erekcjato rozstań i powrotów

dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

erekcjato rozstań i powrotów

Post autor: dean »

który to już raz wracam do ciebie
smutnej i pokonanej wciąż wierząc
że potrafisz wybaczyć otulić swym ciepłem
od bulwaru po redłowo i dalej lasami witomina
wszędzie już tylko zima

zawsze tyle podniesień co upadków
i wiary że warto łzę uronić ze wzruszenia
walczyć każdego dnia o ciebie piękną i dostojną
w aurze deszczem pachnącej
w palącym słońcu sierpnia

choćby czas nas rozłączył
wciąż będą wracać nocami wspomnienia
gdy nad ranem dumny i pijany
tylko ty we mnie ja w tobie


























Arko Gdynia
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Pewnie to subiektywne ale także niemożliwe do zweryfikowania ....
Krótko mówiąc, od dawna żyję w przekonaniu, że tak nieustająco oddanych i wiernych kibiców jakich ma Arka Gdynia, nie ma żaden inny klub w Polsce. To najprawdziwsza miłość jest.

A to na pewno erekcjato jest i basta. :)
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

http://www.youtube.com/watch?v=VAmUGROf ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=VcjPfYxT ... re=related
i jeszcze Rychu Peja z Lecha Poznań:
http://www.youtube.com/watch?v=c6cNu_eP ... re=related
:) :) :)

yeah, to takie okazyjne erekcjato... jutro pierwszy mecz na nowym stadionie...
a za tydzień rozniesiemy naszego odwiecznego wroga - Wisłę Kraków ;P
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Możesz podać dokładną datę i godzinę meczu?
Pobędę /"duchowo"/ z kibicami Arki a potem opowiem na ere o tym, co się działo w Krakowie.
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

25.02.2011, godz. 20:00
a cóż może się wtedy dziać w Krakowie?
płacz i zgrzytanie zębów ;P
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Jasne.

Widzisz, Kraków jest podzielony na wiernych i stałych kibiców Wisły i równie wiernych i stałych kibiców Cracovii. Stadiony obu klubów znajdują się zresztą dość blisko siebie. Ciekawi mnie, czy w takich chwilach jak ta, o której gadamy, rodzi się jakaś więź między nimi.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

o matko, majac jeszcze przed oczyma final lecha te ruje i porobstwo, ruchy frykcyjne dokonywane na maskach przesuwajacych z wolna samochodow, salwy pawi oddawane tu i owdzie, zgniecione pod ciezarem kilkunastu kibicow chcacych z gory zobaczyc uklony swej ukochanej druzyny karoserie i ogolne radosne zezwierzecenie , ten subtelny i romantyczny tekst wydaje sie szczegolnie zabawny...zas cracovia nienawidzi sie z wisla na tyle ze brata sie i czuje wiez li tylko z jej wrogami czy to lechem czy arka, i na pewno jej kibice cieszyli sie wczoraj niezmiernie z lomotu wyrzadzonego portugalskiej bradze
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

Margot, no wiem, wiem...
Arka-Lech-Cracovia to Wielka Triada... dlatego jestem pewien, że fani Cracovii będą kibicować Arce... podobnie jest gdy gramy z Legią - wtedy kibice Polonii liczą na nasze zwycięstwo...
ze mnie to raczej marny kibol, ale lubię atmosferę stadionu... włączają mi się trybalne jazdy...

heheh, lilka... dusza kibica kryje przeogromne pokłady czułości... tylko często nie znajduje ten romantyzm innego ujścia jak porzyganie się komuś na maskę ;P
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

dziwnym trafem potrafie sobie to wyobrazic ;p
robert kobryń

Post autor: robert kobryń »

jestem za Lechią, bo lubię barwy biało-zielone
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

wyobrazic twoje trybalne jazdy nie czyjes rzyganie * bo jakos niefortunnie przeedytowales posta
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1291
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

dean pisze: ze mnie to raczej marny kibol,
A ze mnie, jak się okazało w powyższym kontekście, żaden.
Może, oprócz prawdziwych kibiców, są jeszcze zwyczajni sympatycy myślący trochę innymi kategoriami?

[ Added: 2011-02-18, 19:53 ]
dean pisze: dusza kibica kryje przeogromne pokłady czułości...
Kilka lat temu, w Słupsku, po meczu koszykówki, policjant zapałował na śmierć Przemka Czaję, kilkunastoletniego chłopaka, bo ten przechodził przez jezdnię przy czerwonym świetle. Potem przyjechali do miasta kibice z różnych klubów w Polsce, były tzw. zamieszki uliczne, potem był pogrzeb Przemka, na którym były ogromne tłumy kibiców rozpościerających szaliki w swoich barwach klubowych jak sztandary.
A potem przyszło lato. Jak zwykle robiłam zdjęcia pamiątkowe grupom kolonistów i harcerzy. Niedaleko morza w Jarosławcu od dawna mają swoje letnie bazy harcerze z Łodzi. Ustawiam do zdjęcia kilkudziesięcioosobową grupę na takim zgrupowaniu obozowym, co zajmuje trochę czasu, pogadujemy sobie i nagle kilku chłopaków wykrzykuje: - Pani jest ze Słupska?- i znikają w namiotach. Po chwili wracają na miejsce i rozpościerają ponad głowami kilka szalików z napisem: WIDZEW. Instruktorzy /czyli dorośli/ próbują protestować. Chłopaki na to, patrząc mi poważnie w oczy : -Ta pani wie. Wzruszenie jak sukinkot. Mówię do opiekunów, że tak jest dobrze, będzie świetne zdjęcie.
jaskir
Posty: 208
Rejestracja: 2009-08-07, 14:13
Kontakt:

Post autor: jaskir »

jak na wynurzenia kibica zbyt patetyczne; w istocie zaiste nie dostrzegam tu prawdziwości narracji
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

mecz jak mecz... patałachy... ale stadion robui wrażenie... przypomina trochę stadiony angielskie... no, może raczej szkockie, bo nie tak duży... ale widownia jest bardzo blisko płyty boiska i bramkarz czuje oddech kibiców na karku...

jaskir, gdybym napisał to językiem, którym posługują się kibole, to ten tekst nawet nie otarłby się o erekcjato...

[ Dodano: 2011-02-25, 22:30 ]
Ech... W ostatniej minucie...
kot ka

Post autor: kot ka »

tje
w dodatku jak u Poniedzielskiego :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości