Gackowate erekcjato

Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Gackowate erekcjato

Post autor: Gacek »

Jestem, jestem, ja was czuję,
lecz gdy lecą pizdy, chuje,
różne kurwy w moją stronę,
to się czuję zniesmaczony.
No bo czy to moja wina,
że ma taka pisanina,
taka rzewna, od serduszka,
byle dziewczę wziąć do łóżka?
Byłem tutaj dla zabawy,
ale pomyliłem działy
zamiast w pitoleniu pieprzyć,
zachciało mi się iść do wierszy.
Nie chcę kurwą być, ni chujem
dlatego nie komentuję.
Mi nie chodzi o utwory,
ale jeśli ktoś jest chory
i autora wciąż obraża,
niechaj idzie do lekarza,
chociaż (niechaj nikt nie przeczy),
z chamstwa ciężko jest wyleczyć!
Nie udaję też panienki,
na spikerii gram piosenki,
tam mi w duszy gra muzyka
dla starego sklerotyka.
Net przyjemność winien sprawiać,
śmiać, radować się, zabawiać,
odpoczywać, zastanawiać…
jednym słowem radość sprawiać
i dlatego odpoczywam
i przed chamstwem się ukrywam.
A wy moi przyjaciele,
daliście mi bardzo wiele,
dzięki waszej łagodności,
przeżywałem moc radości
że poznałem erekcjato,
(prym wśród was wiódł fobiak-tato),
tutaj żyłem, tu tworzyłem,
piękne chwile też przeżyłem,
lecz na razie odpoczywam,
piękne piosnki co dzień grywam,
słucham innych też przeboje
i na razie tam postoję.
To nie jest tekst pożegnalny
(grafomański i banalny),
to nie jest niczyja wina:
coś się kończy, coś zaczyna.
Jak napiszę ere ładne
to czasami do was wpadnę
































































po następną kurwę
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

wyjebac kurwy*
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

fobiak:)
Niegdy nie zadawałem się z kurwami i dalej nie mam takiego zamiaru.
Mam nadzieję, że one same się ukiszą we własnym syfie, albo same się ze wściekłości zagryzą...
Pozdrawiam.
Milego dnia :-)
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

przeciez ich juz nie ma
bo siedza na banach
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

margot, widze, ze wpadając tu średnio dwa razy w miesiącu (ciągniesz się za ogonem rajskiego, albo sousy) ty pierwsza jesteś do stawiania diagnoz i wysnuwania wniosków, tylko jak ci coś leży na wątrobie, to idź się wyspowiadaj do księdza, bo tu się komentuje utwory, nie autorów
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Ech ... skoro Ty możesz, ann13, to ja też pozwolę sobie na mały off top, chociaż wiem, że tu się komentuje utwory a nie komentatorów.
To Ty usunęłaś dwukrotnie moje posty w temacie: "jesienna noc" i zablokowałaś ten temat, prawda?
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Gackowate erekcjato

Post autor: Boob »

Witaj
Gacek!
Tym razem krótki koment: Jaja sobie robisz? Jesteś jednym z głównych "filarów" tego portalu. Pozdrawiam. ;-)
a tergo.
elutka

Post autor: elutka »

Gacek, Ty weź pisz normalnie i się nie wygłupiaj.
Tu chyba nie ma osoby, której się od kogoś czegoś tam nie oberwało.
Trzeba przez palce... i jak to mawiasz robić swoje.
ann13

Post autor: ann13 »

no oczywiście margot, w wierszach jestem moderatorem od urodzenia, szkoda tylko, że tak mało razy sie powtorzyłaś, miałam ochotę na więcej, bo uwielbiam robic blokady na ostatnich drogach i przybijać krzyżyki do trumny
ann13

Post autor: ann13 »

no dobra, troche poobcinałam

Jestem, jestem, ja was czuję,
lecz gdy lecą pizdy, chuje,
to się czuję zniesmaczony.
No bo czy to moja wina,
że ma taka pisanina,
taka rzewna, od serduszka,
byle dziewczę wziąć do łóżka?
Byłem tutaj dla zabawy,
ale pomyliłem działy
i miast w pitoleniu pieprzyć,-- tu jedno 'w' za duzo
zachciało mi się iść do wierszy.
Mi nie chodzi o utwory,
ale jeśli ktoś jest chory
i autora wciąż obraża,
niechaj idzie do lekarza,
chociaż (niechaj nikt nie przeczy),
z chamstwa ciężko jest wyleczyć!
Nie udaję też panienki,
na spikerii gram piosenki,
tam mi w duszy gra muzyka
dla starego sklerotyka.
Net przyjemność winien sprawiać,
śmiać, radować się, zabawiać,
odpoczywać, zastanawiać…
i dlatego odpoczywam
i przed chamstwem się ukrywam.
A wy moi przyjaciele,
daliście mi bardzo wiele,
dzięki waszej łagodności,
przeżywałem moc radości
że poznałem erekcjato,
(prym wśród was wiódł fobiak-tato),
tutaj żyłem, tu tworzyłem,
piękne chwile też przeżyłem,
lecz na razie odpoczywam,
piękne piosnki co dzień grywam,
słucham innych też przeboje
i na razie tam postoję.
To nie jest tekst pożegnalny
(grafomański i banalny),
to nie jest niczyja wina:
coś się kończy, coś zaczyna.
Jak napiszę ere ładne
to czasami do was wpadnę




















na kurwy
po kurwę
Awatar użytkownika
Dawid D.
Posty: 151
Rejestracja: 2008-06-17, 20:35
Kontakt:

hmmm

Post autor: Dawid D. »

Gacek, nie rób scen ;) to ci, co ślą, ten syf w Twoją stronę, powinni się gumować z tej strony, nie Ty. Jeśli znikniesz, myślę, że cała Twoja praca pójdzie na marne a rezygnacją z uczestniczenia w tej społeczności, dodasz tylko skrzydeł tym, którym powinno być wstyd ze swojego zachowania. Poza tym nie powinni mieć miejsca na tym forum.

pozdrówka i trzymaj fasoooon ;)
Bo gdybym wiedział, co straciłem,
nigdy bym nie myślał, że
w to wierzyłem.

Dawid D.
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

elutka, ann13, Kati.r , martaxyz, fobiak, Boob, Dawid D i inni przyzwoici autorzy i użytkownicy tego portalu.
Dzięki Wam za to, że też dostrzegliście to, iż niektórzy nie mający nic do powiedzenia jako autorzy, popisują się zwyczajnym chamstwem, aby tylko zaistnieć i zwrócić na siebie uwagę.
Osobiscie jestem chyba trochę "przeerekcjatowany" i dlatego korzystam z zasłużonego "urlopu". Jak mi się skończą "wakacje", wrócę znów do "pracy".
A tymczasem pozdrawiam Was serdecznie i ślę najlepsze nutki w Waszą stronę.
Wszystkiego dobrego :-)
Awatar użytkownika
Dawid D.
Posty: 151
Rejestracja: 2008-06-17, 20:35
Kontakt:

Post autor: Dawid D. »

mam nadzieję, że ten urlopik od ere da Ci więcej energii na jeszcze lepszy powrót ;)

pozdrówka
Bo gdybym wiedział, co straciłem,
nigdy bym nie myślał, że
w to wierzyłem.

Dawid D.
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Pomiędzy postem fobiaka i ann13 /licząc od góry - piąty/ był mój, który został usunięty. To tak już będzie zawsze? Ech ...
Gacek pisze: Dzięki Wam za to, że też dostrzegliście to, iż niektórzy nie mający nic do powiedzenia jako autorzy, popisują się zwyczajnym chamstwem, aby tylko zaistnieć i zwrócić na siebie uwagę.
I jak skomentować powyższe? Prowokacja? Manipulacja? Konfabulacja? Czy zwyczajny fałsz? Nikt nie dostrzegł tego, że użytkownik usunięty ostatnio za obrażanie Ciebie nie ma nic do powiedzenia jako autor, bo nie mógł "dostrzec" czegoś, co jest ewidentną nieprawdą. Na tym forum jest wiele jego dobrych tekstów, bogato komentowanych. /Informacja dla nowych użytkowników: Sousa7 miał przedtem nick:dean; możecie sprawdzić./
Piszesz ciągle o swoich wrogach w liczbie mnogiej. Jeżeli chodzi Ci także o mnie /chociaż nie obraziłam Cię w żadnym miejscu; także w poście, który został usunięty w tym temacie/, to moje teksty znajdowały na tym forum wielu czytelników i komentatorów. Â?atwo sprawdzić.
Nie przeczę, że pod Twoim adresem poleciały obelgi i nigdzie nie napisałam, że powinno się obrażać użytkowników na forum, ale dlaczego kłamiesz? Dlaczego próbujesz manipulować opinią użytkowników tego forum?
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
elutka

Post autor: elutka »

sousa=dean???????
no to Margot jestem szczerze wdzięczna, żeś to ujawniła
czasem dobrze znać również to drugie oblicze
i dobrze wiedzieć...!

sorrry- taki bardzo prywatny off top,
ale ... zatkało mnie!
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Gackowe erekcjato

Post autor: Boob »

Margot jeśli się nie mylę to zamieściłaś jeden post i on w dalszym ciągu jest w komentarzach powyżej.Mój następuje po Twoim. Pozdrawiam ;-)
a tergo.
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

Od dłuższego czasu wiedziałem, że autor piszący pod nickiem: sousa...1,2.3.4.5.6.7... to dean , ale ponieważ powiedziano mi to w zaufaniu, nie mogłem podać, że taki przyzwoity facet ( jakim był dean ) może mnie wyzywać w ten sposób. Ale ponieważ Margot ujawniła, kto pod nickiem sousa ukrywa swoje oblicze, więc tylko przypomnę co susa = dean miał na mój temat do powiedzenia.
Cytuję:
1. to było do ciebie, głąbie.
a teraz leć na skargę do administracji, że cię sousa przezywa.
najlepiej powtórz numer, który odwaliłeś z lilą, szmaciarzu.
czy sousa ma prawo ubliżać? tobie, gnoju, ma.
2. Ale wiesz co masz tu lepszy powód:
Jebał cię i twoje ostrzeżenia pies, skurwielu.
Pierdolnij mi od razu szóstkę.
3. Powtarzam zatem:
Jebał cię i twoje ostrzeżenia pies , skurwielu.
Szóstkę mi daj. Daj mi, kurwo, szóstkę. Nie jedynkę. Daj mi, skurwysynu, szóstkę
4. Szóstkę, kurwo, powiedziałem, szóstkę kmiocie, nie rozumiesz?

tym bardziej, że kiedyś pisał mi na PW bardzo sympatyczne teksty.
Nie wiem czy sousa-dean bedzie zachwycony, że Margot podała jego poprzedni nick....
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Dear Margot,

Your Post which you write on: "erekcjato", was delete by Administrator or Moderator.
Topic link: viewtopic.php?t=6829

Your post:

Topic: "Gackowate erekcjato"

Jej, jej, jej, ale laurkę sobie machnąłeś, Gacku. Pamiętaj, że sam prowokowałeś i manipulowałeś. Mam nadzieję, że nie tylko dla mnie jest to jasne. I nie diagnozuj ludzi poprzez internet. Tobie nikt nie napisał, że jesteś chory.
Miłego odpoczynku.


Boob, to jest treść maila informująca mnie o usunięciu mojego postu. Czy to Ci wystarczy? Zwróć uwagę na to, ze post ann13 zaczynający się od słowa: "margot" inaczej nie ma sensu. Jej post jest odpowiedzią na mój, który usunięto i który powyżej przytoczyłam.

Wiesz, Gacku, ja zawsze zakładam /dopóki nie mam wystarczających powodów, żeby sądzić inaczej/, że mój partner w dyskusji nie jest mniej inteligentny niż ja. Spróbuj zrobić to samo.
A teraz do rzeczy.
Wiele osób wiedziało, że Sousa7 to dean i dawało temu wyraz w komentarzach. Zresztą on sam, gdyby chciał to ukryć nie pisałby w łatwo rozpoznawalny dla siebie sposób, a już na pewno nie zatytułowałby żadnego z utworów zamieszczonych pod nowym nickiem: "strumieniówka". Ty także, Gacku, dawałeś w swoich komentarzach znać o tym, że wiesz kim jest Sousa7. Zresztą utwory Sousy7 spotkały się, tak jak i utwory deana, z dobrym przyjęciem użytkowników. Można to sprawdzić.
Reasumując: kłamiesz twierdząc, że usunięty użytkownik, który obraził Cię używając chamskich, wulgarnych słów, czyli Sousa7, "nie ma nic do powiedzenia jako autor". Twierdzę także, i wynika to jasno z mojego wcześniejszego wywodu, że nie zrobił tego: "aby tylko zaistnieć i zwrócić na siebie uwagę", bo po prostu potrafi dobrze pisać i nie musi, aby istnieć na jakimkolwiek forum uciekać się do obrażania jego uczestników.
Nie musisz po raz kolejny przytaczać jego wypowiedzi. Nikt nie przeczy, że zostałeś obrzucony wulgarnymi wyzwiskami. Twierdzę jedynie, że Twoje własne wypowiedzi były prowokacyjne.
Nie usprawiedliwiam chamstwa. Dostrzegam jedynie wszystkie aspekty zaistniałej sytuacji.
It is my happiness in you that you don't know me yet.
/Andrzej Partum/
elutka

Post autor: elutka »

weż też więc pod uwagę, Margot, że Sousa vel Dean ubliżył/ał nie tylko Gackowi. I cała Twoja batalia nosi znamiona jednak lekkiej stronniczości.
I szkoda, że pod nickiem Dean takowego oblicza nie ujawnił, a dopiero po zmianie image. Ale takie to już netowe prawo do bycia kameleonem. A może o odwage też tu nieco idzie...
Awatar użytkownika
Gacek
Posty: 11160
Rejestracja: 2008-01-21, 08:23
Lokalizacja: lubelszczyzna
Has thanked: 5 times
Kontakt:

Post autor: Gacek »

Margot pisze:Wiele osób wiedziało, że Sousa7 to dean i dawało temu wyraz w komentarzach. Zresztą on sam, gdyby chciał to ukryć nie pisałby w łatwo rozpoznawalny dla siebie sposób, a już na pewno nie zatytułowałby żadnego z utworów zamieszczonych pod nowym nickiem: "strumieniówka". Ty także, Gacku, dawałeś w swoich komentarzach znać o tym, że wiesz kim jest Sousa7
Tak, być może to prawda, że wiele osob wiedziało kim jest sousa.
Ja na 100% wiedziałem, kim jest sousa, gdzyż o tym powiedziała mi pewna osoba. Może i pisał w łatwo rozpoznawalny sposób ( dla kogo? Bo dla mnie nie!!! ).
Jednak nie jestem pewien, czy bylaś upowazniona ogłosic wszem i wobec kim jest sousa. Mnie, mimo że zmieszał z błotem nigdy nie przyszło do głowy, żeby pokazać tą druga twarz deana....
ann13

Post autor: ann13 »

margot, ty jeszcze długo będziesz te kluski odgrzewać?

a kogo to obchodzi, że sousa potrafi (w tym miejscu potrafił) dobrze pisać jak wali mu w dekiel i przylatuje tu rozedrgany zademonstrować frustrację podkreśloną wykwintnymi wulgaryzmami i niewiele ponad?
przychodzi niszczyć, nie budować

a swoja drogą, pisze średnio na jeżyka, jak każdy, raz lepiej, raz gorzej i nie popadałabym w kolejną skrajność, tam gdzie mowa jest o subiektywizmie, wiec ty jego twórczość możesz wynosić pod niebiosa, a gacek mieszać z błotem i to nie oznacza, że kłamie, choć jakby mi ktoś przywalił spleśniałą kurwą, za darmo, bo nie mam wilgoci w domu, to już nie chciałoby mi się zakładać różowych okularów do strumieniówek
heh, reszta to też twoje cudowne domniemania, chociaż już zdążyłaś przypiąć gackowi łatkę, bo skąd ty możesz wiedzieć po co tu przychodzi sousa, ja tam widzę, że przede wszystkim, aby popisać się, sztuką rzuconego mięsa, tylko to żaden wyczyn, kochania jest trudniejsza
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości