victtoria, masz fajnego avatara, bardzo mi się na nim podobasz. Jesteś wyzwolona, tajemnicza i seksi. Z pewnością napiszesz zajebisty wierszyk, pisz i nie wdawaj się z tymi burakami w żadne personalne rozgrywki. To plebs! A Ty przecież nie jesteś z plebsu dlatego



tu trafiłaś


tak jak ja


hahaha


ps. Co z buzi?

hahaha no kacza zupa, prawda tak blisko a ja jej nie zauważyłam :) hahahaha się tak nie spoufalaj zaraz, oo buzi, obcym nie daje :)

[ Dodano: 2010-07-23, 21:51 ]
wwww pisze:Victtoria, masz fajnego avatara, bardzo mi się na nim podobasz. Jesteś wyzwolona, tajemnicza i seksi. Z pewnością napiszesz zajebisty wierszyk, pisz i nie wdawaj się z tymi burakami w żadne personalne rozgrywki. To plebs! A Ty przecież nie jesteś z plebsu dlatego



tu trafiłaś


tak jak ja


hahaha


ps. Co z buzi?

hahaha no kacza zupa, prawda tak blisko a ja jej nie zauważyłam :) hahahaha się tak nie spoufalaj zaraz, oo buzi, obcym nie daje :)

[ Dodano: 2010-07-23, 21:53 ]
o kurde, to forum się zacina, no kiszka. jak nie znika to wkleja ponad miarę.
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Victtoria, no właśnie, jak mnie dłużej poznasz, to z pewnością nie będziesz chciała mieć ze mną nic wspólnego



tak jak Lilka!!!!


a tak, to jest choć szansa na


dobry tekst


ps. Victtoria, daj spokój z personaliami, pokaż mi coś, coś co masz w sobie najlepszego, żar i wyzwalający ogień, coś, przy czym mógłbym pełzać przed Tobą, jak powiedzmy ........




Schulz przed pantofelkiem
ann13

Post autor: ann13 »

no, strasznie jesteś
uważaj tylko, żeby ci gumka od majtek nie pękła
Victtoria

Post autor: Victtoria »

hahahaha tylko nie Schulze :mrgreen: ech, no ok, miło się gwarzyło, ale muszę w piernaty, słabowita jestem i muszę spać jak dzidziuś dużo. do miłego zatem poeci i poetessy :mrgreen:
wwww
Posty: 2581
Rejestracja: 2009-11-10, 16:24
Kontakt:

Post autor: wwww »

Victtoria? Ja też jakiś słaby jestem, chyba nie zrobimy sobie dziś



dobrze?


Może kiedyś? Kto wie, Ty dasz mi jeść, bo wiesz, ann13, zatwardziałą jest, a starych drzew, jak wiesz, siekierą nie rąbie się



tylko rżnie


spalinowym stihlem
Awatar użytkownika
pokusa
Posty: 447
Rejestracja: 2006-12-23, 15:09
Lokalizacja: się tutaj wzięłam?
Kontakt:

Post autor: pokusa »

ann, może z 5 razy przez te lata mi się zdarzyło tak w pełni przyjąć, coś napisała, a już chwilę tu jestem, ale kurwa, tym razem, to bym Ci wina polała, wódki, czy piwa, za dystans i za to, że masz rację, kopiąc neurotyczkę w raciczkę :)))

a ty, dziewczynko, zapoznaj się z biografiami poetów, a później dopiero zastrzegaj poezję dla wrażliwców i drzwi wulgarnym pijaczkom spod budki z piwem zamykaj

i na koniec: tnje
_______________










i wish i were special.
Victtoria

Post autor: Victtoria »

pokusa pisze:ann, może z 5 razy przez te lata mi się zdarzyło tak w pełni przyjąć, coś napisała, a już chwilę tu jestem, ale kurwa, tym razem, to bym Ci wina polała, wódki, czy piwa, za dystans i za to, że masz rację, kopiąc neurotyczkę w raciczkę :)))

a ty, dziewczynko, zapoznaj się z biografiami poetów, a później dopiero zastrzegaj poezję dla wrażliwców i drzwi wulgarnym pijaczkom spod budki z piwem zamykaj

i na koniec: tnje



a co ty się wcinasz do dyskusji jak stringi w tyłek mała dziewczynko? prosił cię kto? i bez inwektyw, bo to że chamstwo na forach jest ogólnie tolerowane nie oznacza, że ja pozwalam się inwektywami obrzucać. paszoł won gówniaro, skoro sama się prosisz o przaśny poczęstunek. tjaa już to widzę jak poezja niszowa jaką jest erekcjato wchodzi na salony, szczególnie z chu..mi mujami i przenośniami schizofrenicznymi jak autorzy, którzy je powymyślali. a tak na marginesie, to obrzydliwe jest to wzajemne lizanie rowków.
Awatar użytkownika
pokusa
Posty: 447
Rejestracja: 2006-12-23, 15:09
Lokalizacja: się tutaj wzięłam?
Kontakt:

Post autor: pokusa »

Brak sympatii do małych dziewczynek może świadczyć w twoim przypadku o 2 rzeczach: zdrowych odruchach seksualnych i braku instynktu macierzyńskiego. Życzę ci i pierwszego, i drugiego. Dlaczego?
Bo WRAŻLIWCY kiepsko czują się za kratkami, podczas gdy ty wrażliwcem się czujesz. Po drugie zaś: neurotyczki z dziećmi sobie nie radzą, a tym w istocie jesteś.

Pokaż mi tę inwektywę. Jedną chociaż. A później pluj jadem i równaj do mojego "bezczelnego, ah ah, podłe forum, podli ludzie, aroganccy polaczkowie, liżący rowki" poziomu.
_______________










i wish i were special.
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

erekcjato słabe, moim zdaniem... ale musze iśc po chipsy, bo lasie się w kisielu tarzają...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości