wspolne korzenie, dna albo przypadek

kradzione, przerabiane, podobne teksty. złodzieje, kryminaliści, plagiatorzy w necie. dział dla nie dających sie okradać i nie tolerujących okradanie innych.

Moderator: nuel

Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

wspolne korzenie, dna albo przypadek

Post autor: fobiak »

bardzo podobne sa te teksty

2009-11-01, 20:58 erekcjato, które nie wie po czyjej stronie stanąć

wcześniej sobie nie uświadamiała
że nie jest sama
i że może mieć w dupie niebo, dopóki na nią nie spadło
wytykając lazurowym błękitem że jest bałwanem i nosi w sobie bagaż odpowiedzialności
(wzór na alcybiadesa, rozmowy znad krawędzi, ale tak żeby nogami nie dosięgać wieczka, dyplomację poocieraną o czarnoksięstwo, która pozwalając zabrania i inne takie bla bla bla)
kiedy on/ona delikatnie zachrobotał/ła
w dole brzucha

wtedy rzuciła palenie
najpierw wyznaczyła limit, ale diabli go wzięli
bo zapomniała, że może puścić kółka pod sufit z jednego papierosa
jak weszła do sklepu z małymi ciuszkami
i kupowała na zmianę niebieskie koszulki z różowymi gatkami
dla jasia lub małgosi

wieczorami rozpuszczała zmartwienia, stawiała ścianę z wątpliwościami i zdjęcie usg
pod obstrzałem próby, z ogórkowego wywaru wróżyła
czy będzie zdrowe i nie mogła zasnąć
przez downa, mózgowe porażenie, autyzm i poczwarki bez rąk
za to dobrze znosiła zgagę, a popołudniami
dziewiątego miesiąca bezczelnie zaglądała innym kobietom do wózków
zanim urodziła dziecko











































































































































gwałciciela
_________________
ania z łonowego wzgórza

http://erekcjato.eu/forum...t=gwa%B3ciciela

*******************************************

18 paź 2011
oczami tatusiów
oczami tatusiów
wyrzucałem jej lazurowym błękitem że jest niemądra
bo przecież nosi w sobie bagaż odpowiedzialności

wcześniej sobie zupełnie nie uświadamiała że nie jest już sama
miała w dupie to niebo dopóki na nią nie spadło

swoistym sposobem na alcybiadesa przy rozmowach znad krawędzi
dyplomację pocierała o czarnoksięstwo rozchylając nogi
ale tak
by mnie zadowolić a jednocześnie nie skrzywdzić juniora

resztę zrozumiała
jednak nie nazbyt dokładnie dopiero wtedy
kiedy delikatnie zachrobotał w dole brzucha

rzuciła palenie
najpierw wyznaczyła limit jednak diabli go wzięli
bo zapomniała że już nie może puszczać kółek pod sufit

potem oszalała już doszczętnie
jak weszła do sklepu z małymi ciuszkami
kupowała na zmianę niebieskie koszulki z różowymi gatkami
jakby od tego zależało jej życie

wieczorami rozpuszczała wodze fantazji i ubierała je w zmartwienia
stawiając ścianę z wątpliwości wraz ze zdjęciem usg prosto przed moim nosem

z ogórkowego wywaru wróżyła czy będzie zdrowy i nie mogła zasnąć
przez downa mózgowe porażenie autyzm i poczwarki bez rąk
za to dobrze znosiła zgagę
a popołudniami bezczelnie zaglądała babą do wózków

nie rozumiałem tej kobiecej psychologii
wiele musiałem znieść zanim pojąłem tę złożoność
z chwilą kiedy przyszedł na świat

__________________
Autor: rif notsel

http://wiersze-poezjaamatorska.blogspot.com/
dajcie zyc grabarzom
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

kto kradnie ten i kłamie
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

zenujace jest to ze nawet nie ma podanego zrodla ''inspiracji''.. w cudzyslowiu bo wiekszosc wersow jest przepisane slowo w slowo i tam powinien byc choc italic , no chyba ze to utwor zbiorowy ?
ann13

Post autor: ann13 »

w sumie to żałuję rif notsel, że zarzuciłam pisanie, ale tak się jakoś stało, że straciłam iskrę i nie chce mi się więcej krzesać kamieni, a widzę że jednak warto, bo niektórych (znaczy dotąd ty mi się trafiłeś jeden i raz na stronie widziałam swój utwór pod szumiącym tytułem wiersze o miłości, bez podania autora, ale to taka strona niczyja była i nikt się pod nim nie podpisał, więc a niech tam) tak zauracza moje pisanie, że je biorą jak swoje, czyli może jednak powinnam, tylko, ze stawać na rzęsach już nie umiem

z tym juniorem to zjebałeś, jeśli w ogóle mogę skomentować podrzutki, do mojego tekstu, bo jest tak samo infantylny jak ta insynuacja kija od bejsbola, którym tatuś by go uszkodził (widziałam twoją fotę na blogu, czy czymś tam, to mięśniaki mają zazwyczaj małe fiutki, choć z autopsji nie wiem, bo 60ciocm bicepsy omijam z daleka, ale koleżanki zafascynowane kaloryferem opowiadały) to mogłeś mi chociaż nie oszpecać tekstu, choć pewnie nie powinnam się wtrącać, kiedy go wziąłeś jak swoje, więcej do ciebie nie gadam, bo mi się rzygać na ciebie chce
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

ooooops... Kurt Vonnegut mawiał o takich sytuacjach, że "wpadło gówno w szprychy"...
Wojciech Graca
Posty: 3472
Rejestracja: 2007-10-02, 20:07
Kontakt:

Post autor: Wojciech Graca »

zarzuciłaś pisanie Anno? Bój się Boga ...

[ Dodano: 2011-10-18, 23:57 ]
poza tym Fobiak to ma wywiad nie od parady
wręcz watykański
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

pierdole biede
pierdole etyke
i niezadowolonych
wszystkim chuj w dupe
zycie jest piekne





























































jak erekcjato podjebane
dajcie zyc grabarzom
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1288
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

Poza fobiakiem, jestescie tepa zgraja malych glupich ludzikow.
Tekst rifa jest swietny. Ok, powinien kursywa napisac to, co wzial od ann13, z tym sie zgadzam. Ludzie, przypatrzcie sie. Zwlaszcza Ty, tatusiu-Wojtusiu. Przeciez w tym, co napisal rif jest o tym /zakladam zwizek z tekstem ann13, bo dzieki fobiakowi mam je razem/, ze facet, z ktorym zyje ta kobieta cieszy sie z jej dziecka, chociaz to dziecko gwalciciela. Wy czytacie co chcecie i jak chcecie, to ja tez moge.

Nie chce mi sie juz chodzic w inne miejsce ale jak mozesz ann sugerowac, ze facet nie publikuije swoich wierszy tylko plagiaty.
On zrobil nastepny, dobry utwor z Twojego. Oczu, kurwa, nie macie? Inteligencji, kurwa, nie macie? A co macie w znerwicowanych glowkach? Trociny? Gorzej: kupe gowna.
Az tu w Anglii slyszalam jak zgrzytaliscie zebami z zazdrosci. Bo poza nielicznymi wyjatkami nie umiecie pisac ani wierszy ani niczego innego. Siedzicie godzinami przy komputerach, zapominacie o normalnym zyciu, plujecie jadem.

Ok, spierdalam stad posylajac serdecznosci fobiakowi.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

skoro tyle tu glupoty to po co Ci Margot na tym portalu dwa nicki , pragniesz jej doswiadczac podwojnie ?
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1288
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

No popatrz a ja myslalam, ze tylko administrator moze wiedziec takie rzeczy.
Lilka powiedz publicznie, co moze moderator wiedziec, bo ja tez jestem moderatorem i nie mam o tym najmniejszego pojecia.
Nie raz bywalo, ze ludzie mieli tu dwa nicki. Zwlaszcza Rajski i dean.
Oprocz stalego personelu, reszta uzytkownikow o tym nie wiedziala i bylo smiesznie.
Administrator mogl wyrzucic taka osobe kiedy chcial. I jezeli Halinazberlina mnie teraz wyrzuci to ok.
Ale skad Ty lilusiu, ktora tak lubie, ze wlosy jeza mi sie z ohydy, kiedy tylko widze Twoj nick staruszeczkowa dziewczynecvzko z zaburzeniami myslenia, skad Ty to wiesz?
ann13

Post autor: ann13 »

margot, chyba każdy kto spędza tu dłużej jak 5 minut to wie, osobiście, nie chciałam ci psuć wątpliwej zabawy
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

po prostu ten sam... "styl" ; )
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

nie wiem czy to ten sam styl ale z tego co tu zostalo usuniete i z tego co autor zaprezentowal najnowszego u siebie, ja widze duza roznice warsztatowa, moim zdaniem mogl to sam napisac, moze pierwszy jego wierszyczek

dobrze wiesz, że

twój róg obfitości nie istnieje
już zawsze będziesz się przelewać

zapełniłaś mnie po brzegi
a moje ramiona sięgają dalej i dalej

nigdy nie będę miał dosyć
daj mi więc choć cień możliwości na rewanż
abym i ja
mógł wypełnić sobą ciebie

wtedy obydwoje pojmiemy do końca
co czuje podniecone biurko
Autor: BUSZUJĄCY W ZBOŻU o środa, październik 19, 2011
dajcie zyc grabarzom
ann13

Post autor: ann13 »

nie lubię mówić (bo przecież nie rozmawiać) do osób niezrównoważonych psychicznie, które siedzą albo na jednym końcu palca, którym nieudolnie starają się trafić do czyjejś dupy, a potem szybciutko przelatują na początek talerza, aby komuś nim rzucić w twarz, a za taką osobę ciebie uważam, ale lecim na szczecin margot

po pierwsze, gdyby z tego tekstu wywalić, dodać, jest i przecież, podmienić wytykać na wyrzucać, zamienić juniora z pałą na jasia i małgosię, oraz wywalić, to już jego, bo przecież nie moją denną ostatnią zwrotkę o pojmowaniu kobiecej psychiki, o której on pojęcia nie ma, oraz parę łączników, to zostałaby sama kursywa, wiec nie pierdol margot o nowym, świetnym tekście, bo chyba ci się na mózg rzucił owszem, nowy, tyle, że męski nick, z którym związałaś nadzieje, że nie potrafisz odróżnić zwyczajnego plagiatu od podobieństwa, bo nie wątpię i dopuszczam to, że można się zainspirować cudzym tekstem i napisać własny, który się opiera na czyimś, ale nie go poza drobiazgami w całości zżyna, po drugie, on sam się przyznał do plagiatu, za co powiedzmy przeprosił, więc nie musisz z siebie robić idiotki, i to nie tekst tego chłoptasia jest świetny, tylko mój, ale rozumiem, że jeśli nie noszę spodni, to z wielkim lekceważeniem, możesz mi zabrać także autorstwo, tylko ja sobie na to nie pozwolę, po trzecie, jeśli nie rozumiesz co czytasz i o czym czytasz, to może nie wypowiadaj się o tym czy to plagiat, czy podobieństwo, ponieważ ten chłopczyk zerżnął mój tekst, ale bez gwałciciela i to właśnie akurat wywalił, jego peel jest tam zwyczajnym tatusiem, który pewnie nie robi nic złego i nie wiem, czy sobie kradnie teksty z internetu, a po ostatnie, to poradziłabym ci po koleżeńsku, naucz się, wypracuj, zdobądź, może kup, bo ja wiem może i sprzedają na wagę, trochę więcej, albo w ogóle najlepiej od razu całość, szacunku, bo go wcale nie masz, dla siebie, przede wszystkim dla siebie, a zanim zaczniesz obrażać kogoś, to się zastanów, czy najbardziej nie obrażasz tym siebie, a jeszcze na sam koniec ci powiem, nie rób sceny po raz 1689 że spierdalasz, do tego nie potrzeba aż tyle dubli, po prostu spierdalaj, tylko dobrze się zastanów, bo może jutro pojawi się kolejny, nowy męski nick, z urokliwą twórczością, tym razem własną, któremu będziesz mogła poskomleć pod wierszykiem, a jak ci odburknie, to walnąć w niego talerzem i ponownie dasz dupy z tym spierdalaniem, będziesz musiała sobie robić trzeciego nicka, no a po co ci takie ceregiele
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

fobiak to nie do ciebie bylo, co do rifa to niewiadomo czy byl cwany czy tylko nierozgarniety wiec moze dean niepotrzebnie sie az tak uniosles bez wgladu choc z drugiej strony z ciekawosci zaznaczylam 'pozyczone' fragmenty no i wiersz bez jej slow wygladalby tak :

oczami tatusiow

rozchylala nogi ale tak
by mnie zadowolić a jednocześnie nie skrzywdzić juniora
potem oszalała już doszczętnie
jakby od tego zależało jej życie
nie rozumiałem tej kobiecej psychologii
wiele musiałem znieść zanim pojąłem tę złożoność
z chwilą kiedy przyszedł na świat


wiec faktycznie męski wręcz spartański , tylko ze reszta to nie fantazja na temat tylko ctrl+c , ctrl +v

wyrzucałem jej lazurowym błękitem że jest niemądra
bo przecież nosi w sobie bagaż odpowiedzialności


wcześniej sobie zupełnie nie uświadamiała że nie jest już sama
miała w dupie to niebo dopóki na nią nie spadło


swoistym sposobem na alcybiadesa przy rozmowach znad krawędzi
dyplomację pocierała o czarnoksięstwo rozchylając nogi

ale tak
by mnie zadowolić a jednocześnie nie skrzywdzić juniora

resztę zrozumiała
jednak nie nazbyt dokładnie dopiero wtedy
kiedy delikatnie zachrobotał w dole brzucha


rzuciła palenie
najpierw wyznaczyła limit jednak diabli go wzięli
bo zapomniała że już nie może puszczać kółek pod sufit

potem oszalała już doszczętnie
jak weszła do sklepu z małymi ciuszkami
kupowała na zmianę niebieskie koszulki z różowymi gatkami

jakby od tego zależało jej życie

wieczorami rozpuszczała wodze fantazji i ubierała je w zmartwienia
stawiając ścianę z wątpliwości wraz ze zdjęciem usg
prosto przed moim nosem

z ogórkowego wywaru wróżyła czy będzie zdrowy i nie mogła zasnąć
przez downa mózgowe porażenie autyzm i poczwarki bez rąk
za to dobrze znosiła zgagę
a popołudniami bezczelnie zaglądała //babą// do wózków


nie rozumiałem tej kobiecej psychologii
wiele musiałem znieść zanim pojąłem tę złożoność
z chwilą kiedy przyszedł na świat
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

na kazdej stronie na dole jest znak cc czyli jest podstawa aby kolesia pociagnac do odpowiedzialnosci prawnej i sprawdzic jak dziala polskie prawo, nie wpierdalalbym sie tutaj gdyby podpierdolil wierszyczek ale erekcjato podjebac i przerobic to juz jest grzech smiertelny, w sredniowieczu takim lapy obcinali. nie powinnismy tu siedziec jak kurwy i czekac az nam ktos napluje w oczy tylko dlatego, ze plujacy zlodziej jest poeta wysokim lub jakis beznadziejny tomikarz z wiekszego portalu, ktorym sie zachwycaja glupie pizdy. ochy i achy tez podjebal tylko nie wiem ile.
dajcie zyc grabarzom
rif notsel

Post autor: rif notsel »

wszyscy macie rację i prawo by napiętnować
a ja odchodzę w niesławie pozbawiony honoru

ubierając słowa szanownej koleżanki w swoja własna wizję
nie miałem pojęcia że popełniam zbrodnię

przepraszam urażonych zniesmaczonych postępkiem
zrozumiałem swój błąd

bazar tu nie potrzebny a jestem tylko pionkiem
w tej grze nie zrobię wam krzywdy
więc skruszony proszę
gdym jest ukarany dostatecznie nienawiścią

zejdźcie już ze mnie
abym na powrót mógł uwierzyć w ewolucję
i odnaleźć jej sens
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

less talking more action, ban na początek a potem pokrzywdzona niech sama zadecyduje czy pociągnie złodzieja do odpowiedzialności karnej, gdyby to mnie się przytrafiło, rifulek już dawno dyndałby przywiązany fiutem do słupu wysokiego napięcia.
zero szacunku i litości dla plagiatorów. to moje nowe hasło hehe

[ Dodano: 2011-10-20, 10:15 ]
RIFF babe, jednokomórkowce tobie podobne nigdy nie doświadczą zaszczytu Ewolucji a co za tym idzie -> nie będziech ich udziałem przywilej myślenia i umiejętność wierzenia. Więc siedź w tej swojej robaczej dziurze i się nie udzielaj dziecko, doprawdy trzeba mieć tupet by po czymś takim wciąż jeszcze być bez kagańca na pysku.
rif notsel

Post autor: rif notsel »

z tłumu pisze:less talking more action, ban na początek a potem pokrzywdzona niech sama zadecyduje czy pociągnie złodzieja do odpowiedzialności karnej, gdyby to mnie się przytrafiło, rifulek już dawno dyndałby przywiązany fiutem do słupu wysokiego napięcia.
zero szacunku i litości dla plagiatorów. to moje nowe hasło hehe

[ Dodano: 2011-10-20, 10:15 ]
RIFF babe, jednokomórkowce tobie podobne nigdy nie doświadczą zaszczytu Ewolucji a co za tym idzie -> nie
będziech ich udziałem przywilej myślenia i umiejętność wierzenia. Więc siedź w tej swojej robaczej dziurze i się nie udzielaj dziecko, doprawdy trzeba mieć tupet by po czymś takim wciąż jeszcze być bez kagańca na pysku.
....
doprawdy ostre słowa i może nawet słuszne
kamieniujecie
ale kto nie robi błędów w życiu
jest taki
wszak są po to aby się na nich uczyć

popełniając jak to nazywacie "plagiat"
zrobiłem błąd choć nie chciałem tego
ale jeśli nawet go zrobiłem nikogo nie obrażałem słowami
a wy ... wielcy mistrzowie z morale w chmurach
czyści jedyni
spójrzcie na wulgaryzmy jadem kipiące

bo
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień

[ Dodano: 2011-10-20, 10:27 ]
a teraz przepraszając raz jeszcze autorkę, której tekst wykorzystałem bezmyślnie dopasowując go do swoich myśli, bo cholernie mnie ruszył i bardzo się spodobał przed czym chylę czoła ... zmykam gdzie moje miejsce, czyli do robaczej dziury bo przecież cwelom huj w dupę etc.
pozdr. R
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

masz rację M. każdy popełnia błędy, bo to jedyna droga, by nauczyć się godziwego życia, jednakże postawę jaką zaprezentowałeś po pełnieniu takowego jest nie do zaakceptowania. ignor dle ciebie dziecko od tej pory dla mnie nie istniejesz w ŻADNEJ postaci, kumasz, nie?
I ♥️ gacek
rif notsel

Post autor: rif notsel »

z tłumu pisze:masz rację M. każdy popełnia błędy, bo to jedyna droga, by nauczyć się godziwego życia, jednakże postawę jaką zaprezentowałeś po pełnieniu takowego jest nie do zaakceptowania. ignor dle ciebie dziecko od tej pory dla mnie nie istniejesz w ŻADNEJ postaci, kumasz, nie?
...
no kumam
ale jakąż zaprezentowałem postawę
pierwsze co zrobiłem to przyznałem się i przeprosiłem autorkę
Ty ... też byś tak zrobił (iła) ?
na tym kończę te dewagacje ...;)
pozdrawiam po raz ostatni ... i umieram
dean
Posty: 1379
Rejestracja: 2009-02-20, 16:29
Kontakt:

Post autor: dean »

rif... dla mnie spoko... nie wiem jak dla inni to widzą, bo akurat sprawa nie dotyczy mnie bezpośrednio, ale o tym mniej więcej mówiłem jeśli chodzi o odzyskiwanie jaj... szacun byłby jeszcze większy gdybyś w ramach przjmowania na klatę zdecydował się tu nadal publikować, ale rozumiem, że to może być zbyt wiele... przepraszam za ostre słowa - niecom w gorącej wodzie kąpany... pracuję nad tym żeby najpierw się komunikować, a później ewentualnie napierdalać - no tym razem nie wyszło... pozdrawiam...
ann13

Post autor: ann13 »

ja nie jestem bezwzględna i jakoś tak szybko ulegam magii, że większość ludzi (nie mówię, że w pomieszczeniu 3x3m2) jest jednak dobra, pomimo tego, że z tej większości większość wywala się na zakrętach i jeśli chodzi o mnie, to potępiam co zrobiłeś, ale powiedzmy, że twoje wyjaśnienia, a przede wszystkim pokora mi zadouśćuczyniły, więc przechodzę nad tym do porządku dziennego, czyli idę skrobać marchewkę
rif notsel

Post autor: rif notsel »

ann13 pisze:ja nie jestem bezwzględna i jakoś tak szybko ulegam magii, że większość ludzi (nie mówię, że w pomieszczeniu 3x3m2) jest jednak dobra, pomimo tego, że z tej większości większość wywala się na zakrętach i jeśli chodzi o mnie, to potępiam co zrobiłeś, ale powiedzmy, że twoje wyjaśnienia, a przede wszystkim pokora mi zadouśćuczyniły, więc przechodzę nad tym do porządku dziennego, czyli idę skrobać marchewkę
dziękuję Aniu :)))
a piszesz świetnie ... piękna ;)
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

rif ale przeciez to jest niezgoda na czyn a nie nienawisc do osoby i jej napietnowanie kiedys mi wzieto foty z aparatu i opublikowano jak swoje wiec rozumiem co to za typ wkurzenia , choc zamiary nie nie byly zle tego podbieracza i tez mu sie spodobalo, nie chodzilo mi wtedy o rekompensate tylko pelna swiadomosc bledu , wiec nie upieralabym sie ze 'swoja własna wizja', bylaby gdyby tekstu wizjonera bylo z polowe nie procent, gdyby byl cudzyslow , autor, zrodlo.
powodzenia w tworzeniu
rif notsel

Post autor: rif notsel »

lila pisze:rif ale przeciez to jest niezgoda na czyn a nie nienawisc do osoby i jej napietnowanie kiedys mi wzieto foty z aparatu i opublikowano jak swoje wiec rozumiem co to za typ wkurzenia , choc zamiary nie nie byly zle tego podbieracza i tez mu sie spodobalo, nie chodzilo mi wtedy o rekompensate tylko pelna swiadomosc bledu , wiec nie upieralabym sie ze 'swoja własna wizja', bylaby gdyby tekstu wizjonera bylo z polowe nie procent, gdyby byl cudzyslow , autor, zrodlo.
powodzenia w tworzeniu
........
niezgoda wyrażana w słowach spierdalaj śmieciu
to faktycznie czyste pojęcie w wyrażaniu dezaprobaty
ale może teraz
wszyscy wielcy tak maja i im wolno
nie wiem nie znam się widocznie

tekstu zaś nie przliczałem na procenty
po prostu szkoda mi było go zmieniać bo był za dobry
gdybym chciał się kamuflować z tym wtedy
i ukraść celowo i z rozmysłem
zmieniłbym go zapewne tak, aby nikt tego nie zauważył
nie uważasz

kiedyś na wakacjach w zimie chłopaki schowali mi ostatnie spodnie dla zgrywu ale bezmyślnie
wiesz co zrobiłem
poszedłem w majtach na stok
i śmieliśmy się razem
wtedy oddali mi łachy

pozdr. M
dla zgrywu
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

no to "cytat" skoro taki dobry, ale spodni sam nie szyles, mowilam za siebie wiec argument o spierdalaj nie pasuje
rif notsel

Post autor: rif notsel »

lila pisze:no to "cytat" skoro taki dobry, ale spodni sam nie szyles, mowilam za siebie wiec argument o spierdalaj nie pasuje
.........
wiesz?
nie chce mi się już o tym rozmawiać ...
przeprosiłem, przyznałem się, chylę kark ... do plaskaczy ...
wystarczy ...
nie mam żalu do nikogo, a do Ciebie w szczególności ...
zawiniłem ... spijam pianę ;)
pozdr. M

[ Dodano: 2011-10-20, 13:50 ]
co mogę jeszcze dodać ...

że jest mi wstyd?
TAK, JEST MI WSTYD !!!

że więcej tak nie zrobię?
NIE ZROBIĘ !!!


popełniłem błąd, choć nie myślałem, że popełniam zbrodnię

i do cholery ... ŻAŁUJĘ tego !!!

PRZEPRASZAM więc raz jeszcze... głównie Anię, ale i pozostałych zawiedzionych ...

to tyle w temacie ... ;)

pozdr. M
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 1288
Rejestracja: 2007-09-18, 00:26
Lokalizacja: Sheffield
Kontakt:

Post autor: Margot »

z tłumu pisze:less talking more action, ban na początek a potem pokrzywdzona niech sama zadecyduje czy pociągnie złodzieja do odpowiedzialności karnej, gdyby to mnie się przytrafiło, rifulek już dawno dyndałby przywiązany fiutem do słupu wysokiego napięcia.
zero szacunku i litości dla plagiatorów. to moje nowe hasło hehe

[ Dodano: 2011-10-20, 10:15 ]
RIFF babe, jednokomórkowce tobie podobne nigdy nie doświadczą zaszczytu Ewolucji a co za tym idzie -> nie będziech ich udziałem przywilej myślenia i umiejętność wierzenia. Więc siedź w tej swojej robaczej dziurze i się nie udzielaj dziecko, doprawdy trzeba mieć tupet by po czymś takim wciąż jeszcze być bez kagańca na pysku.
Nie odpowiadasz i pewnie juz nie odpowiesz na moj prywatny list do Ciebie, wiec tutaj chce zostawic dla Ciebie ostatnia wiadomosc.
Naprawde ogromnie Cie lubilam. Bylas wrazliwa, delikatna i pisalas dobre kawalki poetyckiej prozy. Do dzisiaj jestem przekonana, ze masz talent.
Smutno mi, ze tyle w Tobie jadu, jakiejs wulgarnosci przepotwornej. I chyba juz zawsze bede myslec o Tobie ze smutkiem, Nadziejko.
Niech Ci sie dobrze wiedzie, gdziekolwiek i z kimkolwiek bedziesz.

Malgosia

[ Added: 2011-10-20, 17:33 ]
lila pisze:skoro tyle tu glupoty to po co Ci Margot na tym portalu dwa nicki , pragniesz jej doswiadczac podwojnie ?
Tobie przeciez przede wszystkim nalezy sie ode mnie na koniec pare slow, bo przeciez Ty wlasnie zatruwalas moj pobyt na ere od poczatku i stale.
Dlaczego to robilas? Po pierwsze nie rozumialas niejednokrotnir tego, co pisze. Poniewaz sama jestes bardzo wredna i nie lubisz ludzi, uwazalas, ze jestem podobna do Ciebie, ze chce Cie obrazic. Zaskakiwalo mnie to. Wiele razy brakowalo Ci po prostu inteligencji i wyksztalcenia, zeby rozumiec, co ja pisze. Temat: "Zlota" w Pitoleniu odslonil Twoje zaburzone myslenie dosc ewidentnie. Kopalas mnie w brzuch z zaskoczenia, bez powodu, piszac zjadliwe zlosliwosci pod moimi tekstami. Jestes podzielona, niedojrzala ale dlaczego taka wredna? Poza tym smiesznie wychowana do mowienia prawdy. Opublikowalas moj prywatny list do Ciebie piszac, ze to anonim, jakby wszyscy nie wiedzieli, ze zawsze wiadomo kto do kogo pisze z tego samego forum. Tlumaczylas nawet, ze bierzesz psychotropy dla eksperymentu czy poszerzenia swiadomosci. Nie czytalam tego osobiscie, bo zniknelo, ale wiem. Nie tylko Ty masz tu przyjaciol. Ludzie na forum cackaja sie z Toba, jak z gownem, zebys tylko miala dobre samopoczucie. A Ty jestes podlym, tepym czlowieczkiem. Lecz sie, poradz sie tych ktorzy Cie kochaja albo lubia, bo jestes potworem. Oby zaden wrazliwy mezczyzna nie wpadl w Twoje rece.
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

kurde ta dyskusja byla pare lat temu a Ty to jeszcze mielisz zrozum ze sama sobie trujesz zycie wymyslajac jakies s wirtualne rozgrywki , wciaz wypisujesz o jakiejs przyjacioleczce deana lilusi a ja z deanem beczki soli nie zjadlam jedynie olejek z pelargonii
Zrozum ze jestem poza Twoimi relacjami z nickami tutaj, z Rajskim , z deanem z kimkolwiek , to nie ja je tworze , nie mam na nie zadnego wplywu i sa dla mnie obojetne
wiec przestan napierdalac na mnie ludziom po privach , grozic mi w nich , myslisz ze jak mnie zmieszasz z blotem wysylajac prywatna wiadomosc to do mnie nie dotrze? i ze sobie tym pomozesz? i po chuj mi wyslalas te wiadomosc w ktorej pisalas jak jestem bezrozumna , skoro jestes taka pewna swojego sposobu myslena w dyskusji z przed lat to po co do niej wracasz
po prostu odpierdol sie ode mnie i zacznij zyc, najlepiej poza siecia
Awatar użytkownika
fobiak
Posty: 15401
Rejestracja: 2006-08-12, 07:01
Has thanked: 12 times
Kontakt:

Post autor: fobiak »

baby maja to do siebie, ze od swiat swiatow maja slabosc do mordercow, zlodziei, klamczuchow, do chlopow z kryminalnymi odchylkami. w 90% facio taki jest nieswiadomy swoich czynow i nie poczuwa sie do odpowiedzialnoaci, nie czuje sie winnym bo nie wie co czyni a czyniac wydaje mu sie, ze czyni to dobrodusznie i ma do tego prawo. miejsce kobiety w spoleczenistwie wiele razy sie zmienialo w zaleznosci od sytuacji historycznej i polozenia geograficznego. przez wiele wiekow jednak degradowano ja do niewolnicy, szczegolnie tam gdzie wierzono w grzech pierorodny. nie wszedzie religie dotarly w kazdy kobiecy zakamrek i czesci kobiet udalo sie zachowac wartosci slowianskie, zreszta nieswiadomie. kiedy to modny stal sie feminizm, baby weszly na barykaty i zepchaly mezczyzn na druga strone, ci najbardziej wrazliwi, najprzystojniejsi, slicznotki, zaczeli dostarczac babom amunicje, staneli po ich stronie i nie wiedzac kiedy zostali przerobieni na pedalow przez wredne baby.
nie ma sie co dziwic, ze sie rodza brzydkie dzieci
bo plec brzydka nie potrafi nic ladnego zrobic
dajcie zyc grabarzom
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

nie odpowiadam za frustracje ktora podwazyla chamsko moj sposob myslenia i swiatopoglad zachowujac totalne zero tolerancji a potem w hipokryzji dziwila ze sie odgryzlam
przez 2 lata probowalam zalagodzic sytuacje i nie odpowiadalam nic na okreslenia pod moim adresem ; toksyczne cegly staruszkowatre dziewczytnki tepe potwory tyrany , ale zeby byc tak zatwardzialym w oczernianiu to za duzo , przykre jest to ze ludzie nie wiedzac co sie dzieje za kurtyna foruja wyrokami li tylko z zalu ze ktos zadziera kiece zostawiajac syf

[ Dodano: 2011-10-20, 23:59 ]
osoby*

[ Dodano: 2011-10-20, 23:59 ]
, ktora podwazyla*

[ Dodano: 2011-10-21, 04:09 ]
http://www.southparkstudios.com/full-ep ... s-to-mouth
z tłumu
Posty: 1664
Rejestracja: 2008-01-16, 21:49
Kontakt:

Post autor: z tłumu »

Margot, ja się Ciebie zwyczajnie boję.
I ♥️ gacek
lila
Posty: 5414
Rejestracja: 2006-09-21, 18:03
Kontakt:

Post autor: lila »

nie ma powodu to siec nikt cie tu cala nie pozna wiec epitety wyrazaja ich autora ale gdyby w realu ktos wyznal ze mi 'nie popusci' poszlabym na policje bo stalkingu to sie jednak boje
Awatar użytkownika
andreas43
Posty: 2731
Rejestracja: 2008-11-10, 21:06
Lokalizacja: Polska - Warmia
Kontakt:

Post autor: andreas43 »

Jeśli zrozumiał tak głęboko jak erekcjato Ann, to chyba zrozumiał wszystko.
"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości