erekcjato diabelskie

ann13

erekcjato diabelskie

Post autor: ann13 »

za każdym kolejnym razem
tak ekspresowo mnie rozbierałeś
i szybko kochając cicho szeptałeś
jakieś czułości do ucha prawego

zachłannie po mnie siegałeś
i nie pytając brałeś co chciałeś
zostawiając potem zbyt prędko
jeszcze nie całkiem nasyconą

najbardziej mi szkoda
przepieprzonej jajecznicy na boczku
razem z dojrzałymi pomidorami
wyjadanej palcami z jednego talerza
której nigdy nie mogliśmy posmakowac razem
bo zawsze nagle bladym świtem
razem z pierwszym promieniem
wyglądającym czasem zza gradowej chmury
zwiewałeś jakby zapalić się miało























odprawiać mszę
stachu
Posty: 488
Rejestracja: 2006-08-14, 20:23
Kontakt:

Post autor: stachu »

ja jestem specjalista od politykow. trudno byc zaskoczonym znajac zawodowe choroby kleru tj; hazard dziwki i woda. bylbym bardziej zaskoczony jakys napisala ze ksiadz ruchal ministranata no przynajmniej bardziej zbulwersowany. i dlaczego tutaj nie ma okienka do wystawienia oceny?

[ Added: 2006-08-18, 09:21 ]
o juz jest jak sie pisze komentarz to nie ma a jak juz komentarz jest to jest i okienko do ocen.

[ Added: 2006-08-18, 09:24 ]
chociaz zle. ty wiesia jednak napisalas dobre erekcjato. no bo w tekscie sugerujesz ze on przed mezem ucieka. a on idzie odprawc msze. wszysko dlatego ze jestem uprzedzony do pingwinstwa.
poznaj stachu po zapachu
ann13

Post autor: ann13 »

stachu no mógł tez psa leciec wyprowadzac z poczucia obowiazku a takze od biedy i braku lepszego zajęcia nie chcac nawet konsumować nad ranem

moze nawet powinnam tak zakończyc, bo ten w koloratce taki trywialny jest, a byc porzuconą dla wyspacerowania azora, to juz jest cos, i nie w kij dmuchał :mrgreen:

ejjj, jak w szkole się poczułam ;) ale piatki mijały mnie
mimochodem ;)

[ Dodano: 2006-08-18, 09:36 ]
to co lepiej będzie

wyprowadzić psa?
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

niewątpliwie erekcjato ;)
ann13

Post autor: ann13 »

kawa i tu się myslisz, zdania są podzielone, bo sprawiedliwie to nie znaczy po równo :lol:
kawa
Posty: 636
Rejestracja: 2006-08-10, 17:13
Kontakt:

Post autor: kawa »

i tu się nie mylę, gdyż jedynie wygłaszam swoją opinię, "moim zdaniem" to ukryte założenie przecież, ale chyba następnym razem będę musiał dopisać
ann13

Post autor: ann13 »

koniecznie kawa, wtedy już na pewno wyryję sobie sobie złotą zgłoską w zakręconym zwoju, i jeszcze kolenym po nastepnym razie, już będę miała na zaś ;),
wre...
Posty: 1031
Rejestracja: 2006-08-15, 23:24
Kontakt:

Post autor: wre... »

heh ann, glowie sie czy to jest erekcjato :-P , nie zaskoczylo mnie ono, ale to jeszcze nie musi oznaczac, ze to nie jest erekcjato...hmm chyba jest jednak,ale ze slabym zakonczeniem...
bo tutaj zaskoczeniem moze byc tylko to, ze to ksiadz, a to akurat chyba malo kogo juz dziwi...
ja bym zdecydowanie wolala wersje z psem :-P
ann13

Post autor: ann13 »

wre, ja też, ale nad tym trzeba się zastanowić
(no nad psem, ale nie idzie o pchły, bo te widać nawet gołym)
pies>ona
a to odprawianie jest bardziej czytelne, aczkolwiek faktycznie mniej zaskakujące.
olga

Post autor: olga »

nie zaskoczylo wcale a wcale.
natomiast bardzo pobudzila moja wyobraznie jajecznica z pomidorem na boczku.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości