Erekcjato prośby

roxy.mjuzik

Erekcjato prośby

Post autor: roxy.mjuzik »

a ty mnie do zimnej kostnicy zabierz
rozbieraj powoli, w spiekocie ciała, żarze ogromnym, okiełznaj
w dłonie uchwyć serce moje, łzą skrapiaj, nie przebudź ze snu

pokaż mi mocą swą tajemną, czeluście mego ciała nieprzebyte
tętnice i żyły niegdyś gorejące, mięśnie niegdyś sprężyste
jak kochanków języki splątane rozkoszą, obłaskaw
wodą przejrzystą włosy jak łany zbóż uczesz, ukołysz
usta dotknięciem ust zamknij ponad krwi strumieniem, pochyl miłością





















































































































































































































































































































































tato
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

Piękne, lecz nie ere.
To naturalna rola nieszczęsnego ojca.
Pozdr.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
roxy.mjuzik

u licha

Post autor: roxy.mjuzik »

Ech, chciałam dać inną awersację...ale pomyślałam, że skoro tekst przywołuje na myśl, parę kochanków lub martwą kobietę i lekarza przeprowadzającego sekcję zwłok, przeciętnemu czytelnikowi-śmiertelnikowi nie przyjdzie do głowy, że tym jegomościem może być - u licha jasnego - tatuś. Nie wiem, jak was, ale mnie takie zakończenie szokuje.

; )
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

moim zdaniem tje
rola ojca nie polega na tym aby gasic rozpalona corke

[ Dodano: 2012-01-15, 20:49 ]
jesli mialoby sie cokokolwiek skojarzyc cokolwiek ze smiercia
to ja tu widze smierc ale tylko mala
dajcie zyc grabarzom
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

nawet jeśli tje, to powybrzydzam, że temat i chwyt kazirodczy na awersacji - oklepany z każdej strony... fobiak napisał takich ere z osiem w porywach do piętnastu, ann - nie mniej niż pięć... reszta towarzystwa - łącznie pewnie ze dwadzieścia... żeby chociaż tekst w jakiś znaczący sposób nowatorsko podchodził do sekcji "bierz mnie"... moim skromnym - kefa...
ann13

Post autor: ann13 »

ej dean:P)
ja rzadko kiedy chodzę na łatwiznę, może z raz mi się zdarzyła (w temacie ojciec córka, choć jak to pisze, to zdaje mi się że jednak ani razu) ale stanowczo protestuję przeciwko pięciokrotnosci:P)
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

no cóż, następnym razem zakryje nick, żeby mięć obiektywne komentarze
ann13

Post autor: ann13 »

ojciec z córką jest na tyle obrzydliwy i nienormalny, że nie sądzę, abym miała aż taką powtarzalność, bo jakoś tak nie przypominam sobie, abym w erekcjato musiała pobłyskiwać zwyrodnieniem
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

aczkolwiek zbierając to co zbierania warte...
tekst piękny i w dodatku tje
ann13

Post autor: ann13 »

owszem roksi tje erekcjato, ale bardzo marne, awersacja powtórzona już tyle razy że powinna wylądowac na śmietniku, a tekst ładny, tyle ze dla tej awersacji, zmarnowany
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

ann - nie marudź - erekcjato samo w sobie stanowi pożywkę bakteryjną, dobre erekcjato to zwyrodnienie

zapytaj fobiaka, to ciPo wie...
ann13

Post autor: ann13 »

w przeciwieństwie do ciebie roksi, nie mam autorytetów, ale w zamian mam tylko swój rozum, do dyspozycji, który mi mówi, że jeśli piszesz, ze dobre erekcjato to zwyrodnienie, to się ośmieszasz
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

Erekcjato nie jest marne, po prostu nick nie ten, poza tym ten portal przeżuł już wszystko co było możliwe do przeżucia. Przy was nawet sam Gałczyński by popuścił... ze śmiechu.

Na szczęście ten portal to nie koniec świata, a ludzie na tym portalu to nie do końca same zakute pały.

ech życie ; )
ann13

Post autor: ann13 »

pocieszaj się dalej
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

Ann, to ty się ośmieszasz, zachowując się od czasu do czasu (podejrzewam, że w okresie napięcia przedmiesiączkowego), jak jakaś moja niedogotowana rywalka.
Spokojnie, męża ci nie zabrałam















































































































































































































































































jeszcze
ann13

Post autor: ann13 »

roksi, twoje przywiązanie do chłopów, jest żenujące, a gdzie ty jesteś roksi mjuzik, no gdzie?
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

kochana, bo drugiej tak wiernej suki, jak ja nie ma, na tym najpiękniejszym ze światów

czy ja ci ciągle muszę tłumaczyć to samo
że słowo to taka materia bezwzględna, o którą się rozbija wszystko i którą się kruszy najbardziej zatwardziałe serca i dupy

dla jednych to zabawa, dla drugich katorżnicza praca
ann13

Post autor: ann13 »

kochaną zarezerwuj sobie dla przyjaciółki, ja jestem obca, a co za tym idzie, słowa nie można nadużywać, bo wtedy jest nic nie warte, czyli za jednym zamachem odniosłam się do środkowej części, natomiast jak ty jesteś wierna, to może zainteresuje jakiegoś faceta, najlepiej oko w oko, bo osobiście, to czuję się niezręcznie, czytając tego typu twoje wynurzenia, po pierwsze dlatego, że nic mnie to nie obchodzi, po drugie mam refleksje na ten temat i to niekoniecznie jest zaleta, po trzecie, bo nie znasz wszystkich kobiet świata, aby móc tak powiedzieć, czyli to jest bzdura

[ Dodano: 2012-01-15, 22:29 ]
dodam jeszcze, ponieważ mam spore doświadczenie z sukami, że suki nawet nie pamiętają kto był ojcem, wiec dodatkowo nie wiem o czym mówisz, bo jeśli o sobie, to jakoś nie mogę się z tobą zintegrować, pewnie dlatego, że nie jestem suką
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

ponieważ też jestem kobietą i w dodatku mężczyzną proponuję swoje trzy grosze:
1 (słownie jeden) dla Roksy za odwagę, nieskrywane tentegodencje rozwojowe, dobre chęci oraz pewnego rodzaju urodę skrępowaną brakiem wolności oraz świeżość i niedojrzałość (uwielbiam takie szybkie nieskoordynowane ruchy co do których ruszający się ma pewność ale nie ma lustra) inaczej mówiąc cieszę się że żujesz z innymi
1 (słownie drugi) dla Anki za cierpliwość i chęć dzielenia się doświadczeniami, za wagę do słów i za znaczenie pomiędzy nimi skrzętnie ukryte chusteczką z dziurą - wspaniale czytać twoje opinie i jak się nakręcasz szkoda że pożywki tak mało
1 (słownie trzeci) zachowam dla siebie (do wybranej przeze mnie fontanny)
sineira

Post autor: sineira »

Prośba o wyspy szczęśliwe
"A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj
ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.

Pokaż mi wody ogromne i wody ciche,
rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych,
dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul,
myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością."
K. I. Gałczyński
ech...
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

"VIII
Ze wszystkich kobiet świata najpiękniejsza jest noc
."

K. I. Gałczyński
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

tekst to dobra przerobka
ale nie plagiat
ech...
zapomnialem, ze roxi kocha galczynskiego
dajcie zyc grabarzom
remik
Posty: 1040
Rejestracja: 2008-04-18, 23:25
Lokalizacja: Stankowice
Kontakt:

Post autor: remik »

andreas43 pisze:"VIII
Ze wszystkich kobiet świata najpiękniejsza jest noc
."

K. I. Gałczyński
więc jesteśmy zanurzeni w babie? od której strony? językiem?
roxy.mjuzik

Wielka Erekcja

Post autor: roxy.mjuzik »

...a statystyki jedna Wielka Erekcja

PS. ...a co do tematyki - zdaniem niektórych mądralińskich pyskaczy - oklepanej, ech życie, tacy poeci, a nie wiedzą, że w literaturze i poezji wszystko już było i po to one, by odsłaniać prawdy znane i te wymykające się ludzkiemu szkiełku i oku..., nawet taki tylko Gałczyński (średniej jakości pisarzyna) miał świadomość, że ponad Wyspy Szczęśliwe nie wzleci - dlatego pisał, pisał i pisał...

------
Teatrzyk Zielona Gęś ma zaszczyt przedstawić:

"Śmierć w kawiarni"

Gość
Jaką macie kawę?

Kelnerka
Jest zwyczajna, następnie szatan, czyli podwójnie wzmocniona, oraz lucyfer, czyli poczwórnie wzmocniona. Jaką kawą można panu służyć, panie dyrektorze?

Gość
z determinacją Lucyfer wypija lucyfera i natychmiast umiera (Komentarz psychologiczny. Serce, które ukochało tyle, serce wcielone, można powiedzieć: serce serc, cor cordium itp. nie wytrzymało, jak widać, porcji kawy poczwórnie wzmocnionej, czyli lucyfera, i nawaliło w kawiarni)

Kelnerka
patrząc w osłupieniu na zwłoki; do Portiera Pan będzie łaskaw dorobić jak zwykle ucho

Portier
Dorabia ucho i energicznym ruchem uchwytując za ucho, przenosi Gościa do wieczności
K U R T Y N A

Konstanty Ildefons Gałczyński
Pierwodruk: «Przekrój» 1948

-------

Konstatacja taka, mądralińscy waszmoście - i tak wszyscy trafimy do piachu, tylko statystyki pozostaną, wiecznie żywe

; )
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

ech, roxy... tu nie chodzi o to, że "wszystko już było"... chodzi nie o to, że "co"... tylko "jak"... a Twoje "jak", jak zostało wykazane - śmierdzi naftaliną...
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

Nie masz kultury, taktu i dobrego smaku, więc potraktuję cię, tak samo, jak ty mnie i moje wpisy na tym portalu.

Dziennikarzyno, gdybyś miał we krwi mniej alkoholu a w głowie więcej rozumu, wiedziałbyś, że czepianie się zarówno treści, jak i tym bardziej formy w tym wierszu jest kompletnie bezpodstawne i pozbawione jakichkolwiek podstaw merytorycznych (bo akurat tutaj tekst został eksperymentalnie potraktowany: raz - że w formie erekcjato, dwa - nawiązuje do znanego wiersza Gałczyńskiego i podejmuje z nim swego rodzaju dialog, dzięki awersacji całość zyskuje dodatkowy wymiar).

Co do smrodu..., ty śmierdzisz alkoholem, jak kiedyś postanowisz być trzeźwy, zacznij komentować moje teksty, a jak tak zawzięcie chcesz bronić ann (bo widzę, że w gruncie rzeczy o to chodzi) i tak się identyfikujesz z jej schizofreniczną naturą, weź rozwód chłopie, poproś ją o rękę i nie zaśmiecaj mi swoimi bajdurzeniami rodem z Witkacego przestrzeni pod moimi tekstami (KROPKA!)
ann13

Post autor: ann13 »

roksi, czy umiesz napisać choć co trzeci komentarz bez melanży damsko męskich?

do tej pory byłam miła wobec ciebie, a przynajmniej bardzo się strałam i prawdę mówiąc skrzetnie cię omijałam, żeby nie niszczyć, choć każdy twój komentarz nadaje się do polemiki, z której, z tego co czytam nie wyszłabyś obronną ręką, natomiast, uważaj, bo jak ci zacznę uświadamiać, że ann13, to nie napis na śmietniku, któremu możesz ubliżać ( w tym od kochanek i ladacznic) i używać gdzie tylko i jak chcesz, to znowu będziesz musiała prosić kogoś o skasowanie obecnego nicka, żeby za dwa latka wrócić, z trochę nowym, choć cakiem stara roksi, której tylko raz na jakiś czas zdarzy się zapomnieć, wziać tabletki
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

przecież ty robisz dokładnie to samo,
weź forlax i nie pitol tyle, blondi

dobra lecę dalej...

pamiętajcie, wszyscy i tak trafimy do piachu, tylko statystyki pozostaną!

Dodano: 2012-01-20, 13:08
217 "stuknięć" przyznasz blondi, że to niezły wynik...

haha
ann13

Post autor: ann13 »

roxy.mjuzik pisze:przecież ty robisz dokładnie to samo,
a wiesz roksi, że jednak nie, bo w przeciwieństwie do ciebie potrafię rozpoznać intencję osoby, która przyszła z komentarzem i wiem, czy komentuje mnie, czy to co piszę, ty tego nie rozróżniasz, czego mamy popis wyżej
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

roxy.mjuzik pisze:Nie masz kultury, taktu i dobrego smaku, więc potraktuję cię, tak samo, jak ty mnie i moje wpisy na tym portalu.

Dziennikarzyno, gdybyś miał we krwi mniej alkoholu a w głowie więcej rozumu, wiedziałbyś, że czepianie się zarówno treści, jak i tym bardziej formy w tym wierszu jest kompletnie bezpodstawne i pozbawione jakichkolwiek podstaw merytorycznych (bo akurat tutaj tekst został eksperymentalnie potraktowany: raz - że w formie erekcjato, dwa - nawiązuje do znanego wiersza Gałczyńskiego i podejmuje z nim swego rodzaju dialog, dzięki awersacji całość zyskuje dodatkowy wymiar).

Co do smrodu..., ty śmierdzisz alkoholem, jak kiedyś postanowisz być trzeźwy, zacznij komentować moje teksty, a jak tak zawzięcie chcesz bronić ann (bo widzę, że w gruncie rzeczy o to chodzi) i tak się identyfikujesz z jej schizofreniczną naturą, weź rozwód chłopie, poproś ją o rękę i nie zaśmiecaj mi swoimi bajdurzeniami rodem z Witkacego przestrzeni pod moimi tekstami (KROPKA!)
naftalina i popelina do tego...
roxy.mjuzik

Post autor: roxy.mjuzik »

kwi kwi kwi
chrum chrum

Dodano: 2012-01-24, 10:13
wow - 269 stuknięć - mistrzowskie rżnięcie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości