erekcjato świątecznych podarków

szlifiernia erekcjato lub dzial ostateczny dla rebusoto, tnje, pow, kawalato, w celu dokonania poprawki nalezy zwrocic sie do moderatora

Moderatorzy: Wojciech Graca, nuel

kot ka

erekcjato świątecznych podarków

Post autor: kot ka »

rzuć kielnią o maltę
chodź na pierogi
chujinkę przystroiłam
w barszczu potopiłam
długi
troska o zdrowie mamusi
zawieszona pod jemiołą
największy z prezentów
jest poczuciem winy
niespodziewany
umieściłeś
w skrytce




























bezczelnej macicy










---
liczę na to
że się dowiem
czy to erekcjato
:)
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

na pierwszy rzut oka... wydaje się... że nie... z tego podstawowego względu, że "skrytka bezczelnej macicy" jest metaforą... jednakowoż podejrzewam, że również po przekonstruowaniu tak, aby wykluczyć metaforę nadal byłby problem z zakwalifikowaniem tego jako erekcjato... a to dlatego, że tekst konsekwentnie nie prowadzi czytelnika do awersacji... awersacja nie odkrywa prawdziwego sensu tego, co powyżej niej... tak sobie myślę... mogę się mylić, albo nie rozumieć... aczkolwiek tak to widzę...
generalnie zauważyłem, że rasowego erekcjato nie da się napisać w taki sposób, że do wierszyka dokleimy awersację... taką metodą może wypalić jedno na sto... nieco lepiej wychodzi podejście "od tyłu" (nie wiem... może to kwestia głębszej penetracji)... a już wogle najlepiej to gdy temat, sposób prowadzenia teksu jak i awersacja jebną cię piorunem z nieba gdy idziesz z siatkami ze sklepu albo obcinasz paznokcie... raz mi się tak zdarzyło... i jest to uczucie lepsze niż orgazm :)
kot ka

Post autor: kot ka »

gdybyś był kobietą, po tym co tu napisałeś nt. rzekomego orgazmu, zastanawiałabym się, czy ty go aby w życiu przeżyłeś
stary, no nie wierzę, że pomysł na erekcjato może spowodować aż takie pierdolnięcie po prostu
:-P


skrytka bezczelnej macicy jest metaforą?

dobra, może to nie erekcjato, nie kłócę się, jestem kiepska w pisaniu konkretu typu haiku czy inne fiku-miku, poza tym już żadna opinia nt. moich wypocin mnie nie zdziwi po takiej - "liryka gejowska"
:-D
ann13

Post autor: ann13 »

tnje, bo masz ciąg i naturalną kolej rzeczy, czyli jest on i ona, wydają się sobie bliscy, skoro występuje choinka, pierogi, barszcz, a nawet zmartwienie związane ze zdrowiem mamusi, chyba jego, bo z takimi co się rucha raz w tygodniu tylko, albo i ze dwa, to się raczej świąt nie spędza (oni zazwyczaj mają żonki:P), czyli kiedy jest ich dwoje, co się mają ku sobie, to niekoniecznie pomiędzy nimi musi pojawić się pies, może też i mały bartuś, przynajmniej ja tak to czytam, że ona jest zapłodniona, przez to zakończenie też jest nienajlepsze, bo trzeba domniemywać co to jest ten prezent, a w awersacji powinnaś przywalić konkretem, być może i dziecko to niespodzianka, jak o nim nie myśleli, ale na pewno i na szczęście nie z punktu widzenia normalnego funkcjonowania w życiu, z tym twoim zakończeniem jest trochę tak, jakbyś wzięła lornetkę, patrzyła w jeden punkt, a potem ją odrobinę przesunęła i pokazała kawałek tego samego dalej
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

Nie żałuj że tnje, bo jest to miły prezent, podobnie jak wiersz. ;-)
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
kot ka

Post autor: kot ka »

ann:
no widzę teraz, że tnje, a tak się napaliłam:)
jednak powinnam powstrzymać swa żądzę natychmiastowego informowania gawiedzi o swym niewątpliwym geniuszu tfurczym;)
nie ma ani awersacji ani pierdolnięcia
:)

andreas:
dzięki:) co do prezentu, ja tam nie miałabym nic przeciwko, nie wiem natomiast jak peelka:)

świątecznie pozdrawiam!
ann13

Post autor: ann13 »

e tam, nie chciałam cię studzić, nie zmieszczę się w ramach czasowych, bo kiedyś zgubiłam zegarek pod prysznicem, ale za długo już nie czytałam dobrego erekcjato (a właściwie, to żadnego) i właśnie liczę na twoją awersacyjną świeżość i popęd






artystyczny:P)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości