Erekcjato list na "do widzenia"

kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Erekcjato list na "do widzenia"

Post autor: kawa »

Drodzy moi

jako, że nie wypada tak odejść bez pożegnania
kilka słów na zakończenie swojej działalności:

związałem się z "erekcjato" bardzo mocno
więc nie dziwi Was zapewne fakt
iż te słowa (pisane jako zwieńczenie wszystkich pozostałych na tym portalu zamieszczonych) zamykam
w tej właśnie ukochanej przeze mnie formie
(choć może w tym przypadku nie do końca zgodnej z definicją - bo nie podszytej poezją)
Chwile "spędzone" wspólnie z Wami
uważam za dobre, i zapewne nie raz będę
Was wspominał (refleksja, zaduma
uśmiech do własnych myśli, być może tęsknota i nostalgia
- tuszę, że tak się będą te wspomnienia objawiać)
chciałbym podziękować:

wre... za wprowadzenie mnie w świat
poezji internetowej, życzliwość i przyjaźń (wredna... jesteś wspaniała. Trzymaj się dzielnie na stanowisku moderatora)

fobiakowi, przede wszystkim za erekcjato, pomocną dłoń (bez perwersji i skojarzeń), i za wiele innych rzeczy..(jesteś w porządku fobiak)

pan_kotowi ;), za to, że był on moim natchnieniem i muzą w pracy twórczej (koci, jedyny futrzak, z którym mógłbym żyć pod jednym dachem)

dziękuję także: cieniu1969, sonii , brzuszkowi, cerberio, ann13, półkrwiakowi, oraz wszystkim pozostałym erekcjatorom i erekcjatorkom (jeżeli ktoś czuje się pominięty, to z góry przepraszam)

Pożegnania nadszedł czas.

Bywajcie wszyscy.

P.S zanim nastąpi zakończenie erekcyjne: Halinko z Berlinka,proszę o zwolnienie mnie z funkcji moderatora, i mianowanie mojego następcy wedle upodobań swoich bądź grupy. Konto jednak pragnąłbym zachować, ze względu na fakt, że ktoś nagle mógłby zacząć się za mnie podszywać (konto na ogół nie będzie przeze mnie używane - może się jednak zdarzyć tak, że raz czy dwa razy do roku wpadnę na świąteczne odwiedziny - dlatego też proszę o wyrozumiałość, i nie usuwanie konta, z powodu braku aktywności - jeżeli to nie stanowi problemu) Z góry dziękuję. Trzymaj się i ty Halinko!

A teraz czas na zakończenie erekcyjne:






















































































to nie żart
olga

Post autor: olga »

:cry:

[ Dodano: 2006-10-01, 17:23 ]
powodzenia kawus.
powodzenia.
sonia

Post autor: sonia »

Kawa, wielka szkoda, że odchodzisz:(powodzenia.
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

heh kawuś to jedno z najbardziej zaskakujacych erekcjato jakie czytalam...
ale nie podoba mi sie ono... :cry:

moim zdaniem :-P powinnienes to zakonczenie poprawic...
wiedzac jednak o tym, ze nie lubisz zmieniac, ani jednej literki:-P powiem...
powodzenia i wszystkiego dobrego kawus, gdziekolwiek bedziesz...
:-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P

i obowiazkowo sie odezwij jak bedziesz mial mozliwosc i czas...
ann13

Post autor: ann13 »

hmm, no ja też tak ponad i wszystkie napoje świata właczając w to (c)herbatę, kawę preferuję w ilościach każdych, więc, hehhe, az mi mowę odebrało trawę

kawa Ty wracaj, chociaz truchtem:)
a gdziekolwiek byś teraz nie był, to zycze Ci wszystkiego dobrego
kończąc po Twojemu

ech:)
lenaar

Post autor: lenaar »

dobry pomysl kawa, ale wy_'mowe pozegnalna' w tekscie zbudowales juz do granic wytrzymalosci psychicznej (mojej;), bo slowa pozegnalne, dziekczynne, dedykowane, itp.
instrukcje co do konta, slowem - brzmi to wszystko na tyle powaznie, ze nie sprawia wrazenia 'zartu', czyli odejscie z portalu odebralam na serio juz w tekscie, po odslonieciu zakonczenia potwierdzilam tylko swoje domysly (dla mnie tutaj nie ma zmiany sensu), wlasciwie mialam nadzieje na jakas ciekawa zmiane w zakonczeniu erekcyjnym, no i zawiodlam sie
pełne szkło

Post autor: pełne szkło »

No cóż :| wczoraj 'witaj', dziś 'żegnaj' kawa ..czy tam do zobaczenia (jeśli oboje wirtualnie dożyjemy). Wszystkiego dobrego.
Awatar użytkownika
co mnie to obchodzi
Posty: 229
Rejestracja: 2006-08-10, 10:54
Kontakt:

Post autor: co mnie to obchodzi »

Kawa bardzo dobrze pelniles funkcje moderatora przyczyniajac sie do rozwoju poezji na tym portalu, z tego powodu bardzo Tobie dziekuje.
Zwalniam cie ze twojej funkcji i zycze powodzenia w nowej dzialanosci, twoje ustawienia jednak zachowam, abys kiedys, jezeli odoczujesz taka potrzebe mogl do nas wspasc i wywrociic wszystko do gory nogami.


Administrator
Halinazberlina
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15408
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

kawa 3m sie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości