erekcjato, które nie wie po czyjej stronie stanąć

ann13

erekcjato, które nie wie po czyjej stronie stanąć

Post autor: ann13 »

wcześniej sobie nie uświadamiała
że nie jest sama
i że może mieć w dupie niebo, dopóki na nią nie spadło
wytykając lazurowym błękitem że jest bałwanem i nosi w sobie bagaż odpowiedzialności
(wzór na alcybiadesa, rozmowy znad krawędzi, ale tak żeby nogami nie dosięgać wieczka, dyplomację poocieraną o czarnoksięstwo, która pozwalając zabrania i inne takie bla bla bla)
kiedy on/ona delikatnie zachrobotał/ła
w dole brzucha

wtedy rzuciła palenie
najpierw wyznaczyła limit, ale diabli go wzięli
bo zapomniała, że może puścić kółka pod sufit z jednego papierosa
jak weszła do sklepu z małymi ciuszkami
i kupowała na zmianę niebieskie koszulki z różowymi gatkami
dla jasia lub małgosi

wieczorami rozpuszczała zmartwienia, stawiała ścianę z wątpliwościami i zdjęcie usg
pod obstrzałem próby, z ogórkowego wywaru wróżyła
czy będzie zdrowe i nie mogła zasnąć
przez downa, mózgowe porażenie, autyzm i poczwarki bez rąk
za to dobrze znosiła zgagę, a popołudniami
dziewiątego miesiąca bezczelnie zaglądała innym kobietom do wózków
zanim urodziła dziecko











































































































































gwałciciela
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

i od razu je przenosze tam, gdzie jego miejsce
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

Wojciech Graca pisze:ere
jak to jest erekcjato, to ja jestem Thomas Jacob Hilfiger
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

chcesz o tym podyskutować?
ann13

Post autor: ann13 »

zdecyduj się w końcu na kogoś, bo ci głowa za nogami nie nadąża, wcześniej byłeś bogiem
anty-czka
Posty: 2983
Rejestracja: 2007-02-20, 13:36
Kontakt:

Post autor: anty-czka »

Czy moglibyście mi wyjaśnić dlaczego to jest erekcjato?
Chodzi o to, że nosząc w sobie dziecko gwałciciela kobieta nie byłaby w stanie dbać o ciążę, o zaglądaniu do sklepów z dziecięcymi ciuszkami nie wspominając? Ale to przecież bardzo indywidualna sprawa.
Gdzie tkwi awersacja, bo mnie się ukryła w kontynuacji. Chciałabym zrozumieć czego nie umiałam doczytać, dlatego proszę o
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

ann13 pisze:zdecyduj się w końcu na kogoś, bo ci głowa za nogami nie nadąża, wcześniej byłeś bogiem
użytkowniku/moderatorze Ann13, moja wcześniejsza uwaga nie miała na celu deprecjonowania wartości twojego pisania, czy tym bardziej urazić cię lub sprawić przykrość
otóż, chciałem w ten sposób dać wyraz temu że nie podzielam
opinii użytkownika/moderatora Wojciech Graca co do faktu, jakoby utwór był erekcjato
pewne zabarwienie ironiczno-absurdalne (bo trzeba wiedzieć że nie tylko Thomasem Jacobem Hilfigerem nie jestem, to nawet go nigdy nie widziałem, a jedyne co mam z nim wspólnego, to posiadanie bluzy firmowanej jego nazwiskiem, co nie wątpliwie jest wyrazem moich snobistycznych zapędów, do czego, w tym miejscu, otwarcie się przyznaję) ma na celu podkreślenie stosunku do zbyt pochopnego, w moim mniemaniu, skorzystania przez użytkownika/moderatora Wojciech Graca z prerogatyw przysługujących mu z racji pełnienia funkcji użytkownika/moderatora czyli przesunięcia powyższego utworu do działu erekcjato
Wojciech Graca pisze:chcesz o tym podyskutować?
nie
ann13

Post autor: ann13 »

ja nie mogę antyczka, bo do tego erekcjato mam zbyt osobisty stosunek, co nie oznacza, że mi się przytrafiło, mogę je poczuć, (albo ktoś nie) i tego się nie da przełożyć na atomy

nie pitol rajski tylko pisz erekcjato
m_r
Posty: 532
Rejestracja: 2006-08-12, 21:07
Kontakt:

Post autor: m_r »

ja nie wiem czy podejscie, jakie ma bohaterka, do ciazy wyniklej z gwaltu jest takie oczywiste.
w powrzechnej swiadomosci panuje przekonanie i ni emowci emi ze jest inaczej ze jak gwalt to kobieta na pewno dziecka nie chce, przeciez to jeden z lepszych argumentow strony ktora opowiada sie zxa aborcja, to jakby pewnik, nikt sie temu baczniej nie przyglada, przeciez taka kobieta chyba by nie miala rowno pod sufitem.
w tym swietle takie ujecie jest niezwykle i burzy pewien stereotyp w mysleniu i w przekonaniu. Roumiem ze dla wielu z was myslacych nowatorsko i niekonwencjonalnie takie podejscie kobiety po gwalcie jest normalne a wiec w tym przypadku istotnie nie ma zaskoczenia.
dla mnie zaskoczenie bylo, bylo nowe spojrzenie na problem a teks stanowi zamknieta calosc
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

przyjmijmy, że jest zaskoczenie
nie ma jednak zmiany znaczenia utworu
u góry jest informacja o kobiecie, która jest w ciąży, po odkryciu awersacji
dowiadujemy się, że ciąża jest efektem gwałtu
i to tyle,
idąc twoim tokiem rozumowania za erekcjato można by uznać przykładowo

kocham, kocham, kocham
kocham, kocham, kocham





dupę


Tutaj analogicznie pojawia się zaskoczenie. Jak można kochać dupę?
Co nie zmienia faktu, że u góry jest dalej ten sam tekst znaczeniowo
ann13

Post autor: ann13 »

dzięki mr, bo jakoś strasznie ciężko mi się wytłumaczyć z tego tekstu pod kątem awersacji, się, ponieważ zostałam z wątpliwością, jedną, to mało powiedziane, czy w ogóle jest prawdopodobna taka zupełna akceptacja dziecka wynaturzonego zbira, padalca, zboczeńca, które jest z wymuszonych, bolących pewnie zawsze okoliczności, ale z drugiej strony nie jest niemożliwa, teraz polecę po opłotkach, bo pierwsze chrobotanie, to olśnienie, no i świat się przewraca do góry nogami, to co dopiero takie dziecko, do wyjścia;)
a poza tym życie, to nie je bajka, gdzie można przeskoczyć na drugą stronę jak już wszyscy dogorywają długo i szczęśliwie, a kontynuacją zgwałconej ciąży jest przede wszystkim jej usunięcie i nie trzeba szukać w dziennikach zabiegowych oddziałów ginekologii, bo wystarczy zapytać marcinka, czy ty byś wychowywał podrzutka swojej ukochanej zmajstrowanego przez recydywistę, który by ci go dał w prezencie pod choinkę na zawsze


razem aids?
Awatar użytkownika
Boob
Posty: 1810
Rejestracja: 2008-04-24, 11:17
Lokalizacja: opolszczyzna
Has thanked: 5 times
Been thanked: 15 times
Kontakt:

Post autor: Boob »

witaj ann ;-)
jak dla mnie napisalaś interesujący tekst. z powyższej interpretacji moich Szanownych przedmówców wynika , że nie należy go oceniać jedynie pod kątem ustalonej definicji erekcjato . w przypadku Twojego utworu należy również interpretację przełożyć na grunt światopoglądowy ( np.etyka, religia). może jako peel(ka) miałaś takie zmierzenie jeśli tak to w mojej ocenie jest to ere. pozdrawiam serdecznie
a tergo.
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

użytkowniku/moderatorze Ann13
nie dam na postawione pytanie odpowiedzi, dlatego, że jej nie znam
co więcej staram się unikać analizowania hipotetycznych patologicznych sytuacji, w których miałbym być uwikłany,
bo nie czerpię z takich rozmyślań przyjemności

czytając twój post, użytkowniku/moderatorze Ann13
nie wiedzieć czemu, a może wręcz przeciwnie, przypomniała mi się scena z filmu "Miś"
główny bohater chce wysłać telegraf do Londynu i informuje o tym pracowniczkę poczty, ta sprawdza w dokumentach i odpowiada
" Londyn, nie ma takiego miasta, jest Lądek, Lądek Zdrój, ale Londynu nie ma"
na co Ryś podpowiada, że to za granicą
pracowniczka poczty wstaje poddenerwowana i krzyczy
"trzeba było tak od razu mówić, teraz ja muszę tego poszukać, gdzie to jest, gdzie to leży" i odchodzi w sobie znanym kierunku, w domyśle w poszukiwaniu dokumentów, dzięki którym zlokalizuje tajemnicze miasto

uzmysłówmy sobie użytkowniku/moderatorze Ann13, że niezależnie od tego czy moja odpowiedź na twoje pytanie będzie twierdząca, czy przecząca, nie ma to wpływu na ocenę danego utworu z punktu widzenia jego zgodności z istotą erekcjato
ann13

Post autor: ann13 »

tu jest opis gwałtu, moim zdaniem jeszcze zbyt suchy, bo najwięcej rzeczy, w trakcie i później dzieje się w głowie, nie poniżej pasa http://www.portalsukcesu.pl/?category,show,22625, może warto przypomnieć, bo odnoszę wrażenie, że niektórzy myślą, że to miłe wyjście na grzyby i jeszcze przyjemniejszy powrót ze słodką kinder niespodzianką

no widzisz rajski rzeczywistość, a właściwie, to tylko próba jej podsadzenia tobie pod opiekę, uczucie i listę płac od razu zrobiła z ciebie Thomasa Jacoba Hilfigera
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

pierdolę taką rzeczywistość
nikogo nie zgwałciłem, zgwałcił nie zamierzam i liczę też na to, że nikt mnie zgwałcić nie planuje
ann13

Post autor: ann13 »

nie wiem boob, czy religia i etyka mają coś do powiedzenia jak kobieta jest otwartą raną i robi co musi, a nawet powinna, słuchać tylko siebie, z drugiej strony to niemożliwe, bo nikt jej nie da 3 lat, aby wydobrzała z obrzydzenia, poniżenia, upokorzenia, strachu, odrzucenia i zaczęła patrzeć z odległości, bo w kontekście góry tego erekcjato ma tylko moment na podjecie decyzji i też nie wiadomo, czy nie będąc sobą, tylko w maglinie i nieprzytomna tę górę w porę zauważy i to mi się wydaje najbardziej możliwą przyczyną donoszenia takiej ciąży

[ Dodano: 2009-11-03, 19:52 ]
marcinku, twój czubek nosa jest już dłuższy od twojej stópki w rozmiarze 45, pisałam o twojej narzeczonej, ale nawet jej nie możesz przyjąć do wiadomości, a co dopiero jakbyś ją musiał głaskać po nie swoim brzuszku
Wojciech Graca
Posty: 3473
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

Wiele juz napisano, ja dodam jedynie, ze zrobilem co zrobilem, poniewaz tresc mnie uchwicila w ten sposob, ze ciaza to bylo tylko dla mnie jakies tam odlegle tlo, bo na pierwszy plan wysuwala sie kobieta, z mojego punktu widzenia, jakas taka a fe, z ktora ja nie chcialbym miec nic wspolnego, a tym bardziej dziecko. Nastepnie przechodzi metamorfoze i ja juz w tym miejscu przestaje ja demonizowac i dostrzegam jakies przeswity i w koncu M A T K E w tej kobiecie. Wg mnie to nie jest erekcjato o ciazy, tylko o anielicy ktora zgwalcil szatan :D, a cenie sobie w tekscie portret psychologiczny czlowieka. Bo tak szczerze piszac niewiele N O W O C Z E S N Y C H kobiet ma na tyle serca by nie pozbawiac zycia malenstw.
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

ann13 pisze: marcinku, twój czubek nosa jest już dłuższy od twojej stópki w rozmiarze 45, pisałam o twojej narzeczonej, ale nawet jej nie możesz przyjąć do wiadomości, a co dopiero jakbyś ją musiał głaskać po nie swoim brzuszku

twoje wyobrażenia, co do długości moich organów są mocno przesadzone, zawiodę cię jest ani długi ani krótki (według opinii znawczyń w sam raz)
co więcej jest prosty, a więc, co istotne, ergonomiczny
m_r
Posty: 532
Rejestracja: 2006-08-12, 21:07
Kontakt:

Post autor: m_r »

czy w ogóle jest prawdopodobna taka zupe³na akceptacja dziecka wynaturzonego zbira, padalca, zboczeñca, które jest z wymuszonych, bol±cych pewnie zawsze okoliczno¶ci

no wlasnie, a jesli gwalci np pan maz ? o ile w ogole gwalt w malzenstwie jest mozliwy. ile to takich dzieci sie poczelo po pijaku np, pewnie wiele, i co poczely ich matki? urodzily
odwrocenia tekstu nie ma, faktycznie, ale ten tekst i tak ma erekcyjny wymiar i erekcyjnego ducha :)

aha no i pisze sie powszechny, nie wiem czemu wy robicie takie bledy ortograficzne :)
Marika1

Post autor: Marika1 »

Dziecko to osobna dusza, osobny człowiek. Nawet jak nosi cechy rodziców to osobny byt, osobny los. Od samego początku nie jest niczyją własnością. Myślę , powiem wręcz że wiem to z doświadczenia że człowiek nie ma wpływu na śmierć i życie-jakkolwiek to paradoksalnie i magicznie brzmi.Nie zależą
y to od niego...Ann za jakiś czas wioząc w wózeczku ślicznego Jasia...albo Małgosię będziesz się śmiała że taka myśl w ogóle przeszła Ci przez głowę.Dziecko pochodzące z gwałtu nie jest kochane mniej,nawet bardziej.Ann trzymaj się i nie słuchaj komentarzy Wojciecha Gracy ;)
ann13

Post autor: ann13 »

nie robię specjalizacji z genetyki i jej wpływu na ukształtowanie terenu, to też mi się myśli jak tobie marika

pomyliłaś mnie z peelką, chyba, ale obrazek przewiezionej małgosi po kocich łbach mi się podoba;)
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

I gdzie tu niby jest erekcjato? Choćby owo dziecko było spłodzone przez kozła, czy belzebuba dalej chodzi o dziecko - od początku do końca. Można by jeszcze przymknąć oko, gdyby ludzka psychika w strukturze i obsłudze przypominała suchy, prosty jak drut, patyk - wtedy rzeczywiście znalazłoby się usprawiedliwienie dla jednego jedynego ubogiego założenia: to dziecko gwałciciela, ona o nim nie powinna cieplej myśleć, wręcz nie może! Nie może odczuwać macierzyńskiego instynktu, troski, nie może!
Ale, chociaż najwyraźniej niektórym tak właśnie się wy_daje, ludzka psychika, na szczęście, suchym patykiem nie jest.
Cóż zaskakującego w tym, że ciężarna (w wyniku gwałtu) kobieta snuje się po sklepach z dziecięcymi ciuszkami, rzuca palenie i zagląda innym matkom do wózków?
Nic zaskakującego, bo zachowuje się tak wiele kobiet w podobnej sytuacji. Ludzie są różni. Jedna kobieta znienawidzi owoc gwałtu, inna go pokocha - od razu, bezkrytycznie, chwytając się tego faktu, niczym tonący brzytwy; albo powoli, z bólem, walcząc sama ze sobą i z traumą, która ciąży towarzyszy.
Toteż erekcjato z tego żadne.

[ Dodano: 2010-01-24, 14:53 ]
A jeśli z kolei nawet nie o budzenie się cieplejszych uczuć chodzi, czy dochodzenie do głosu macierzyńskiego instynktu, to tym bardziej nic erekcyjnego tu nie dostrzegam. Ot taki bieg na przełaj przez kolejne tygodnie ciąży i na koniec wielkie mi halo spod trzepaka: bo ta Kaśka to się za_ciążyła z gwałcicielem.
ann13

Post autor: ann13 »

"Cóż zaskakującego w tym, że ciężarna (w wyniku gwałtu) kobieta snuje się po sklepach z dziecięcymi ciuszkami, rzuca palenie i zagląda innym matkom do wózków?
Nic zaskakującego, bo zachowuje się tak wiele kobiet w podobnej sytuacji"


na pewno nic, i na na pewno ty doskonale o tym wiesz, najlepiej, bo byłaś już 20 razy zgwałcona i masz 5 wymuszonych na tobie dzieci, które kochasz po równo, w związku z tym możesz mieć absolutne przekonanie, że to nic takiego kochać dziecko zwyrodniałego zboczeńca, (ponieważ przeczytałaś w poradniku dla przyszłych mam, że dzieci są niczemu niewinne) już w ciąży i chodzić radośnie po sklepach w poszukiwaniu dla niego wyprawki, mając pod powiekami obraz, jak jego ojciec cię wielokrotnie poniżył



uff, wojciechu, jak to dobrze, że ty przesuwałeś to erekcjato :-P
m_r
Posty: 532
Rejestracja: 2006-08-12, 21:07
Kontakt:

Post autor: m_r »

ludzka psychika moze nie jest prosta jak drut ale podlega pewnym mechanizmom prawom etapom
charakteryzuje sie jak sama zauwazylas pewna struktura. sa to w miare uniwersalne czynniki, ktorym podlega ludzka psyche.
Nie latwo jest je pokonac :)
moim zdaniem wlasnie kobieta ukazana w erekcjato cos takiego zrobi rodzac dziecko gwalciciela. przelamie ona swoje umocowania psychiczne i zrobi cos o czym sie naqwet polskiemu ustawodawcy nie snilo ( przypominam ze Ustawa o planowaniu rodziny itd...
mowi o dopuszcalnosci aborcji tylko w paru przypadkach a jenym znich jest uzasadnione podejrzenie ze ciaza jest wynikime gwaltu.


Tak sie zachowuje wiele kobiet ?? a na jakim ty swiecie zyjesz bo chyba nie na naszym :))
ile znasz takich kobiet ktore swiadomie urodzily w wyniku gwaltu - jedna ?
podejrzewamn ze zyjesz w jakiejs basniowej krainie, gdzie kobiety spolkuja z kozlami rodzac malutkie zadowolone fauniatka :))
ann13

Post autor: ann13 »

dla uzupełnienia tej trzepakowej sielanki, pełne szkło, a jak takie dziecko podrośnie, być może otoczone miłością matki i zapyta, mamo, a kto to był mój tata, kim był, to też można z tego zrobić przypowiastkę o kaście, niewielkie halo i powiedzieć, no to poszukiwany przez policę gwałciciel, ale nie martw się, już siedzi, oj synku, nie dramatyzuj i nie bądź zaskoczony, przecież wiele dzieci takich tatusiów ma, i tyle starczy?
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

w normalnych malzenstwach takie sytuacje zdarzaja sie dosc czesto, tak rodzi sie duzo dzieci, o tym sie nie mowi
bo na zachodzie nieladnie sie skarzyc a w polsce ksieza wbijaja juz dziewczynkom do glowek, ze to bedzie jej powinnoscia, czy z tego powodu musi sie skrobac trudno powiedziec bo to oznaczaloby, ze nasza wiedza jest nieograniczona, ze jestesmy wrozbitami, prorokami
i wiemy, ze taki skurwysyn sie urodzi

[ Dodano: 2010-01-24, 17:27 ]
tje bo jest ukazany tragizm
dajcie zyc grabarzom
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

ann13 pisze:na pewno nic, i na na pewno ty doskonale o tym wiesz, najlepiej, bo byłaś już 20 razy zgwałcona i masz 5 wymuszonych na tobie dzieci, które kochasz po równo, w związku z tym możesz mieć absolutne przekonanie, że to nic takiego kochać dziecko zwyrodniałego zboczeńca, (ponieważ przeczytałaś w poradniku dla przyszłych mam, że dzieci są niczemu niewinne)
Kolejne wynurzenia domorosłej pani psychol_og na temat komentującego.

Ale pomijając debilne przytyki - jak napisałam w pierwszym poście - ludzie są różni i różnie reagują. A ponieważ oczy jeszcze mi nie zarosły, uszy nie zasrały się zaściankowymi przekonaniami z jednego podwórka, to wiem, że: jedna kobieta znienawidzi owoc gwałtu, inna go pokocha - od razu, bezkrytycznie, chwytając się tego faktu, niczym tonący brzytwy; albo pokocha powoli, z bólem, walcząc sama ze sobą i z traumą, która ciąży towarzyszy. I ponieważ tak właśnie w życiu się dzieje, i ja mam tego świadomość, to dla mnie żadne erekcjato.
ann13 pisze:dla uzupełnienia tej trzepakowej sielanki, pełne szkło, a jak takie dziecko podrośnie, być może otoczone miłością matki i zapyta, mamo, a kto to był mój tata, kim był, to też można z tego zrobić przypowiastkę o kaście, niewielkie halo i powiedzieć, no to poszukiwany przez policę gwałciciel, ale nie martw się, już siedzi, oj synku, nie dramatyzuj i nie bądź zaskoczony, przecież wiele dzieci takich tatusiów ma, i tyle starczy?


Trzepakowa sielanka dot. tylko i wyłącznie twojej twór_czości. Stanowiła komentarz do po_wyższego pseudo-erekcjata - ale rozumiem, że akurat ty nie zrozumiałaś komentu o biegu na przełaj przez kolejne tygodnie ciąży. Bo tylko tyle jest w tym u_tworze - bieg na przełaj z gwałcicielem na ogonie. Ot taka właśnie trzepakowa historyjka, próbująca nieduolnie sobie poradzić z przedstawieniem ludzkiej tragedii.
m_r pisze:Tak sie zachowuje wiele kobiet ?? a na jakim ty swiecie zyjesz bo chyba nie na naszym :))
Być może nie na waszym. Bo ze względu na wykonywany zawód (w przeciwieństwie do was, jak mniemam) niemal cyklicznie mam do czynienia z tatusiami pierdolącymi córki, bo naj_wyższy czas, żeby zastąpiły oziębłe mamusie, z pijaczkami, którzy ledwo trzymają się na nogach, ale mają w sobie jeszcze tyle werwy, żeby na 3 promilach atakować (chłechłe) stację benzynową z pięcioma nożami w kieszaniach. Miewam wątpliwą przyjemność z miłymi chłopcami spod sklepu, którzy dla 3 tys. zł rozpierdalają niewielkim młotkiem głowy trzech staruszek, rozmawiam z żonami, które przez całe życie słyszą: jesteś głupią kurwą do jebania i wierzą w to głęboko, bo przez całe życie nikt nigdy nie potraktował ich inaczej, jak tylko głupią kurwę do jebania i popielniczkę do gaszenia kiepów i tak dalej, dalej i dalej.

I zdaje się, że chyba właśnie dlatego, że żyję sobie na co dzień z takim światem baśni, z daleka od teorii i wyobrażeń, co jest kosmicznie trudne, a co banalnie łatwe dla pani x, y, czy z, nie jest dla mnie zaskoczeniem miłość matki do dziecka gwałciciela. Bo mam okazję w praktyce obserwować przeróżne ludzkie reakcję. I nigdy w życiu nie sprzedałabym bzdury: och boże, miłość matki do dziecka gwałciciela, no qrka wodna, no na moje różowe paznokietki, które sobie właśnie wstrząsające erekcyjne historyjki wymyślają,no miłość taka nie jest praktycznie możliwa i dlatego tje.

Dla mnie TNJE, doświadczeni psycho_anal_itycy, których tak bardzo zaskakują reakcje gwałconych kobiet, a za rzeczywistość przyjmują obiegowe teorie.

[ Dodano: 2010-01-24, 20:04 ]
fobiak pisze:tje bo jest ukazany tragizm
Zajebista argumentacja - to jest pies, bo wabi się Lolek.
ann13

Post autor: ann13 »

wiesz co, nigdy bym nie chciała żeby moją rodziną zajmowała się taka suchotnica z opieki społecznej jak ty
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15414
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

santa nie wiem czy musze argumetowac
gwalt jest pogwalceniem, przemoca wiec jest tragiczny sam w sobie, tego tragizmu nie widac az do awersacji
po niej zastanawiasz sie co ta kobieta ma w glowie i dlaczego sie tak zachowuje
nie zgodze sie z tym, ze gwalt jest przyjemnoscia
masochizm myli sie tobie z gwaltem czyli bolem i odrzuceniem
dajcie zyc grabarzom
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

sorry ale piszecie tak jakby w erekcjato awersacja musiała koniecznie przekreślać treść przed nią , a przecież samo przedstawienie jakiegoś faktu w świetle, które jest niecodzienne, nie jest normą może być już przecież erekcyjne

dla mnie jest to rasowe erekcjato, ale nie dlatego, że ukazuje tragizm kobiety lub że to jakiś nadludzki wyczyn urodzić wychować i troszczyć się o "bękarta" z gwałtu, ale dlatego że awersacja uwypukla w tym przypadku siłę instynktu macierzyńskiego, siłę biologii versus kultury

[ Dodano: 2010-01-25, 00:02 ]
złej metafory urzyłam bo macierzynstwo wpisane jest w kulturę a ojcostwo jest forma przetrwania , w kazdym razie idzie o punkt widzenia

[ Dodano: 2010-01-25, 00:03 ]
ż

[ Dodano: 2010-01-25, 00:03 ]
ż

[ Dodano: 2010-01-25, 00:03 ]
ż

[ Dodano: 2010-01-25, 00:09 ]
perspektywę
m_r
Posty: 532
Rejestracja: 2006-08-12, 21:07
Kontakt:

Post autor: m_r »

hm, pelne szklo, to ty jestes albo jakas socjalna, albo kuratorka, albo pracujesz w prewencji :)
ale cos mi tu nie pasuje, nie mowila bys wtedy o swojej robocie z takim przejeciem, mysle ze masz po prostu mozliwosc spotkania od czasu do czasu takie niegrzeczne aspoleczne jednostki, albo sa to twoje poczatki, a moze jestes sledczy albo prokurator, ale nie wydaje mi sie :)

tak czy siak, sama widzisz jakie sa realia

[ Added: 2010-01-25, 17:45 ]
m_r pisze:hm, pelne szklo, to ty jestes albo jakas socjalna, albo kuratorka, albo pracujesz w prewencji :)
ale cos mi tu nie pasuje, nie mowila bys wtedy o swojej robocie z takim przejeciem, mysle ze masz po prostu mozliwosc spotkania od czasu do czasu takie niegrzeczne aspoleczne jednostki, albo sa to twoje poczatki, a moze jestes sledczy albo prokurator, ale nie wydaje mi sie :)

tak czy siak, sama widzisz jakie sa realia
a wlasnie jaka jest bardziej prawodpodobna reakcja gwalconej kobiety : bierze noz i przejezdza gwalcicielowi po brzuszku czy mowi mu - opamietaj sie czlowieku, albo sie wez normalnie przytul, ?

[ Added: 2010-01-25, 17:46 ]
a wlasnie jaka jest bardziej prawodpodobna reakcja gwalconej kobiety : bierze noz i przejezdza gwalcicielowi po brzuszku czy mowi mu - opamietaj sie czlowieku, albo sie wez normalnie przytul, ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości